Weyna Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Weyna Sp. z o.o.

gość231

Kolega powyżej ma 100% racji. Auta to jeżdżące, śmierdzące śmietniki. O biurze z palet i kartonu nie wspominając. Wypłata porażka. Zero umowy, co miesiąc bez niczego. Przemiał ludzi okropny. MA-SA-KRA

Gallowicz

Weyna płaci na okresie próbnym za godzinę pracy 5zł a potem przechodzisz na sztuki za wywiezienie 1000 szt. np piwa czy puszek lub wody masz 20zł. Nadźwigasz się i gówno z tego masz, żeby zarobić 100zł dniówki to musisz przerzucić 5000 szt będziesz to robił cały dzień a odpoczywać będziesz kolejne 2 dni. Jak wywozicie skrzynie z piwami to musicie zabierać ze sklepu puste za które nikt wam nie zapłaci a na miejscu jeszcze trzeba segregować butelki. Auta to pety i złomy

Anonim

Weyna płaci tyle co kot napłakał. Mowią za tam zarabiaja ludzie po 2 tysiace a prawda jest taka je jak twoja wyplata zawiera 4 cyferki to mozesz skakac ze szczescia. Pracowalem tam tylko 2 miesiace i mi wystarczy. Brak organizacji no i te zdezelowane auta...

Zostaw opinię o Weyna Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weyna Sp. z o.o.