Opinie o Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk w Olecko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk w Olecko

Kazik Nowy wpis

Grzyb i pleśń na scianach

Zibi

Firma jak najbardziej ok , praca dla ludzi którym chce się pracować

Zibi
@Zibi

Ale wiakich warunkach ta praca

@Zibi

Takie. Warunki są do dzisiaj a sanepid nic z tym nie robi

@Zibi

Sanepid z Warszawy niedługo zamknie ten brud

@Sasiad

I co zamknął? Wiem że dawno pisałeś, więc wnioskuję że sytuacja zdążyła się przez ten czas rozwinąć :)

Sasiad Nowy wpis
@Zibi

Taka dobra praca ze sami robią właściciele bo zaden piekarz nie będzie pracować w tych warunkach

Aleksander Nowy wpis
@Sasiad

Co ci w warunkach tu nie odpowiada? Napisz coś więcej! ;)

Sasiad Nowy wpis

Trzy razy był sanepid z Olsztyna i nie wpuścił na zakład to co mają do ukrycia. A piekarzom kazali wychodzić przez druga bramę

Po Twojej wypowiedzi mogę sądzić, że warunki te nie są najlepsze. Twoja nazwa użytkownika wskazuje, że jesteś byłym piekarzem, dlatego może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak wyglądały warunki zatrudnienia dla osób pracujących na stanowisku piekarza? Być może niewiele się zmieniło i Twoja opinia będzie dalej aktualna.

@Michał

Taka dobra praca że teraz sami właściciele pieko pieczywo to takie są warunki pracy w tej piekarni że nie mają piekarzy

@Sasiad

Piszą że piekarnia w soboty jest zamknie ta apieczywo rozwożą po sklepach

@Sasiad

No ale sama piekarnia zamknięta, widocznie sobote poświęcają na dostawy towaru do sklepów :)

@Dorota

Tak zamknienta jak był sanepit wojewódzki z Olsztyna bramę zamknęły zeby nie wpuścić a piekarze wychodziły z drugiej strony To taki jest pozadek wtej piekarni

A Ty sąsiad i wszystko obserwujesz z ukrycia? Sąsiad uprzejmie donoszę. :D

@Dorota

Nawet zrobiłem fajne zdjęcia

@Sasiad

No i bardzo dobrze! Ktoś musi pilnować porządku :D Co zrobisz z tymi zdjęciami?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Iupi

Piekarnia najgorsza w mieście

Ccc
@Iupi

Najgorsza w województwie widać to na zdieciach

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Woitek

Proszę zapytać pracodawcy dlaczego nie mają piekarzy i dla czego

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk - Olecko

• Jak się pracuje w Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk?

Piekarnia Bagietka Godlewski Henryk
  • Mazurska 32