Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów w Olsztyn

counter
3 14 59 5 1
JarekWTF Nowy wpis

Co wy wogole piszecie? Pracuje tam rok i jakos nie kojarze ani was ani sytuacji które przytaczacie. Gdyby bylo tak tragicznie jak piszecie to nikt by tam nie pracowal. A ja jestem swiadkiem jak przychodza osoby z CV i je zostawiaja, bo szukaja pracy.

TakNie1
Jolan Nowy wpis

Przestańcie kasować negatywne wpisy. Ile wam za to płacą? 500 zł? Nie macie sumienia? J.

Tak6Nie1
Mariola Nowy wpis
@Jolan

Trzeba rozróżnić negatywną opinię od obraźliwej opinii zawierającej wulgaryzmy - to po pierwsze. Po drugie więc nie dziw się, że moderatorzy kasują w/w opinie. Po trzecie, to chyba tacy jak ty biorą kasę za wypisywanie obraźliwych opinii (konkurancja!), bo im się nie podoba, że Cymes co i rusz otwiera nowe sklepy.

Tak1Nie1
Ais
Nazwa działu: Produkcja

Manufaktura rodem z przełomu XIX i XX wieku. Nie polecam nikomu ani pracy ani produktów. Zero higieny. Ais

Tak29Nie
Lama
@Ais

U konkurencji robisz co się tutaj udzielasz? Dziwne, bo zawsze muszę stać w kolejce po chleb i bułki. To powiedz mi skąd się codziennie biorą ci wszyscy ludzie??? Stoją i kupują beznadziejny chleb???

TakNie29
Kriss Nowy wpis
@Lama

Morda w kubeł, lamo.

Tak4Nie
Aldonka

Gdybym napisała, że jest to normalna piekarnia, to wprowadziłabym ludzi w błąd. Muszę napisać, że jest to jedna z najlepszych piekarni w mieście, a chleb i bułki są wybitnie dobre. Polecam.

Tak5Nie29
Miś
@Aldonka

I to nieprawda że zabrali nam premię za listopad w tamtym roku,a pan nasz właściciel nie pogania nas do pracy i w ogóle jest dobrym panem.

Tak8Nie
Kriss
@Aldonka

Aldona z pękniętego kondoma...

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

RichMan

Pracowałem w Cymesie jako piekarz kilka lat. Musiałem zrezygnować z powodów zdrowotnych, ale lata pracy w tym zakładzie wspominam z sentymentem. Szefostwo super, nie było problemu z załatwieniem dnia wolnego, jak brałem L4 na dziecko też się krzywo na mnie nie patrzyli. Zarabiałem dobrze, nie narzekałem.

TakNie29
@RichMan

Z sentymentem wspomina i chwali robotę w której zrujnował sobie zdrowie...

Tak7Nie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów odbywa się również w języku angielskim?

TakNie6
@Pytanie

Skąd pomysł że ktoś tam w ogóle zna angielski?

Tak5Nie
Odbiorca

A może mi ktoś wyjaśni, dlaczego ciągle nie dowozicie tego co trzeba, ciągle jest z wami problem, bułki nadgryzione przez myszy lub szczury?!?! Ceny ciągle w górę... Ludzie otwórzcie wreszcie oczy!!!

Tak8Nie
Ziutek
@Odbiorca

Potwierdzam, tak właśnie jest. Skoro szczury nadgryzają bułki to co wyrabiają na produkcji?!?

Tak7Nie
@Ziutek

No jak to co? Robią koopę do ciasta z którego pieczony jest ten "wyśmienity" chleb. Smacznego, "rodzynki" gratis!

Tak6Nie
Zoltan

Nie narzekam, kasa na czas, warunki pracy dobre. Jak potrzebuje urlop to nie ma problemu. Jak żona była w szpitalu to siedziałem 3 tygodnie w domu z dzieckiem i też nie było problemu. Szef jest w porządku.

Tak1Nie9
Zuber
@Zoltan

A smutny uśmieszek to pewnie konkurencja daje, bo mają problem z tym, że Cymes się rozwija i ma dużo patronackich sklepów/piekarni.

TakNie8
Tomiczek

Jaka jest praca piekarza, kazdy piekarz doskonale wie :) Natomiast co do zakresu obowiązków, szefostwa, terminowych wypłat itp to nie napisze złego słowa, bo były by one krzywdzące i mnie i szefa.

TakNie8
Jacek

Nie życzę pracy w tej firmie nawet wrogowi.

Tak9Nie
Barbara
Nazwa działu: Produkcja

W dniu 25 stycznia kupiłam w Inter Marche faworki wyprodukowane przez Cymes Suwałki. Data ważności 6 luty. Były suche, twarde i na dodatek słone. Gdyby leżały do daty ważności nie dałoby się ich ugryźć. Najgorszy zakup i wyrzucenie pieniędzy!

Tak17Nie
aaaa

Śmiać mi się chce czytając pozytywne opinie, gdzie jest inwestowanie w pracowników? Chyba u tych co na górze siedzą. Poza tym stary ołów robi zebranie i wyzywa pracowników bezpodstawnie od świń, gdzie tu widać szacunek?!

Tak22Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Wiecie czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów szukają chętnych na staż?

TakNie4
MArcusino

Nie wiem skąd te negatywne opinie?! Czyżby pisane przez konkurencje? Ja tu pracuje od dwóch lat i nie kojarzę ani jednej sytuacji, o których piszecie. Takie bezpodstawne oczernianie jest karalne!

TakNie27
Nelly86
Nazwa działu: Handlowy

Pieczywo kupuje dość często i nigdy się nie zawiodłam leczdzis zaryzykowalam kanapkę z papryką i dostałam splesniale warzywo w środku!!!

Tak11Nie1
Anna Olsztyn

Mam bardzo złe zdanie o ekspedientce w sklepie przy ul. Orłowicza 5A, blondynka w okularach. Gdy 15.11.2019 r. o godz. 15-tej poprosiłam o włożenie chleba do torby papierowej, powiedziałą, że to jest moja zachcianka i ona tego nie zrobi. Jak chcę, to mogę sobie sama włożyć. Czy tak należy obsługiwać klientów. Zaznaczam, że w sklepie nie było innych ludzi więc nie musiała dodatkowo się męczyć. Poza tym to brak szacunku, gdyż jestem osobą starszą. Tylko ta pani bardzo się ceni, gdyż do tej pory inne nie odmawiały tej usługi. Anna, Olsztyn, Orłowicza 8.

Tak22Nie1

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TakNie
Anonim
@Pytanie

Po 3 miesiącach dostaniesz ale nie wytrzymasz tam nawet 2 dni. Odradzam

Tak31Nie2
Ryszard
@Anonim

Czyli okres próbny jest na umowie zleceniu. Czy mógłbyś wytłumaczyć dlaczego masz taką opinię odnośnie pracy w firmie? Nie podałeś żadnych argumentów, więc czekam na bardziej szczegółową wypowiedź.

Tak1Nie7
Zack
@Ryszard

Nie, nie jest. Ktoś brednie pisze. Owszem swoją pierwszą umowę dostałem na okres 3 miesięcy, była to umowa na stałe. Drugą umowę dostałem na rok i ten rok minie za 4 miesiące. Mam nadzieję dostać już następną umowę na stałe.

Tak1Nie26
Maria
@Zack

Pierwsza umowa jest na 3 miesiące i to jest okres próbny - pomyliłeś się w pisaniu, ale doczytalam do końca i wiem co miałeś na myśli :) Też pierwszą umowę miałam na 3 miesiące, a teraz mam na czas nieokreślony. I "wytrzymuję" tu już szósty rok. Doprawdy niesamowite :))

TakNie24
Staraj się o tym nie myśleć

Hej Jollo o czym ty k... wa piszesz jakie poszanowanie dla pracownika przecież tam klapki na oczy i zap.... ac

Tak25Nie1
Staraj się o tym nie myśleć

Cymes olsztyn to jakaś porażka

Tak25Nie1
Jollo

Dla mnie praca w porządku, a firma warta polecenia. Natomiast jeśli komuś nie pasuje to niech zmieni pracę, nie marudzi i nie oczernia!

Tak1Nie27
Robek
@Jollo

Pracuję od niedawna w Cymesie. Jest to firma, która rzeczywiście wysoko stawia komfort i poszanowanie pracownika. Podoba mi się indywidualne podejście do pracownika oraz brak rywalizacji pomiędzy pracownikami. Wysoka etyka pracy, naprawdę fajni ludzie. Polecam

Tak1Nie27

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów - Olsztyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów
3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Północna 20A