Kamiński Seweryn Kamińska Jolanta Piekarnia

Kłecko

Opinie o Kamiński Seweryn Kamińska Jolanta Piekarnia

znajomi

To jest desperacja może i tak, ale na pewno dobrobyt !!!! Dajesz wszystko czego się nie miało w swoim dzieciństwie swojemu dziecku i są efekty. Biedni rodzice

były pracownik

Dobrze wspominam ten czas jak pracowałem...Szefową p. Jolę jak jej córkę... Monika ile serca włożyła w tą robotę,a przez ojca została z krzywdzona....Gratulacje się należą za pomysłowość w biznesiku!!! pozdrawiam.....

@były pracownik 20.05.2017 06:56

Szefowa to rozsądna i uczciwa kobieta....Jej mąż to uwodziciel serc niewieścich!!!

@pracownik 21.05.2017 06:26

Co za desperacja. Haha. Ludzi poznaje się przez całe życie.

Zostaw opinię o Kamiński Seweryn Kamińska Jolanta Piekarnia - Kłecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamiński Seweryn Kamińska Jolanta Piekarnia