Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.

kiki

(usunięte przez administratora) Teraz przy rekrutacji proponują ninimum socjalne tj. ok 1320zł brutto czuli niecałe 1000 na rękę. Wstyd, a wymagania kosmiczne. No ktoś w końcu musi robić za grosze żeby drugi łaził cały dzień i wkurzał ludzi i nic nie robił.

anonim - 2010-07-19 00:39:40 Chyba szkoda waszego zdrowia zeby tlumaczyc prezesÄ� jaki ma zwiazek podwyzka stawek z checiami do pracy. Oni jakby mogli toby placili 2zl/h i zadawali wam pytanie czemu nie posuwacie sie do przodu. Ale to oni maja problem, bo teraz wydajnosc nie bedzie rosla i firma bedzie stawala sie coraz mniej konkurencyjna. A z tego co slyszalem to 4 konkretnych gosci zamierza odejsc z wosu i 3 z wobu w ciagu pol roku. I w koncu itm sie zorientuje ze placi kokosy za czesci i dyrektor przejrzy na oczy, chyba ze to jego strategia jak juz wczesniej glosy chodzily. Ja w obecnej firmie dostalem 1,5zl podwyzki inflacyjnej zreszta jak co roku, a jak pracowalem w pmp to przez 2lata zero, i chce mi sie przychodzic do pracy bo za rok gora dwa to samo. Wy macie dwa wyjscia, albo przeczekac ten zarzad, albo ratuj sie kto moze ( z uwagi na uklady to pierwsze malo realne) PS pozdrawiam kolegow z wob i pozostalych. zasada jest prosta oni mają nasze skromne prośby w dup..e to i my mamy ich w tym samym. niech wydajnoś spada brakowość rośnie, rządzcie tak dalej. zapraszamy kolegów z zewnątrz (usunięte przez administratora)może dostaniecie średnią rynkową stawke ok 25zł powodzenia

Chyba szkoda waszego zdrowia zeby tlumaczyc prezes� jaki ma zwiazek podwyzka stawek z checiami do pracy. Oni jakby mogli toby placili 2zl/h i zadawali wam pytanie czemu nie posuwacie sie do przodu. Ale to oni maja problem, bo teraz wydajnosc nie bedzie rosla i firma bedzie stawala sie coraz mniej konkurencyjna. A z tego co slyszalem to 4 konkretnych gosci zamierza odejsc z wosu i 3 z wobu w ciagu pol roku. I w koncu itm sie zorientuje ze placi kokosy za czesci i dyrektor przejrzy na oczy, chyba ze to jego strategia jak juz wczesniej glosy chodzily. Ja w obecnej firmie dostalem 1,5zl podwyzki inflacyjnej zreszta jak co roku, a jak pracowalem w pmp to przez 2lata zero, i chce mi sie przychodzic do pracy bo za rok gora dwa to samo. Wy macie dwa wyjscia, albo przeczekac ten zarzad, albo ratuj sie kto moze ( z uwagi na uklady to pierwsze malo realne) PS pozdrawiam kolegow z wob i pozostalych.

Ludziska te wasze wywody to jakieÅ� bzdury ludzi którym siÄ� nie chce pracowaÄ�,albo coÅ� gdzieÅ� sÅ�yszeli.Jak ktoÅ� chce zarabiaÄ� bajoÅ�skie sumy za udane wÅ�Ä�czenie maszyny lub dobrze trzymany uchwyt spawalniczy to raczej nie tu.NajÅ�mieszniejsze jest to,że przychodzÄ� ludzie mÅ�odzi i chcieli by mieÄ� stawki ponad ;;;Å�cia zÅ�,albo sÄ� takimi fachowcami,że powinni zarabiaÄ� krocie.TrochÄ� już pracujÄ� w PMP i najważniejsze to nie daÄ� siÄ� zwariowaÄ� jak pokażesz,że pÄ�kasz to ciÄ� bÄ�dÄ� gnoiÄ� a,że naczelny ustawia szafki czy palety to Å�wiadczy o nim jakie ma zainteresowania,kierownicy byle jacy to Å�wiadczy o szefostwie jakich ludzi lubiÄ� zatrudniaÄ� na stanowiskach,co do Å�azików fakt trochÄ� ich jest morze ktoÅ� to wreszcie zauważy.Co do stawek to nie jest najgorzej jak już pisaÅ�em na dzieÅ�dobry nikt nie dostanie nigdzie konkretnych pieniÄ�dzy.Na przykÅ�ad(usunięte przez administratora) ludzie majÄ� stawki ale ci którzy pracujÄ� u nich już doÅ�Ä� dÅ�ugo,albo sÄ� jakimiÅ� pociotkami reszta dla nich to swoÅ�ocz która ma tyraÄ� za miskÄ� ryżu.Ja osobiÅ�cie bym tam nie poszedÅ� za marnych parÄ� groszy wiÄ�cej,a prywaciarze w regionie nie pÅ�acÄ� nawet marnie.ReasumujÄ�c w P.M.P nie jest tak ostatnio byÅ�o lepiej i proszÄ� nie myÅ�leÄ�,że kogoÅ� broniÄ� bo jak wszÄ�dzie też sÄ� idioci.

Programista CNC

Ściema sprawdzają czy umiesz mierzyć a nie czy znasz się na robocie

Robią młodemu siekę z mózgu żeby dać śmieszne pieniądze i obiecać pracę a potem 3 lata na zleceniu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
rekilo

Nieelitarni pisze sie razem, ale to nic reszta wypowiedzi też jest frajerska. W tej firmie niskie stawki to priorytet prezesów, którzy nie mają innego pomysłu na lepsze wyniki finanasowe od których maja premie kwartalną. Skoro firma zatrudnia samych elitarnych pracowników to niech zacznie płacic chociaż średnie stawki (25zł/h). Zasada jest prosta żeby wymagać trzeba najpierw uczciwie zapłacic. Ale świnia tego nie rozumie, i jego problem. Siłą to można kupe zrobić a nie ludzi do pracy i pomysłów zachęcić. Mi stawka nie zmieniła sie od ok 7 lat.

X - ANONIM - X - 2010-06-08 21:22:29 Najwyraźniej nie jesteście profesjonalistami i nie macie odpowiedniego wykształcenie skoro wam nie dano podwyżki. Będąc technikiem spodziewacie się kokosów?? Ta firma jest pioneerem bo robi najlepsze i najbardziej precyzyjne części a bycie pioneerem nie pozwala na zatrudnianie nie elitarnych pracowników. Czyżby pan prezes albo jakaś jego wazelinka???

no dawaj kolego do nas śmiało, popracujesz ze 2 lata tu, też staniesz się flustratem!

Abrek

Dawaj gościu do nas na wydział blach, dostaniesz 11może 12zł/h BRUTTO pod warunkiem że jesteś dobrum fachowcem tj; ok 1600zł z premią. Tylko uważaj musisz ostro naginać bo pilnujących tu nie brakuje, oni muszą z czegoś żyć i się wykazać obrotami. (usunięte przez administratora)powie że się obijasz,i jak ma ci dać premie lub obiecaną podwyżke tylko nie mów że przygadał kocioł garnkowi bo po tobie. Szypko się zoriętujesz kto to bo jak wejdzie na hale to nikt inaczej nie powie na niego. Zobaczysz też że kierownikiem może zostać każdy pod warunkiem że będzie z wykształceniem góra średnim bez wiedzy o robocie i przyjmie zasadę daną z góry tylko karać karać karać broń Boże wynagradzać. Dawaj do nas śmiało.

Ej coś mi się nie chce wierzyć że tak jest tam w tej firmie. Czy to nie głosy jakiś flustratów. Sam zastanawiałem sie czy tam nie iść zapytac o robote na spawacza. Jak tam ze stawkami?

Tak jest, w PMP zarząd to ludzie, z którymi nie warto sie zadawać. Pracowałem tam z kolegą. Obiecywali nam przejście na inne maszyny i umowe na stałe, oraz niegłodową stawke, i co - nici.Jak było mniej roboty to ten śmieszny kierownik z obróbki kazał nam czekać na telefon bo łaskawca może zadzwoni w ciągu roku. Chyba jest chory. Niech spadają kręty.

Macie racje koledzy. Podglądanie przez kamery, logowanie, chore systemy, rekordy, kary za byle co. To wszystko jest w PMP, oprócz godziwych stawek.

Oni wszyscy są siebie warci. Główny ustawia szafki i palety, drugi sieje destrukcje i przez cały dzień myśli jak oszukać aby robić jak wół za marne grosze. [usunięte przez moderatora]

mikerik

Robi się nie ciekawie najgorsze jak prezes w " przyjedza w wieczorem i podglada ludzi w oknie zamiast zająć sie szukaniem roboty to on ustawia palety. A co do zarobków to tylko by nam nie dać a jak chcesz to zostawaj nadgodziny. Ogólnie robi się [admin slowo niecenzuralne].

Zostaw merytoryczną opinię o Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. - Radom

• Jak się pracuje w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w Precision Machine Parts Poland Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Precision Machine Parts Poland Sp z o. o.