Opinie o PPH Cymes Adam Ołów w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PPH Cymes Adam Ołów. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPH Cymes Adam Ołów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Cymes Adam Ołów w Suwałki

Aldonka

Gdybym napisała, że jest to normalna piekarnia, to wprowadziłabym ludzi w błąd. Muszę napisać, że jest to jedna z najlepszych piekarni w mieście, a chleb i bułki są wybitnie dobre. Polecam.

Miś
@Aldonka

I to nieprawda że zabrali nam premię za listopad w tamtym roku,a pan nasz właściciel nie pogania nas do pracy i w ogóle jest dobrym panem.

Kriss
@Aldonka

Aldona z pękniętego kondoma...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów odbywa się również w języku angielskim?

Consuela

Skąd pomysł że ktoś tam w ogóle zna angielski?

Odbiorca

A może mi ktoś wyjaśni, dlaczego ciągle nie dowozicie tego co trzeba, ciągle jest z wami problem, bułki nadgryzione przez myszy lub szczury?!?! Ceny ciągle w górę... Ludzie otwórzcie wreszcie oczy!!!

Ziutek
@Odbiorca

Potwierdzam, tak właśnie jest. Skoro szczury nadgryzają bułki to co wyrabiają na produkcji?!?

Consuela
@Ziutek

No jak to co? Robią koopę do ciasta z którego pieczony jest ten "wyśmienity" chleb. Smacznego, "rodzynki" gratis!

Zoltan

Nie narzekam, kasa na czas, warunki pracy dobre. Jak potrzebuje urlop to nie ma problemu. Jak żona była w szpitalu to siedziałem 3 tygodnie w domu z dzieckiem i też nie było problemu. Szef jest w porządku.

Zuber
@Zoltan

A smutny uśmieszek to pewnie konkurencja daje, bo mają problem z tym, że Cymes się rozwija i ma dużo patronackich sklepów/piekarni.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPH Cymes Adam Ołów padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER / POMOCNIK MAGAZYNIERA.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tomiczek

Jaka jest praca piekarza, kazdy piekarz doskonale wie :) Natomiast co do zakresu obowiązków, szefostwa, terminowych wypłat itp to nie napisze złego słowa, bo były by one krzywdzące i mnie i szefa.

Jacek

Nie życzę pracy w tej firmie nawet wrogowi.

Barbara

W dniu 25 stycznia kupiłam w Inter Marche faworki wyprodukowane przez Cymes Suwałki. Data ważności 6 luty. Były suche, twarde i na dodatek słone. Gdyby leżały do daty ważności nie dałoby się ich ugryźć. Najgorszy zakup i wyrzucenie pieniędzy!

aaaa

Śmiać mi się chce czytając pozytywne opinie, gdzie jest inwestowanie w pracowników? Chyba u tych co na górze siedzą. Poza tym stary ołów robi zebranie i wyzywa pracowników bezpodstawnie od świń, gdzie tu widać szacunek?!

MArcusino

Nie wiem skąd te negatywne opinie?! Czyżby pisane przez konkurencje? Ja tu pracuje od dwóch lat i nie kojarzę ani jednej sytuacji, o których piszecie. Takie bezpodstawne oczernianie jest karalne!

Nelly86

Pieczywo kupuje dość często i nigdy się nie zawiodłam leczdzis zaryzykowalam kanapkę z papryką i dostałam splesniale warzywo w środku!!!

Anna Olsztyn

Mam bardzo złe zdanie o ekspedientce w sklepie przy ul. Orłowicza 5A, blondynka w okularach. Gdy 15.11.2019 r. o godz. 15-tej poprosiłam o włożenie chleba do torby papierowej, powiedziałą, że to jest moja zachcianka i ona tego nie zrobi. Jak chcę, to mogę sobie sama włożyć. Czy tak należy obsługiwać klientów. Zaznaczam, że w sklepie nie było innych ludzi więc nie musiała dodatkowo się męczyć. Poza tym to brak szacunku, gdyż jestem osobą starszą. Tylko ta pani bardzo się ceni, gdyż do tej pory inne nie odmawiały tej usługi. Anna, Olsztyn, Orłowicza 8.

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Po 3 miesiącach dostaniesz ale nie wytrzymasz tam nawet 2 dni. Odradzam

Ryszard
@Anonim

Czyli okres próbny jest na umowie zleceniu. Czy mógłbyś wytłumaczyć dlaczego masz taką opinię odnośnie pracy w firmie? Nie podałeś żadnych argumentów, więc czekam na bardziej szczegółową wypowiedź.

Zack
@Ryszard

Nie, nie jest. Ktoś brednie pisze. Owszem swoją pierwszą umowę dostałem na okres 3 miesięcy, była to umowa na stałe. Drugą umowę dostałem na rok i ten rok minie za 4 miesiące. Mam nadzieję dostać już następną umowę na stałe.

Maria
@Zack

Pierwsza umowa jest na 3 miesiące i to jest okres próbny - pomyliłeś się w pisaniu, ale doczytalam do końca i wiem co miałeś na myśli :) Też pierwszą umowę miałam na 3 miesiące, a teraz mam na czas nieokreślony. I "wytrzymuję" tu już szósty rok. Doprawdy niesamowite :))

Staraj się o tym nie myśleć

Hej Jollo o czym ty k... wa piszesz jakie poszanowanie dla pracownika przecież tam klapki na oczy i zap.... ac

Staraj się o tym nie myśleć

Cymes olsztyn to jakaś porażka

Jollo

Dla mnie praca w porządku, a firma warta polecenia. Natomiast jeśli komuś nie pasuje to niech zmieni pracę, nie marudzi i nie oczernia!

Robek
@Jollo

Pracuję od niedawna w Cymesie. Jest to firma, która rzeczywiście wysoko stawia komfort i poszanowanie pracownika. Podoba mi się indywidualne podejście do pracownika oraz brak rywalizacji pomiędzy pracownikami. Wysoka etyka pracy, naprawdę fajni ludzie. Polecam

żonkil

Jestem zatrudniony tutaj od roku i jest OK. Firma stale się rozwija i inwestuje w swoich pracowników. Lubię atmosferę w Cymesie za możliwość rozwoju, atmosferę w pracy i terminowe wynagrodzenie.

Honorata
@żonkil

Dopiszesz, w którym dziale pracujesz? I w jaki sposób inwestują w pracowników — są jakieś dodatkowe świadczenia, benefity, szkolenia, czy jeszcze coś innego? Mógłbyś podać również mniej więcej stawkę płacy w Cymes?

Sylwester

Jestem zadowolony z pracy w Cymesie, a pracuje w tej piekarni już kilka lat. Dobre pieniądze i z każdym można się bez problemu dogadać.

Tomx

Dobra kasa, chociaż praca w piekarni do najłatwiejszych nie należy. U pana Adama pracuje już kilka lat i czuje się doceniony.

Tymi

Pracuję w tej piekarni od dawna. Jak pracuje piekarz chyba każdy wie, ale lubie tą swoją pracę. No i fajnie kiedy szef Cię docenia i inwestuje w swoich pracowników. A tutaj tak właśnie jest.

Mateusz Wejherowo

Dzisiaj chciałem kupić w piekarni na dworcu w Gdańsku głównym dwa rogale z makiem i zapłacić kartą a sprzedawczyni poinformowala mnie ze płat osc karta od 5 zł na wiesz ze to nie zgodnie z prawem oburzonasklamala że terminal się rozładować a kilka sekund przedemna Pan płacił karta za kanapkę proszę o upomnienie jej ze takie praktyki są nielegalne

klient
@Mateusz Wejherowo

To chyba nie ta piekarnia bo nie ma ich produktów w Gdańsku

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Cymes Adam Ołów - Suwałki

• Jak się pracuje w PPH Cymes Adam Ołów?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Cymes Adam Ołów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Cymes Adam Ołów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH Cymes Adam Ołów
4.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Północna 20A
    16-400 Suwałki