Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j.

Opinie o Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j.

Wodnik z Ełku

Witam jeśli piszę do właścicieli piekarni Sobieski to powiem tak robiliscie bułki Ciabatta były super,robiliscie chleb Promocyjny dobry.A teraz co ciabatta do (usunięte przez administratora) a promocyjny wycofaliscie nazwę a zmieniliscie na inną i z 1.80 podniesliscie na 2.80 a chleb ten sam.Zwykły chleb od was polezy 2 dni a na 3 juz suchy i plesnieje.Do (usunięte przez administratora) z taką waszą robotą a miałem wcześniej dobre zdanie jak i wielu innych klientów.

Ben_ek

w tłusty czwartek kupiłem pączki w ełckim sklepie. Nie dość, że ciasto z którego wykonano pączki było niesmaczne to na pięć pączków w trzech brakowało nadzienia /marmolady/. Panowie biznesmeni, wydaje mi się, że nie tędy droga do sukcesu. Chcąc mieć klientów trzeba ich szanować a nie oszukiwać. No ja na pewno w waszych sklepach zakupów robił nie będę.

qucyk

płaci nam 5 zł na godzine

Zostaw opinię o Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j. - Mońki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobieski Piekarnie Wilamowski Zakrzewski Sp.j.