Opinie o Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju w Busko-Zdrój

Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju
2 26 44 5 1
Natalia Nowy wpis

Dawno nie pojawiła się żadna nowa opinia na temat pracy w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju. Są może na forum jakieś osoby zatrudnione w tym miejscu, chętne się wypowiedzieć na temat warunków pracy? Zachęcam!

Mania Nowy wpis

Klient Włókniarza, pobyt 10 dniowy w pawilonie A1, czerwiec 2019. Pobyt w tym ośrodku to jedna wielka porażka. Liczyłam na odpoczynek i odnowę biologiczną/przyjechałam tu tylko ze względu na możliwość kąpieli siarczkowych/. Życzliwość jest tu towarem deficytowym. Spotkałam się już od pierwszych chwil z arogancją i lekceważeniem. Prym wiódł pan Waldemar z planowania ,niektórzy masażyści. Prośba o zmianę godzin zabiegów / masaż , kriokomora zaplanowane tuż po posiłku/ napotkała na „mur „ odmowy pt. –„nie ma takiej opcji”, mimo, że były wolne miejsca, tzw okienka-sprawdziłam. Chcąc wykonać odpłatnie jakiekolwiek badania krwi ,konieczne było odbycie wizyty lekarskiej i uzyskanie skierowania na te badania. Posiłki monotonne, bardzo mało warzyw, jedynie dobre zupy i przemiły personel jadalni. Mając nietolerancję niektórych produktów zmuszona byłam sama organizować zamienniki/np. żytni chleb/. Brak zamieszczonej informacji przy gabinetach 151 i 152 jak się zachować w czasie kąpieli siarczkowej, a tłumaczenie, że takowa znajduję , ale oczywiście, w kompletnie innej części tego ‘molocha” przy innych gabinetach zakrawa na kpinę. Duża pula oferowanych zabiegów, ale cóż z tego…Kiepskie wyposażenie sali gimnastycznej. Wszystko stanowiło tu jeden wielki problem. Można było odnieść wrażenie, że ta placówka utknęła w epoce głębokiego komunizmu, w której nie liczono się z człowiekiem. Karygodne i bulwersujące!!! Chyba coś tu pomylono, kto tu jest dla kogo, i że w dużej mierze ośrodek taki funkcjonuje dzięki klientom komercyjnym. Każdy oczekuje szacunku i należytego traktowania. Jedynym pozytywnym wspomnieniem będzie wyposażenie pokoju w A1 . Moja opinia nie jest niestety odosobniona.Wiem że osoba , która zdecydowała się złożyć skargę była odsyłana od gabinetu do gabinetu, w celu skutecznego zniechęcenia. Jeśli ktoś chce wypocząć za własne pieniądze , bez stresu,” polki galopki” i mieć wpływ na to, co będzie się z nim działo radzę omijać to miejsce bardzo szerokim łukiem.

Tajemniczy Kierowca Ciężarówki Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Mania

Jaki dyrektor, takie sanatorium

Klient Włókniarza

Kupiliśmy pobyt 9-dniowy w promocji noworocznej. Zakwaterowano nas w studiu, rozmiar ok, ale styl gierkowski. Odnawianie też pewno za tamtych czasów, brudne ściany, zniszczone panele na podłogach, łazienka ze śladami grzyba, a poduszki z pierza, ręczniki mocna zużyte. Jedzenie wystarczające ilościowo, ale jakość z garkuchni. W ofercie jest co prawda mnogość zabiegów, tym niemniej lekarz przepisuje wg klucza, który znany jest tylko personelowi sanatorium, nikt nie informuje o tym klientów przy zamawianiu usługi. Mocne rozczarowanie. Moje sugestie dla Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju: Uczciwie informować ewentualnych pacjentów o stanie pomieszczeń mieszkalnych i zasadach przyznawania zabiegów. Zadbać o jakość posiłów.

Tak3Nie
Tajemniczy Kierowca Ciężarówki Nowy wpis
@Klient Włókniarza

A, co Ty tam żreć pojechałeś\aś?

Renata

Szkoda, że nie piszą na forum pracownicy sanatorium. Może ktoś słyszał o pracy?

TakNie1

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Marcysia

Byłam już dwukrotnie we Włókniarzu - prywatnie i zamierzam znów tam pojechać. Dobre zabiegi, miła i fachowa obsługa, nie tylko "prywatnych" pacjentów. Kiedy tam byłam, baza była trochę przestarzała, ale budowali nowy budynek, być może na bazę zabiegową. Moje sugestie dla Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju: Remonty. Lubię atmosferę w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju za: Miły personel.

TakNie1

myszka

byłam w sanatorium od 17 -29 zapłaciłam z mężem 5000 zł i co za takie pieniądze nie warto jechać zaczne od pokoju mało mebli lodówka i kawałek stolika i 2 rozwalające się fotele ,jedzenie kiepskie jak za komuny widelce pokrzywione cukierki które dostaliśmy nie do jedzenia bez nadzieja a zabiegi planowane są najtańsze i za dużo 7-8 dziennie po niektórych zabiegach trzeba się położyć nie było kiedy mam nadzieje że nigdy tam nie pojadę ;siedziałam przy stoliku z państwem którzy są we włókniarzu co roku od 6 lat i niestety powiedzieli że się bardzo pogorszyło przereklamowany dużo można pisać polecam Krystyne tam dużo lepiej i za mniejsze pieniądze

Grażyna

Podpowiedzcie czy sanatorium potrzebuje pracowników? Jaki system płac obowiązuje?

Tak1Nie1

biznesman

Ile zarabia fizjoterapeuta?

Tak12Nie1
naj54

Obsługa pielęgniarska bardzo dobra ,wyżywienie tez bardzo dobre , ze względu na moja niesprawność panie przynosiły mi wyżywienie do pokoju. koszmarem natomiast było zakwaterowanie mnie z osoba która niemiłosiernie chrapała, przez pierwsze dni nie zmrużyłem oka. Dodatkowo trawiłem ze moim lekarzem w tym sanatorium był emeryt który tam dorabiał i był wyjątkowo nieuprzejmy a nawet chamski, chyba postkomuna , który wyzwał mnie od narkomanów co jest gruba przesada. Wprawdzie po pobycie na rehabilitacji w Rzeszowie bylem uzależniony od leków nasennych ale nie narkoman. Dla mnie noce w tym sanatorium były koszmarne przez chrapanie tego wspol pacjenta, a przeczesz to był Szpital Sanatoryjny. Przez cały pobyt 28 dni chodziłem niewyspany i zmęczony. Szpital włókniarz nie powinien zatrudniać takich chamskich lekarzy którzy nie pomagają pacjentom.

Tak8Nie

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

@Administrator

A, jaka kwota by Cię usatysfakcjonowała?

ad
@Preses

Widziałem kiedyś ogłoszenie a stronie urzędu pracy była stawka 17-25 zł w zależności od kwalifikacji. Jestem ciekaw czy ta górna półka jest możliwa.

@ad

Mało prawdopodobne. Ludzie którzy tam parę lat pracują, na własnej działalności nie maja 25zł, to tym bardziej nowy pracownik, nie dostanie. Ci co pracują na umowę o pracę na czas określony, maja szkoda gadać około 15 zł za godzinę po paru ładnych latach pracy

Żaneta
@Administrator

Nie są mi znane stawki osób, które pracują na własnej działalności, w firmie krąży pogłoska, że wychodzą na tym bardzo dobrze - wiec nie bardzo rozumiem te wpisy na forum. Jako etatowy pracownik mogę powiedzieć, że co roku dostaje podwyżkę i tak od blisko 30 lat.

@Żaneta

To pochwal sie ile zarabiasz po 30 latach pracy i na jakim jesteś stanowisku :)

Paulina

@żaneta, a jak jest z tymi umowami, o które pytałam. Bo @byłypracownik pisał, że dostają je nieliczni i że tylko na okres 2-3 lat. A jak to wygląda z Twojej perspektywy? Uważasz tak samo, czy jednak jest inaczej?

@Paulina

Nigdy, nie dostaniesz umowy na stałe, no chyba, że sie dyrektor zmieni. Pracownicy którzy są zatrudnieni na własna działalność, wcale nie zarabiaja wiecej, no chyba że (usunięte przez administratora) po 10 godzin wiecej + soboty. Zarobki sa w granicach 2000zł z hakiem. Ogólnie to w żadnym sanatorium w Busku nie zarobisz.

Adam

Wysokość zarobków jest też pewnie uzależniona od wielu czynników!

TakNie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Regina

Warto starać się o pracę w firmie? Potrzebują ludzi?

TakNie

Niestety umowy dostają tylko nieliczni, a o umowie na czas nieokreślony można pomarzyć. Umowy są podpisywane na okres 2 -3 lat i tak za każdym razem przedłużane pomimo że po 3 umowie powinna być umowa na stałe.

Paulina

@Preses, a jak wyglądają Twoje doświadczenia z pracą w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju? Widzę, że jesteś aktywny na forum, więc chętnie przeczytam Twoją opinię :) Wcześniej pisaliście, że w firmie jest problem z uzyskaniem umów o pracę - czy coś się zmieniło w tym temacie?

Arek

Jak ktoś dobrze pracuje to na pewno będzie miał dobrze!!!

@Arek

Jesteś pewny?

Paulina

@Milena czy nowi pracownicy nie mają szans po jakiś czasie, aby przejść na umowę o pracę? Czy ktoś obecnie pracuje w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju i mógłby się wypowiedzieć na temat umów. Jaką można dostać umowę na początek?

Milena

Nic się nie zmieniło, nowi na kontraktach ,umowy o pracę tylko dla tych o szeeeerokich plecach ,stosunek do pracowników taki sam jak był ,,jak ci się nie podoba to na twoje miejsce dwie teczki podań,,ale jak ktoś jest tam po znajomości choć są skargi od kuracjuszy i personelu włos mu z głowy nie spadnie,także niektórzy chodzą dumni jak paw

Milena

Paulina

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak przez ten czas zmieniła się firma? Jakie zmiany zaszły w Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju? Podzielcie się z przyszłymi kandydatami swoimi informacjami na temat firmy.

gj

to super, że można liczyć na profesjonalizm z ich strony. To bardzo się ceni, zwłaszcza w dzisiejszych czasach jak jest tyle mało profesjonalnych firm

TakNie

Atmosfera w pracy jest bardzo wazna, uwierz mi :). Napiwki dostajesz do kieszeni, i należą do Ciebie, nie musisz się z nikim dzielić, chyba że chcesz ale ktoś pomyśli,fariat :).

dominator

Pracowałem kiedyś w sanatorium włókniarz mhmmmmm na pierwszy plan rzucami sie postac PANA DYREKTORA ktory uwaza sie za najmadrzejszego na swicie (i tego jego glupkowate powiedzonka w stylu ,,jak mowi chinskie powiedzenie woda w rurach plynie" mhmm brak komentarza) oczywiscie dyscyplina musi byc ale on ma poglad putina :) mam jeszcze jedno ale postac pana waldemara planujacego zabiegi opier....dalacz i kręt. dziekuje za uwage

Tak12Nie

lipos

A nie latwiej bezposrednio do nich napisac, albo sie przejsc do siedziby? Mam wrazenie, ze tak czesto ludzi tam do pracy nie szukaja, bo majac odpowiednia renome trzeba miec odpowiednich pracownikow, ktorzy dadza rade spelnic wymagania pracodawcy oczywiscie za konkretna, dobra stawke. W innym wypadku raczej watpie, zeby doswiadczeni ludzie podejmowali tu prace.

TakNie

Nic się na lepsze nie zmieniła i szybko nie zmieni, Można powiedzieć, ze jest coraz gorzej. Dyrektor chodzi jak by go osy pochlały i czepia wszystkiego, nawet minuty nie da odpocząć bo za 1200zł które płaci masz w jego mniemaniu robic nonstop.

Pracownik Włokniarza

Praca w tym \"sanatorium\" jest straszna. Za 1100 zł jest takie zapierdziel, że głowa mała. Pracuje jako masażysta i w dniu dzisiejszym gdzie w cieniu na termometrze było 34C, ja w swojej kabinie miałem 32C. I weź tu masuj 22 osoby dziennie. Do domu wracam styrany jak wół. Pracodawcy nic nie zależy na pracownikach. Apeluje do tych co szukaja pracy omijajcie Włókniarz z daleka

Tak5Nie

xxx
@Pracownik Włokniarza

W Polańczyku (bez różnicy które sanatorium ) masażyści mają po 26 osób dziennie i kazda sobota takze...

@xxx

Z tego co wiem, to nowe osoby są zatrudnione na kontraktach. Musisz założyć swoja firmę. Jeżeli chodzi o kasę to różnie daje.18 -15zł bywa, że mniej.

@Pracownik

Atmosfera między pracownikami jest ogólnie ok. Chociaż wiem, że nie kazdy za sobą przepada.Dużo roboty, marne zarobki, na napiwki raczej nie ma co liczyć, to już niestety nie te czasy kiedy z napiwków wyciągało się drugą pensje.Umów na stałe się tam nie dostaje.

krynia2

Byłam w tym sanatorium w ubiegłym roku, w tym też jadę. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, z obsługi, z kuchni, w ogóle super. polecam wszystkim.

Martyna

Byłam w Busku w Sanatorium Włókniarz trzy razy .Jestem zadowolona.W tym roku znowu jadę .To prawdziwy kombinat ale to mi nie przeszkadza .Sympatyczna obsługa .Ogromne możliwości zabiegów wszystko dobrze zorganizowane .Żadnych przestojów .Mile wspominam panią na magnetroniku i panów od borowiny .

naiwniara

No cóż,bardzo mi przykro..albo i nie ale podpisuje się pod opiniami przedmówców.Ludzie,jeśli macie zamiar tam pracować to najpierw proponuje uzbroić sie psychicznie na traktowanie dyrekcji, która jak się okazuje tylko szuka pretekstu do zwolnienia bądź nie przedłużenia umowy po to by zgarnąć kolejnego stażystę! Nie pracuję tam już dobry czas ale długo odchorowywałam pracę tam,byłam często poniżana przy personelu lub pacjentach,a wynagrodzenie,SZKODA SŁÓW!! 1000 z "hakiem" przez dłuuuuuuugi czas,a potem wcale nie lepiej.pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Sanatorium Włókniarz w Busku Zdroju - Busko-Zdrój

Chcę opublikować: