Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela

Mełgiew

Opinie o Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela

Agata

Cukiernia Grela jest porządną firmą, a jak zabrakło ciasta to tylko wina organizatorów a nie firmy (do komentarza powyżej) Ja jestem bardzo zadowolona z usług tej cukierni. Zamówiłam tort na komunię chrześnicy. Moje oczekwiania przerosły wszelkie wyobrażenia. Tort był jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu na stronie internetowej! Do tego bardzo smaczny. Z całego serca polecam!

Małgosia

Jestem bardzo zadowolona z usług cukierni Grela. Zamówiłam tort weselny i ciasta. Sporo ciasta zostało, jeśli zbrakło to znaczy, że klient zamówił za mało i że smakowało, i nie ma co obwiniać za to cukierni... (a propos jednego z wcześniejszych komentarzy). Mój tort weselny był zrobiony wg mojego projektu i wyszedł przepięknie. Wszystkim gościom podobał się i, co najważniejsze, smakował.

tesi

podpisuję się pod negaywną opinią, zamówiłam tort dla dziecka na 6 ste urodziny miał być nr 174 białay kotek, pani skrupulatnie zapisywała w swoim kajeciku, a przyjechał czarny kot jak na stypę!!!!

uk

Jesteśmy strasznie niezadowoleni z usług tej cukierni!! Po 3 godzinach wesela zabrakło ciasta!!! Niedopuszczalne! Tort weselny, który miał być piękny był zgnieciony (!!) a figurka paskudna, umawiałam się na inną! ODRADZAM!!! Lepiej dopłacić i wziąć z porządnej firmy...

Zostaw opinię o Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela - Mełgiew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela