Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju

Busko-Zdrój

Opinie o Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju

Arek

Jak ktoś dobrze pracuje to na pewno będzie miał dobrze!!!

Paulina

@Milena czy nowi pracownicy nie mają szans po jakiś czasie, aby przejść na umowę o pracę? Czy ktoś obecnie pracuje w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju i mógłby się wypowiedzieć na temat umów. Jaką można dostać umowę na początek?

Milena

Nic się nie zmieniło, nowi na kontraktach ,umowy o pracę tylko dla tych o szeeeerokich plecach ,stosunek do pracowników taki sam jak był ,,jak ci się nie podoba to na twoje miejsce dwie teczki podań,,ale jak ktoś jest tam po znajomości choć są skargi od kuracjuszy i personelu włos mu z głowy nie spadnie,także niektórzy chodzą dumni jak paw

Szukasz pracy?

Milena

Paulina

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak przez ten czas zmieniła się firma? Jakie zmiany zaszły w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju? Podzielcie się z przyszłymi kandydatami swoimi informacjami na temat firmy.

gj

to super, że można liczyć na profesjonalizm z ich strony. To bardzo się ceni, zwłaszcza w dzisiejszych czasach jak jest tyle mało profesjonalnych firm

Atmosfera w pracy jest bardzo wazna, uwierz mi :). Napiwki dostajesz do kieszeni, i należą do Ciebie, nie musisz się z nikim dzielić, chyba że chcesz ale ktoś pomyśli,fariat :).

dominator

Pracowałem kiedyś w sanatorium włókniarz mhmmmmm na pierwszy plan rzucami sie postac PANA DYREKTORA ktory uwaza sie za najmadrzejszego na swicie (i tego jego glupkowate powiedzonka w stylu ,,jak mowi chinskie powiedzenie woda w rurach plynie" mhmm brak komentarza) oczywiscie dyscyplina musi byc ale on ma poglad putina :) mam jeszcze jedno ale postac pana waldemara planujacego zabiegi opier....dalacz i kręt. dziekuje za uwage

lipos

A nie latwiej bezposrednio do nich napisac, albo sie przejsc do siedziby? Mam wrazenie, ze tak czesto ludzi tam do pracy nie szukaja, bo majac odpowiednia renome trzeba miec odpowiednich pracownikow, ktorzy dadza rade spelnic wymagania pracodawcy oczywiscie za konkretna, dobra stawke. W innym wypadku raczej watpie, zeby doswiadczeni ludzie podejmowali tu prace.

Nic się na lepsze nie zmieniła i szybko nie zmieni, Można powiedzieć, ze jest coraz gorzej. Dyrektor chodzi jak by go osy pochlały i czepia wszystkiego, nawet minuty nie da odpocząć bo za 1200zł które płaci masz w jego mniemaniu robic nonstop.

Pracownik Włokniarza

Praca w tym \"sanatorium\" jest straszna. Za 1100 zł jest takie zapierdziel, że głowa mała. Pracuje jako masażysta i w dniu dzisiejszym gdzie w cieniu na termometrze było 34C, ja w swojej kabinie miałem 32C. I weź tu masuj 22 osoby dziennie. Do domu wracam styrany jak wół. Pracodawcy nic nie zależy na pracownikach. Apeluje do tych co szukaja pracy omijajcie Włókniarz z daleka

@xxx 10.05.2014 16:53
W Polańczyku (bez różnicy które sanatorium ) masażyści mają po 26 osób dziennie i kazda sobota takze......

Z tego co wiem, to nowe osoby są zatrudnione na kontraktach. Musisz założyć swoja firmę. Jeżeli chodzi o kasę to różnie daje.18 -15zł bywa, że mniej.

@Pracownik 08.03.2015 17:26

Atmosfera między pracownikami jest ogólnie ok. Chociaż wiem, że nie kazdy za sobą przepada.Dużo roboty, marne zarobki, na napiwki raczej nie ma co liczyć, to już niestety nie te czasy kiedy z napiwków wyciągało się drugą pensje.Umów na stałe się tam nie dostaje.

krynia2

Byłam w tym sanatorium w ubiegłym roku, w tym też jadę. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, z obsługi, z kuchni, w ogóle super. polecam wszystkim.

Martyna

Byłam w Busku w Sanatorium Włókniarz trzy razy .Jestem zadowolona.W tym roku znowu jadę .To prawdziwy kombinat ale to mi nie przeszkadza .Sympatyczna obsługa .Ogromne możliwości zabiegów wszystko dobrze zorganizowane .Żadnych przestojów .Mile wspominam panią na magnetroniku i panów od borowiny .

naiwniara

No cóż,bardzo mi przykro..albo i nie ale podpisuje się pod opiniami przedmówców.Ludzie,jeśli macie zamiar tam pracować to najpierw proponuje uzbroić sie psychicznie na traktowanie dyrekcji, która jak się okazuje tylko szuka pretekstu do zwolnienia bądź nie przedłużenia umowy po to by zgarnąć kolejnego stażystę! Nie pracuję tam już dobry czas ale długo odchorowywałam pracę tam,byłam często poniżana przy personelu lub pacjentach,a wynagrodzenie,SZKODA SŁÓW!! 1000 z "hakiem" przez dłuuuuuuugi czas,a potem wcale nie lepiej.pozdrawiam (usunięte przez administratora)

zgadzam sie!! pracowalam tam i wiem jak jest...(usunięte przez administratora) Straciłam zdrowie pracując w tym sanatorium. Personelem sie pomiata, z dyrektorem nie ma dyskusji - widzi tylko czubek własnego nosa i pieniądze. Jesteśmy tylko ludzmi, nie robotami pracującymi ponad normy za ktore nam sie nie płaci tylko wykorzystuje i jakis szacunek nam się nalezy......!!!!!

mgr fizjoterapii

Podpisałam umowę na miesiąc próbny i po tymże miesiącu dobrowolnie odeszłam. (usunięte przez administratora) 1100 zł wypłaty bez względu na kwalifikacje i staż - to już jest po podwyżce. Skrajny (usunięte przez administratora)pracowników za to rozbudowa kwitnie. W życiu bym nie weszła do żadnej wanny w tym sanatorium. Odradzam zarówno potencjalnym pracownikom jak i pacjentom. Zero szacunku dla jednych jak i drugich. O ile sie orientowałam nigdzie nie jest gorzej

Zostaw opinię o Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju