Polish Specialities Sp. z o.o.

Maleszowa

Opinie o Polish Specialities Sp. z o.o.

jaro

XZ czyżbyś mówił/a o Marzence?

xz

Podstawa marna, reszta [usunięte przez moderatora] w wielu ratach i nigdy na czas. To firma tego samego właściciela co Studio Honek. Tam możesz sobie poczytać o właścicielu, [usunięte przez moderatora] Polecam ciekawa lektura

ANONIM

Jeżeli chodzi o kasę to ktoś ci bajek naopowiadał - na umowie dostaniesz najniższą. Atmosfera ok, ludzie w Polishu też, ale szef ten sam co w Studiu Honek, wiec sobie poczytaj, jest o czym...

Zostaw opinię o Polish Specialities Sp. z o.o. - Maleszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polish Specialities Sp. z o.o.