Trans-Tok Transport Sp. z o.o.

Opinie o Trans-Tok Transport Sp. z o.o.

Polecam firmę, szczególnie magazyn koło Bronisz, większość osób zostawiających opinie pracowała w Ołtarzewie, tam problem był z kierowniczką i ogólnym zarządzaniem, teraz już jest lepiej i o wiele ciekawiej na obu

Dziadek
@były pracownik

To prawda jest duża zmiana jak jej nie ma

@Dziadek

Co w takim razie Twoim zdaniem jest lepiej jak kierowniczki nie ma? Ktoś z nią może rozmawiał na temat zmiany zachowania by ta atmosfera była lepsza, skoro są osoby, którym to zachowanie z jakiś powodów nie odpowiada? Jaka była reakcja?

Bleky5 Nowy wpis
@Dziadek

Ponieważ jest teraz osoba która zna się na zarządzaniu na magazynach;)jest wszystko tak jak powinno być ład skład i porządek. Osoba bardzo odpowiedzialna i zaangażowana w swoją pracę;) Jest to kierownik magazynu Ryszard Walczak;)

Stronk32 Nowy wpis
@były pracownik

Oczywiście że jest lepiej;) ponieważ jest nareszcie kompetentna osoba która świetnie sobie radzi na obu magazynach i umie nimi zarządzać oraz pracownikami takiej osoby tam brakowalo jesteśmy klijentem tej firmy i widzimy bardzo dużą zmianę w zarządzaniu ogólnie pracą i pracownikami;) cały proces zaladunkow rozladunkow przebiega plynnie. Dziękujemy p.Ryszardze należy się panu ta opinia na stronie;)

Czy w Trans-Tok Transport Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Jak długo czekaliście na odzew z Trans-Tok Transport Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nowy wpis

Dzień dobry, Zgodnie z przyjętą procedurą podczas rekrutacji kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagane wstępnie kryteria. Oszczędza to czas zarówno osób, które poszukują pracy i często jeżdżą na spotkania tylko po to, żeby sobie porozmawiać, jak i naszych HR-owców, którzy muszą odbywać wiele takich spotkań w ciągu dnia.

Job

Chciałbym. Się zapytać, bo mój znajomy pracuje w Oltarzewie, czy jest możliwość awansu na jakieś stanowisko pracując w tym oddziale?

@Job

Dzień dobry. Firma Trans-Tok Transport nie ma siedziby w Ołtarzewie, natomiast jeśli chodzi o możliwości awansu w naszej firmie to jest to ustalane indywidualnie, w zależności od zaangażowania, dotychczasowych osiągnięć, aktualnego zajmowanego stanowiska i opinii bezpośredniego przełożonego.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Trans-Tok Transport Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Znajomy

Witam wszystkich czytających opinie o tej firmie. Szczerze polecam, omijać tą firmę szerokim łukiem. Duża rotacja powinna być znakiem ostrzegawczym dla chcących podjąć z nimi współprace. Pomijam brak szkolenia,ponieważ wyszkolić można się w trakcie pracy,ale kłamanie ludziom prosto w oczy iż odbędzie się egzamin udt za miesiąc ,pracownicy tej firmy słyszą od ponad roku. Podwyżka? Haha zapomnij. Jedyne co usłyszysz 'lepiej się ciesz,że nie ucieliśmy Ci stawki na 80% wynagrodzenia' pomijam brak kompetencji kadry kierowniczej oraz zastępcy kierownika, który nie potrafi obsłużyć skanera oraz w logiczny i spokojny sposób wytłumaczyć o co mu właściwie chodzi. Na zakończenie dodam,że nadgodziny w tej firmie to jakaś kpina i z nadgodzinami nie mają nic wspólnego jest to po prostu łamanie prawa pracy, a cała firma funkcjonuje tylko dzięki ludziom,którzy się po prostu zasiedzieli i nie mają odwagi postawić na swoim.

Kartex
@Znajomy

Pracowałem u Pana Darka i to co piszesz to nie pokrywa się z prawda , odszedłem bo poszedłem na swoje i mile wspominam ludzi którzy tam pracują a niektórzy pracują ponad 15 lat i jakoś nie narzekają i nie odchodzą

Prawda
@Kartex

Ha ha kartex to rodzinka p Darka znam cię i to bliska rodzina Pan Darek to tak dzieci zwracają się do taty ha ha

Volvox
@Prawda

Jak jesteś taki ekspert to idź do prezesa i mu powiedz jak ma zarządzać swoją firma może któryś z twoich pomysłów wprowadzi

Ktoś z firmy
@Znajomy

zastępcę kierownika, ale którego masz na myśli? Jest kierownika logistyki, transportu, magazynu i obsługi klienta? Nie wszyscy mają swoich zastępców

Janusz

Dlaczego uważasz, że firma ta to porażka? To bardzo mocne słowa skierowane w stosunku do firmy Trans Tok Transport, więc może wyjaśnisz dokładnie, co miałeś na myśli? Serdecznie Cię proszę o informację bo chciałbym Twój wpis lepiej zrozumieć.

Lech
@Janusz

Nie płaci na czas Obsuwy nawet 60 dni

....

Szczera prawda, szanuje...

Misiek

Zgadzam się

Len

Potwierdzam i nie polecam . Kłamstwa i wyzysk brak wypłat na czas. Brak kompetencji i logiki. Jaki Pan taki kram❗️ Trandport

@Len

A kim ty jesteś nie dostałeś wynagrodzenia przy takim podejściu do pracodawcy zawsze będziesz tylko pracownikiem najemnym bo gdybyś miał kompetencje i logikę to byś miał własna firmę ale oczerniać innych to chyba najlepiej ci wychodzi

Jakieś nieroby piszą których prezes wyrzucił na zbity pysk i z tego się cieszę bo ostatnio miałem przyjemność odwiedzić dawnych kolegów i są bardzo zadowoleni z obecnego dyr operacyjnego i super atmosfery

Barbara

No pewnie to różnie bywa ale widać negatywne nastawienie u Ciebie co do niego. To na bazie czego masz takie zwątpienie?

Zofia

Prawda potwierdzam. Pracowałam tam. Nie podejmujcie tam pracy. On i Ona kłamcy i wykorzystują pracowników.

Jak szefostwo w Trans-Tok? Spoko traktują ludzi?

On

Szefostwo o kogo pytasz? Kierownik biura-pomyłka(każdy to mówił prezesowi, i nic jak zwykle) , kierownicy i pracowici, dobrzy ludzie odchodzą... Zatrudniają tych co nie potrzeba, nie inwestują w tych co mają.

Grisza
@On

Moim zdaniem kierownik biura spoko. Robi porządek. Odchodzą ci ,którzy boją się,że trzeba będzie wziąć się do roboty. Prezes nie reaguje, bo widzi pozytywne zmiany.

O. N. A
@Grisza

Właśnie-robi porządek(po trupach do celu} , a wszystko idzie w świat w sposób negatywny. Co chwila ktoś odchodzi lub nie chce przychodzić tam do pracy to nazywacie spoko? Powodzenia.

Anton
@O. N. A

Piszesz,,tam do pracy"zatem nie jesteś na miejscu.Nie jesteś na miejscu to ktoś mógł Ci nasadzić głupot. Poprzednikowi aspirującemu na to stanowisko najładniej wychodziła zabawa na telefonie.

O. N. A
@Anton

Hmn nie wiem o kim mówisz, ale pracuje, jestem na miejscu i niestety widzę co się dzieje.

Volvox
@O. N. A

Same bzdury pracuje i widzę co się dzieje W moim dziale przez okres 7 miesięcy była jedna zmiana

Jurek

Tak

Kocica

Mój facet pracował w tej firmie przez kilka miesięcy, na magazynie. Takiej porażki jeżeli chodzi o organizację pracy, obietnic szefostwa, ludzi na kierowniczych stanowiskach, którzy nie mają pojęcia o niczym i nie potrafią zarządzać swoją osobą, a co mówić współpracownikami to mówił mi codziennie, powtarzał jak mantrę, że nigdzie nie widział. Do tego opóźnione wypłaty, ciągła rotacja pracowników, ludzie, którzy nie chcieli pracować tam po kilku dniach pracy, po prostu mieli dosyć, było mnóstwo. Za nadgodziny w ogóle brak dodatkowych pieniędzy, ciągłe kombinowanie w biurze. NIKT TAM NIE CHCE PRACOWAĆ, BO KTO BY CHCIAŁ Z OSZUSTAMI, MANIPULATORAMI I CWANIAKAMI. TAKĄ WŁAŚNIE FIRMĄ JEST TRANS-TOK!!! PRAWIDŁOWA NAZWA FIRMY TO POWINA BYĆ TRANS-TO-KPINA!!! ODRADZAM KAŻDEMU, KTO MA TROCHĘ AMBICJI PRACY W TEJ GÓWNIANEJ FIRMIE, GDZIE TYLKO SZUKAJĄ (usunięte przez administratora) I WYZYSKUJĄ LUDZI. NIGDY WIĘCEJ NIE POZWOLĘ MOJEMU FACETOWI NAWET ZBLIŻYĆ SIĘ NA KILKA KILOMETRÓW DO TAKIEJ FIRMY.

@Kocica

faktycznie chyba musiał w domu to mocno przeżywać, że tak ostro na to wszystko reagujesz. Na szczęście to się chyba nie odbiło na waszej relacji? Serio dosłownie wszystko co napisałaś jest prawdą? Piszesz, że wypłaty opóźnione, ale wszystko co do ostatniej złotówki ostatecznie otrzymywał?

Fasion
@Barbara

Barbara liż dalej swojemu szefowi wydmuszki i nie gadaj głupot. Znam cię i wiem, że robisz tutaj na tym forum za adwokata tej marnej firmy, ale sama jesteś starą cwaniarą, a komentarze tych wszystkich ludzi są prawdziwe i nie wyssane z palca!!!! Kocica dobrze to ujęła i nie napisała jeszcze wszystkiego, a zapewniam wszystkich potencjalnych ludzi do pracy tam w tym (usunięte przez administratora) Omijajcie tą firmę, bo szkoda waszego zdrowia, jest mnóstwo lepszych firm, dużo, dużo lepszych

@Kocica

Kobieto musisz chyba się leczyć bo to co piszesz to człowiek o pełnej świadomości takich kłamstw by nie napisał Pracowałem kilka lat , i bym dalej pracował ale wyjechałem z Warszawy Wszystko co mi się należało to dostałem plus dodatkowo 5 tys nagrody od prezesa i to wszystko w temacie

@Fasion

W sumie to się mylisz, ale i tak z błędu Cię nie wyprowadzę, szkoda energii. ;p Ale skoro twierdzisz, że niby nie napisała wszystkiego to o co konkretnie jeszcze chodzi w takim razie?

Leniwy pracownik
@Marek

Ty dostałeś 5 tys. nagrody za co? Inni też dostali? Właśnie dlatego odeszli wartościowi pracownicy, ponieważ Prezes nagradzał tylko Lizusów i Donosicieli. Dla zaangażowanych i uczciwie pracujących nigdy nie było dodatkowej kasy.

Barbara

Brzmi jak ironia. Twierdzisz, że żaden z pracowników taki nie jest?

@Kocica

Zadzwonię do prezesa żeby przeczytał co napisałaś o jego firmie , bo są granice przyzwoitości ale ty chyba nie wiesz co to znaczy a określenie ze ktoś jest oszustem to nie powinno przejść ci płazem ale niech on o tym zdecyduje

@Barbara

Mam cały czas kontakt i wiem jak było i jest jak w każdej firmie są lata lepsze i gorsze ale nie mogę się zgodzić na takie kłamstwa, gdzie są jakieś zasady między ludzkie Firma zatrudnia około 100 osób i ciężko wszystkim spełnić ich potrzeby i wymagania ale to tylko moja opinia

Fasion
@Marek

marek ty ciołku, na takich jak ty jest jedna skuteczna rzecz, porządnie powinieneś dostać po tym swoim buraczanym pysku, na takich lizo pajacy, to jest najskuteczniejsza metoda, żadna dyskusja, tylko porządne uderzenie prosto w ten twój parszywy pysk. Mam nadzieję, że ktoś prędzej, czy później będzie miał taką satysfakcję i wyrwie takiego chwasta jak ty!!!! marek (usunięte przez administratora)

Helena
@Fasion

Mówisz poważnie? To dla ciebie sposób na załatwianie konfliktów w pracy?

Leniwy pracownik

Polecam wszystkim! Jeden wielki bałagan, za nic nie odpowiadasz a pensja choć z opóźnieniem to wpływa na konto. Nie trzeba się zbytnio wysilać. Wystarczy robić dużo hałasu i udawać że się pracuje. A jak chcesz się kogoś pozbyć to idź do Prezesa i na gadaj mu głupot - łyknie wszystko i zwolni "intruza".

Ewelina
@Leniwy pracownik

Udawać że sie pracuje? I nikt nie nadzoruje pracy? ;p No i ile trwa to opóźnienie w wypłatach, jest duży poślizg?

Bartek
@Ewelina

1-2 dni czasem

@Bartek

To to w ogóle można opóźnieniem nazwać? ;) A jeszcze jakieś inne mankamenty z pracy tutaj się znajdą?

Krzysztof
@Leniwy pracownik

ha ha prezes Masakra jakaś . Nie płaci, oszukuje . tylko jeśli się zaczepić na chwilę celem znalezienia lepszej pracy. Kiepsko płacą i na śmieciówkach. Słynie że nikomu nie płacą . Albo w transzach i tak kumuluje sobie środki Ludzie się godzą bo zastrasza, że nie będą korzystać z usług przewożników itp itd. Omijać szerokim dużym NIE POLECAM!!!!Uważaj!!!

Problem z wypłatami na czas i w odpowiedniej kwocie. Wózki bez przeglądów. Brak organizacji pracy.

Tok

Potwierdzam . Brak kompetencji i (usunięte przez administratora) jedno wielkie . Nie polecam żadnej . Tam gdzie wynajęty magazyn oraz Macierzysz tam gdzie spłacany ha ha . Bałagan nieład i posadzanie

Apacz Niszczyciel
@Tok

Jest fajnie. Dwóch BR na magazynach nie ma pojęcia o niczym. Kadra kierownicza bez kompetencji zmieniana co kilka miesięcy-każdy nowy to Twój wróg...

@Apacz Niszczyciel

Taka duża zmienność faktycznie niczego dobrego chyba nie wniesie. Ale to raczej nie celowe przecież. Jeżeli jest tak jak piszecie to dziwię się, że na te stanowiska trafiają ludzie bez kompetencji, ale może w końcu trafi się ktoś odpowiedni?

Zaangażowany
@Apacz Niszczyciel

Szczerą prawda. Potwierdzam. Ludzie, którzy, chcą zrobić cokolwiek dobrego są natychmiast eliminowani. Im więcej doniesiesz do Prezesa tym większą karierę zrobisz. Prezes "łyka" wszystko i nie słucha drugiej strony.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Trans-Tok?

Pipek

Od 6 do nieskonczonosci

Prawo
@Pipek

A jednak prawda

Jak długo trwa proces awansu w Trans Tok Transport Sp. z o.o.?

Praeo

Ha ha awans z pracownika na młodszego specjalistę ha ha przecież to nie firma do awansów . Prymityw pracowałem to wiem zero awansu a tym bardziej poślizgi w wypłatach Odradzam

O rany

Jest koniec kwietnia a ja mam zapłacone za pierwszą połowę stycznia

Wypłacają dodatkowe nagrody w Trans-Tok?

lks

jakie nagrody?

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Tok Transport Sp. z o.o. - Macierzysz

• Jak się pracuje w Trans-Tok Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Tok Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Tok Transport Sp. z o.o.?

Trans-Tok Transport Sp. z o.o.