Expol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lech Sternicki

jagódka

P.S. PŁACĄ DUŻO? CHYBA SPRAWDZAJĄCYM PRZY WYJŚCIU ZA BŁĘDY FAKTURZYSTEK

jagódka

TO CHYBA JAKIŚ ŻART ? POWINIEN TAM POPRACOWAĆ TEN KTO TO NAPISAŁ

A kto taki piękny komentarz napisał?? Czyżby sam właściciel?! Za mojej kadencji w tej firmie nic nie było fajnego poza kierownikiem (usunięte przez administratora)i kilkoma pracownikami.(usunięte przez administratora). Praca ciężka, płaca marna i potrąceń pełno nie wiadomo za co - aczkolwiek na święta się wysilili i dali kasę do wykorzystania w ich hurtowni. Najlepszy był jednak kierownik na niby czyli stanowisko utworzone pod osobę brata właścicielki. Jest to piękny przykład firmy rozwijającej się kosztem pracowników.

Zostaw opinię o Expol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lech Sternicki - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lech Sternicki