Opinie o Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j. w Mońki

Zofia Nowy wpis

Dlaczego w wątku od 2018 roku jest cisza? Nie wiem jaki może być powód tego, że nikt z pracowników lub osób korzystających z piekarni się nie wypowiada. Proszę napiszcie coś. Czy Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski normalnie funkcjonuje?

nieznajomy Nowy wpis
Klient
@Zofia

Funkcjonuje ale pod inną nazwą , pod nazwa Sobieski Piekarnie Dorota i Andrzej Zakrzewcy Sp.J.

Wodnik z Ełku Nowy wpis

Witam jeśli piszę do właścicieli piekarni Sobieski to powiem tak robiliscie bułki Ciabatta były super,robiliscie chleb Promocyjny dobry.A teraz co ciabatta do (usunięte przez administratora) a promocyjny wycofaliscie nazwę a zmieniliscie na inną i z 1.80 podniesliscie na 2.80 a chleb ten sam.Zwykły chleb od was polezy 2 dni a na 3 juz suchy i plesnieje.Do (usunięte przez administratora) z taką waszą robotą a miałem wcześniej dobre zdanie jak i wielu innych klientów.

Anonimowo Nowy wpis
@Wodnik z Ełku

Ech.. w 2018r zmieniła się i firma i skład w spółce właścicieli. Czyżby stąd wynikał spadek jakości i wyższe ceny?

Ben_ek

w tłusty czwartek kupiłem pączki w ełckim sklepie. Nie dość, że ciasto z którego wykonano pączki było niesmaczne to na pięć pączków w trzech brakowało nadzienia /marmolady/. Panowie biznesmeni, wydaje mi się, że nie tędy droga do sukcesu. Chcąc mieć klientów trzeba ich szanować a nie oszukiwać. No ja na pewno w waszych sklepach zakupów robił nie będę.

qucyk

płaci nam 5 zł na godzine

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j. - Mońki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j.