Opinie o Jolanta Kamińska Piekarnia w Kłecko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jolanta Kamińska Piekarnia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jolanta Kamińska Piekarnia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolanta Kamińska Piekarnia w Kłecko

Aa

Chleb ???? coraz gorszy. Poduszony nie jest dobrze zawinięty.! Kto tam wogole pracuje na tym magazynie.!

@Moniś

A to uczniowie w ogóle nie powinni pracować na magazynie? Na jakim dziale powinni być? Uczniowie po skończeniu szkoły zwykle są potem zatrudniani na etat? Bo doświadczenie już mają.

Arek Nowy wpis

Trafiłem na ogłoszenie sprzed lat, gdzie wyjaśniali, że będąc tu piekarzem miałbym pracę na 2 zmiany, i z umową o pracę na okres próbny. To na jak długo jest ten okres próbny, i na jaki czas zawiera się kolejną umowę o pracę?

Interesuje mnie praca piekarza głównie na nocną zmianę. Grafik tu jest na tyle do dogadania że jest to możliwe? To dla mnie ważne bo czytałem w komentarzach że często zostawało się po godzinach które były niepłatne. Szczerze to niespecjalnie pasuje mi takie podejście i wolałbym wiedzieć czy teraz nie ma takich sytuacji.

Aa

@Aa

Ale czemu pytasz o magazyn? Sugerujesz że chleby składują w magazynie? No chyba nie :D

@Marzena

Chleb kroją i pakują pracownicy magazynu na magazynie. Tam ląduje chleb zaraz po wyjęciu z pieca.

@Aa

Brakuje Bartosza, z tego co wiem trzeba cokolwiek coś umieć a później wymagać , Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Maja

To aż tak trudno zawija się ten chleb, że to tak wychodzi? I czemu w sumie nie testowali tego, co uczniowie robili tylko dawali do sprzedaży? Bo skoro tak wychodziło to się nie dziwię, że niektórzy klienci byli rozczarowani. :(

Maja

Ale po co miałaby kłamać tak w sumie? Może to też ten co "uczniowie mieli praktyki" i stąd taka opinia?

@Maja

Kłamstwo, uczniowie na magazynie nie pracują.

Grzegorz
@Maja

Nie wiem, kto pracuje, bo nawet archiwalnych ogłoszeń o pracę nie widać w sieci. Skąd zatem biorą ludzi i czy są jakieś wolne etaty?

Moniś Nowy wpis
@Maja

W godzinach nocnych nie ale w dzień pracują.

@Moniś

Zawsze tak jest, może ktoś musiał wcześniej wyjść albo zaczęli sprzątać? Ciekawe właśnie, czy pracownice muszą zostawać po godzinach, żeby ogarnąć to miejsce. Wiadomo, ile faktycznie się siedzi w pracy u nich?

Aplikowałeś do firmy Jolanta Kamińska Piekarnia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Nie polecam tej firmy. Młoda szefowa jest bardzo impulsywna i wybuchowa. Nie liczą sie dla niej pracownicy tylko jej własne korzyści. Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) wyzywani i poniżani. O pracy 8 h na etacie można zapomnieć, pracuje się zdecydowanie dłużej a nadgodziny nie sa liczone. Nie wolno chorować ani mieć problemów osobistych, bo najważniejsza jest piekarnia. Każdy jest posądzany o kradzież. Praca praktycznie 24/7 bo telefon ciągle dzwoni. Czystość i porządek to pojęcie względne w tym miejscu. Zdecydowanie nie polecam.

Tygrys

Zgadzam się z tą opinią ponieważ wszystko co jest napisane to prawda.

Moniś

Sama prawda o pracy w tej piekarni. Monika zawali wszystko co jej ojciec zbudował. Widać, że próbuje robić wszystko przeciw niemu, nie podoba jej się nawet to, że ktoś dobrze się z nim dogaduje. I jeszcze to wtrącanie się babci i sianie zamętu.

@Moniś

niestety to prawda. gdy Pan Seweryn był na piekarni to praca pięknie szła. Widać było, że jest życia w tym miejscu i ludzie chcą pracować. A tak to na co dzień nerwówka i niepotrzebny stres.

Ksieciunio

Bardzo dobrze się pracuje.Szefowie dostrzegają codzienną pracę. Potrafią zarządzać firmą . Widać inwestowanie w firmę.Polepszenie warunków pracy, wypłaty na czas, żadnych opóźnien,wysoka jakość produkcji.Atmosfeta jest miła,firma zasługuje na pochwałę . Były! Pracowniku zwracam się skąd te nie prawdziwe i oczerniajace informacje i skalujesz szefostwo .

@Ksieciunio

Ten Twój pozytywny komentarz mimo wszystko ginie w gąszczu negatywów... na jakim stanowisku pracujesz?

@Marzena

Odpowiadam jako długoletni pracownik.Jest tak pracownicy pracują najlepsi z najlepszych i jest bardzo dobra atmosfera.Jestes profesjonalną (usunięte przez administratora)i dziwologiem, nie jesteś pracownikiem i nie wiesz a piszesz bzdury.,,,,, Obyś ty nie zginęła w tym gąszczu ,,,Negatywnymi osobami..Marzena,tygrys, Sonia, Wiktoria takich osob nie ma i nigdy nie pracowali .

Dział słodki

To co było wczesnych latach ,to jest wszystko przeterminowane. Sytuacja się zmieniła na bardzo dobrze... doskonale znamy się na swoim fachu: i bez nerwów wypiekamy Drożdżówki, pączki ,,,, i szereg innych ,,, Byłego pracownika zapraszamy na poczęstunek w naszym sklepie. ,,zyczymy ,, smacznego .

@Marzena

Poważnie? Monika możesz sobie pisać jak to cudownie jest u Ciebie w piekarni, ale ludzie i tak wiedzą... Poza tym jak już się bawisz w pisanie pozytywnych opinii to wiedz, że po nickach na kilometr widać, że to Ty a nie pracownicy. Kto ma tam napisać opinie? Plewa? Jacek a moze Przemek z Andrzejem? Już się nie pogrążaj. A no tak Ty, babcia i ciotka regularnie piszecie pozytywne opinie tu i na fb bo nikt inny was nie chwali.

Joanna

Te dzwonienie telefonem to po to, żeby wzywać na kolejną zmianę bez odpoczynku? Szok. A jak w takim razie z wypłatami? Stawki są godzinowe, czy za miesiąc?

W

A skąd klient wie o spacerkach i kawkach na nockach? To standardowy tekst szefostwa... Oni zawsze mówią, że nocka tylko pije kawy i spaceruje. Znowu opinia napisana przez szefową?

@Marzena

Wiktoria pracowała ok 1,5 roku temu na magazynie. To wiem na pewno.

@W

Nie, :) . Po prostu pracowałem jako wielozadaniowy człowiek , ale mam swoja prace i nie narzekam . W każdej pracy jest coś co się nie podoba nam . Na początku wszystko super ale zawsze człowiek i tak się czegoś do szuka .Nie każdy szef to idealny szef .Pozdrawiam P. Monikę BS.

W
@1306

To w końcu klient czy pracownik? ;) trochę się plączecie w tych opiniach.

@Joanna

Monika wydzwania z każdą pierdołą do kierowców i innych pracowników, nawet w nocy. Świątek, piątek i niedziela były telefony, zero życia prywatnego a jak był jakiś problem osobisty to zaraz oskarżenia, ze przez to praca będzie na gorszym poziomie. Płaci na czas, to chyba jej jedyny plus. Nie można spokojnie wziąć wolnego żeby wyjechać, bo też zaraz był problem. Poza tym odkąd mają monitoring siedzą przed telewizorem i obserwują pracowników. Jak ktoś na chwile odejdzie od stanowiska to zaraz są komentarze... Obóz pracy. Jak babci nie ma to jeszcze da się pracować, ale jak przyjeżdża to jest dramat. Robi "porządki" w sklepie i daje dobre rady wnuczce co się później odbija na pracownikach. Jedynie Radek jest tam spoko i on ogarnia. Monika to tylko siedzi w biurze i jęczy jaka to ona jest biedna i wymyśla, ze wszyscy knują przeciwko niej i firmie. Nigdy więcej pracy tam. Zmarnowany czas i nerwy.

Moniś

Sama prawda. No a te piękne teksty o cukierni hehe, szałowe parówki w cieście (najtańsze z tanich w Biedronce). Syf i brud wszędzie ale przecież tam jest mega cudownie. A i jeszcze te brudne kosze na towar dla sklepów. O samochodach nie wspomnę, nie wiem kto załatwia przeglądy.

Moniś

Z Radkiem można normalnie porozmawić i wszystko ustalić. Czasami jest troszkę zakręcony i zapomina ale wspominam go pozytywnie. Tylko trochę za bardzo słucha Moniki i robi tak jak ona powie a to błąd. Radku więcej sam działaj.

@Ksieciunio

Ksieciunio to co ty tu napisałeś to wierutne bzdury , Monika z babcią i przydupasem Radkiem rozwalają piekarnie i jest to prawda , a nie to co ty piszesz

Monika ma zakodowane że wszyscy pracownicy to nieroby i (usunięte przez administratora) , za to jak próbuje zniszczyć dorobek życia pana Seweryna to powinna Nobla chyba dostać

Angela

Byłaś super pracownikiem !!!! Napisz gdzie jedziesz?

Masz dowody!

Masz dowody?

Hihihi nie rosmieszaj mnie !!! jaki dorobek Seweryna ? Piekarni ja pracuję u Pani Jolanty. Seweryn pochwal l się swoją firmą . Gdzie ją masz.

Bardzo słabo... Opinie dodane co 15 minut. W dodatku nadal widać, ze pisze je jedna osoba. Ja byłem super pracownikiem owszem. Niestety o was jako o pracodawcy nie można tego powiedzieć. Nie będę już tu wywlekał wszystkich waszych brudów, bo szkoda czasu i nerwów. Temat zamknięty jak dla mnie. Napisałem co miałem napisać i tyle. Powodzenia w prowadzeniu firmy. Może w końcu się rozwinie.

Darowizny 4,200,000.
@Angela

Było, był i to bardzo ,zaufanie też, do każdego. Tylko Później nie smacznie tak jak by za szkodził cukier komuś . I kręcenie w maszynie jak by ktoś kręcił w głowie cukierku , szef był czasami zazdrosny ze ktoś cos ukradnie to wymyślał fajne zadania w których na pewno sie człowiek sprawdzi w pracy . Bez winy jest, ale to co usłyszałem hmm aż tak ..... . Nie mam zamiaru i tu karcher nie pomoże , lubię ludzi z klasą . O wszystko się dba w pracy nawet i o siebie . A pieniądze rzecz nabyta i nie chodzi o m.

Owszem byłeś ,,? ,ale do brania kasy i bara bara A teraz co ? do roboty .... panie Sewerynie .!!!!!!

Jestem pracownikiem w tej piekarni. I jak czytam te komentarze , to bardzo mnie to dziwi co niektóre pracownicy piszą bzdury fałszywe informacje . Wstydu nie mają.

Tak to prawda bzdury bzdury pisze i jest pracownikiem, i z tego się cieszy .

Ja daję pięć gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐

Jolanta
@Klient

To fajnie, a za co? Wymienisz jakieś największe plusy firmy?

Wanda

super że polecasz też miałam zamiar kupić. A jak obsługa, sprawnie idzie jak jest kolejka? Dużo osób zatrudniają?

Maja

A pytałeś tam u nich ile za to konserwantów zawiera? ;p Tu w tej piekarni to są jakiekolwiek?

Maja

Aaa w tym kontekście, no właśnie myślałam, że dosłownie i dlatego takie niespodzianki mogłyby się dziać, chociaż z drugiej strony nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Oni skład normalnie udostępniają?

Milena

Polecam chleb i bułki z piekarni. Są bardzo smaczne.

Milena

Tu akurat się nie zgadzam. Kupuje te bułki dla męża po południu i szykuje je dla niego na rano do pracy. Zawsze są miękkie i smaczne. Szkoda tylko, ze są coraz droższe.

Jolanta

A czy cena jest dobra jak na tak wysoką jakość pieczywa? Bo wiadomo że w dzisiejszych czasach to za chleb się wydaje niemałe pieniadze...

@Jolanta

Chleb jest bardzo dobry i cenna chleba też.. Najtańszy jest w piekarni u Pani Kamińskiej,bo w innych sklepach jest o dużo droższy .

Klient

Godzina 16 a w piekarni ZNOWU nie ma bułek. Tak trudno upiec więcej bulek skoro sklep jest czynny do 18?

Klient

Musze pochwalić i chyba coś się wkońcu zmieniło na lepsze. Ponieważ kupuje popołudniu na sklepie chlebek krojony i bułki są bardzo smaczne

@Klient

A to wcześniej jak po południu brałeś, to pewnie były niedobre, bo się dziwisz. To w sumie co Cię teraz nagle tknęło, żeby je wziąć, skoro wcześniej było coś nie tak? ;p

@Klient

Też zauważyłem, że się zmieniło. Pieczywo bardzo dobre. Gratuluję !!! pozdrawiam panią Monikę .

Szefowa to rozsądna i uczciwa kobieta....(usunięte przez administratora)

@pracownik

Jest i to bardzo

Czy w Jolanta Kamińska Piekarnia zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Moniś

Na lepsze raczej nie, kilka osòb odeszło z pracy.

Moniś

Jedyną zmianą jest chyba to, że odeszło kilku pracownikòw.

@Moniś

Co do odejścia pracowników.. To sami po uciekali jak szczury..,,,,przed odpowiedzialnością.

Marzena

Jaką znowu odpowiedzialnością i za co? Napisz coś więcej bo chciałam się zatrudnić do was, ale teraz mam wątpliwości.

@Marzena

Angel doskonale wie!! ????

@Moniś

Dlaczego o to jest pytanie?

Czy w piekarni Jolanta Kamińska zmienili się pracownicy.? Chodzi mi o paczki były pyszne i moje najlepsze. Od jakiegoś czasu są często puste w środku brak nadzienia. ???? Lukier beznadziejny i (usunięte przez administratora) na pączku.????

@Gość

Dowody!

Ta piekarnia to prosty przykład jak to można zniszczyć dorobek życia pana Seweryna który serce wkładał do tego co robił ,a teraz córka niszczy to wszystko zaczynając od produktu gotowego , pracownikach których traktuje jak śmierci i złodziei no i oczywiście piekarni która niestety za nieprządek powinna już dawno być zamknięta przez sanepid

Sonia

Musiałam dodać tą opinię. Kierowca który dostarcza pieczywo do Żnina jest (i to się chwali)jest bardzo punktualny, w zasadzie się nie spóźnia. Pomimo niekiedy trudnych warunków atmosferycznych dociera na czas. Miły, szarmancki z poczuciem humoru. Oby tak dalej.

@Sonia

A który kierowca do Was wozi ?

Grzegorz
@Moniś

Hej. Szukam pracy jako kierowca właśnie ale sporo negatywów jest o tej piekarni. To prawda, że nowa szefowa źle odnosi się do ludzi? Powiedz też proszę jak wyglądają zarobki, czy ponad minimalną?

Fajny
@Grzegorz

Słuchaj Kolego. Wszystko co piszą na temat tej piekarni to jest jedna wielka bzdura. Szefowa i Szef są bardzo w porządku, nikt nikogo nie wyzywa (ja przynajmniej nie słyszałem na własne uszy). Ludzie robią jakiś idiotyczny hejt, nie wiem dlaczego. Jeśli chodzi o zarobki, po prostu trzeba w tej sprawie rozmawiać z Szefostwem.

Maciej
@Grzegorz

Grzegorz daj sobie spokój z tym pracodawca chyba że lubisz być poniżany i ciągle inwigilowany czy czasami nie zjadłeś czegoś co miało jechać do sklepu , a najważniejsze jest zdrowie i życie więc nie wsiadaj do żadnego samochodu w tej firmie chyba że życie się tobie znudziło

Kamil

Proszę zwrócić uwagę na słodkie jakie jest robione. Brak wyglądu wszystko twarde. Haloo.! Co się stało.? Paczki nadal puste w środku.????

HALO..! Mam pytanie. Co się stało że słodkie się zgorszyło.? Już nie jest takie samo jak było.? Idąc na uczelnię kupowałem coś zjeść. Teraz nie do zjedzenia twarde jak kamień.

Ile jest zmian w Jolanta Kamińska Piekarnia?

Dniòwka i nocka.

Jaka jest kultura pracy w Kamiński Seweryn Kamińska Jolanta Piekarnia? Obowiązuje typowy dress code?

Boguś

Jest wysoka kultura są zasady ???? ubiór z logiem , miła atmosfera. czy kogoś coś tu boli ?,,,,,????????????????????????,,,,,,,,.

Antoni

Twoja opinia dodana w tym wątku pozwala sądzić, że masz jakieś doświadczenia związane z tą Piekarnią. Czy mogłabyś napisać, jak dokładnie wygląda tam system pracy? Po ile godzin dziennie trzeba pracować? Będę bardzo wdzięczny za wiadomość.

@Antoni

A o jakie stanowisko chodzi ? Postaram się pomòc coś.

aaaaaaaa

Piekarnia jest super !! Nie ma dresów jest odzież robocza!

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Kamińska Piekarnia - Kłecko

• Jak się pracuje w Jolanta Kamińska Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Kamińska Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolanta Kamińska Piekarnia?

Jolanta Kamińska Piekarnia