Kowalski Sławomir Piekarnia

Łuków

Opinie o Kowalski Sławomir Piekarnia

Oczywiście zaznaczam, jak się nie wyrobi normy "według niego". Ogólnie krętacz do tego stopnia, że aż takich mało.

Nie wiem co ta za opinia powyżej, wygenerowana przez automat czy co ?? hahaha, co do Kowalskiego to jest zwykłym oszustem. Nie daje swoim pracownikom umowy tylko robią na czarno, a w ogłoszeniach pisze ,że świadczy umowę na czas określony. Kręci na czym może, sama piekarnia z zewnątrz przypomina nielegalna fabryke amfy. W środku brud, syf i mogiła. Jak się nie wyrobi normy to potrąca z wypłaty. Prawdopodobnie najgorszy pracodawca jaki tylko istnieje w Łukowie.

Zostaw opinię o Kowalski Sławomir Piekarnia - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kowalski Sławomir Piekarnia