Zakład Piekarski Piotr Machowicz

Poznań

Opinie o Zakład Piekarski Piotr Machowicz

fffew

pracowałem tam dość krótko, prędzej nazwał bym to zakładem karnym, praca ciężka, wszystko ręcznie, maszyny się sypią, szef to furiat wielkie wymagania, mało dają od siebie, pensja marna. Ogólnie to dorobkiewicze na cudzej dupie..

xzzzzzzzzzzzz

pracowałem tam :-) nie jest źle.Czasami cięzka praca ze pot z ryja kapie ale idzie wytrzymać,bo było wesoło i się nie myślało że cięzko. pozdrawiam piekarzy i cukiernika i pucka

Zostaw opinię o Zakład Piekarski Piotr Machowicz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Piekarski Piotr Machowicz