Opinie o Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j. w Mońki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j. w Mońki

Tu tak trudno znaleźć kogoś na zastępstwo? Widzę te poradę odnośnie tego by w trakcie choroby tydzień przed zgłaszać chorobowe. To nie ma nikogo na doskok ani nic? Myślicie, że można się w tym zakresie zgłosić? Ciekawie ile za godzinę by wtedy wyszło

Były pracownik tego cyrku Nowy wpis

Jakby ktoś chciał wiedzieć jak tam jest naprawdę trzeba iść od "zaplecza" i zatrudnić się choć na chwilę. Od razu można dostrzec nieprawidłowości i chamstwo ze strony księgowych. To raz. Dwa to szef, który w oczy nie potrafi zwrócić uwagi jeśli zrobimy coś nie po jego myśli (wysługuje się kierownikiem haha) trzy to użerasz się za najniższą krajową, a premie to jakaś kpina. Co do współpracowników u mnie nie było żadnych akcji, ale słyszało się na mieście że przez jedną dziewczynę inne po prostu odchodziły. Co do jakości pieczywa zgłaszając dla szefostwa było zero reakcji i kompletne wyrąbane na jakość i zadowolenie klientów. Jest tego wiele więcej, ale nie chce być wrednym osobnikiem jak oni. Nie dają umowy na stałe i wolą wymieniać pracowników na młodzież (za którą dostają dodatkowe pieniądze z urzędu za danie pracy młodym) coraz więcej pracowników (dobrych pracowników jest odsyłanych z dnia na dzień bez pracy) kończy Ci się umowa? Nara i biorą nowego pracownika (dziecko na studiach) wszelkie problemy finansowe również mają gdzieś, bo przecież trzeba wydać kasę na głupoty typu nowy szyld. Robisz wszystko by klienci byli zadowoleni, ale od nich nigdy dziękuję nie usłyszysz i jeszcze cię zjadą jak (usunięte przez administratora). Wnioski? Lepiej szukać pracy w innej firmie gdzie może nie będą Cię szanować, ale dadzą zarobić. Nie pisze tego dlatego, że jest mi przykro bo cieszę się że tam już nie pracuje jak i osoby, które zostały tak samo potraktowane ;) Tam nawet kierowcy busa robią za najniższą krajową, a muszą się natahać tych koszy z pieczywem. Ps. Idąc na zwolnienie musisz wiedzieć kiedy jesteś chory, by z tydzień wcześniej dać znać dla kierownika regionalnego kiedy nie będzie Cię w pracy. Cyrk!

Po przeczytaniu tej ostatniej opinii zastanawiam się czy pracownikom także podchodzą te wspomniane ciastka i inne produkty? Są może na nie jakieś zniżki? interesowaliście się? nie udało mi się odszukać aktualnych ofert, a pracy byłbym ciekaw, kiedy ostatnio kogoś szukali?

@Zbyszek Nowy wpis

Kupilem ciasto jest smaczne i super...polecam dobre jak u mamy

Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko POMOCNIK CIASTKARZA. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWNIK PRODUKCJI
Hrappka.pl
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Oliwka

Czy pomiędzy pracownikami tez atmosfera w porządku? Widzę, że podobno coś się chyba poprawiło w warunkach ale do dziś nie było już żadnej opinii. Nie widziałam tez ogłoszeń z tego roku. Czy ktoś wie może gdzie są dodawane? Chyba ze nie było rotacji? Zdradzi ktoś całkowite zarobki?

Ilona

Jeden z klientów jeszcze parę lat temu poskarżył się na brak nadzienia w pączkach, za które zapłacił. Oczywiście błędy każdemu mogą się zdarzyć, tylko czy do teraz zaczęli jakoś je eliminować? W ostatnim czasie kupił ktoś od nich jeszcze coś wybrakowanego czy dbają już o właściwą jakość pieczywka, które serwują?

Klientka
@Ilona

Wszystko z jakością się poprawiło. Polecam super obsługa zwłaszcza w Grajewie na centrum

Zofia

Dlaczego w wątku od 2018 roku jest cisza? Nie wiem jaki może być powód tego, że nikt z pracowników lub osób korzystających z piekarni się nie wypowiada. Proszę napiszcie coś. Czy Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski normalnie funkcjonuje?

nieznajomy
@Zofia

Funkcjonuje ale pod inną nazwą , pod nazwa Sobieski Piekarnie Dorota i Andrzej Zakrzewcy Sp.J.

Ilona
@nieznajomy

A skąd taka nagła zmiana nazwy? Włączyli w firmę wspólniczkę czy od zawsze u nich była? Oprócz zmiany nazwy nic więcej się nie zmieniło u nich?

Wodnik z Ełku

Witam jeśli piszę do właścicieli piekarni Sobieski to powiem tak robiliscie bułki Ciabatta były super,robiliscie chleb Promocyjny dobry.A teraz co ciabatta do (usunięte przez administratora) a promocyjny wycofaliscie nazwę a zmieniliscie na inną i z 1.80 podniesliscie na 2.80 a chleb ten sam.Zwykły chleb od was polezy 2 dni a na 3 juz suchy i plesnieje.Do (usunięte przez administratora) z taką waszą robotą a miałem wcześniej dobre zdanie jak i wielu innych klientów.

Anonimowo
@Wodnik z Ełku

Ech.. w 2018r zmieniła się i firma i skład w spółce właścicieli. Czyżby stąd wynikał spadek jakości i wyższe ceny?

Ben_ek

w tłusty czwartek kupiłem pączki w ełckim sklepie. Nie dość, że ciasto z którego wykonano pączki było niesmaczne to na pięć pączków w trzech brakowało nadzienia /marmolady/. Panowie biznesmeni, wydaje mi się, że nie tędy droga do sukcesu. Chcąc mieć klientów trzeba ich szanować a nie oszukiwać. No ja na pewno w waszych sklepach zakupów robił nie będę.

qucyk

płaci nam 5 zł na godzine

Zostaw merytoryczną opinię o Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j. - Mońki

• Jak się pracuje w Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j.
  • Białostocka 69B
    19-100 Mońki
  • NIP: 5460001937 REGON: 050113627 KRS: 0000014767

Sobieski Piekarnia Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp.j.