Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów w Olsztyn

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów
counter
4 25 76 5 1
Ais

Manufaktura rodem z przełomu XIX i XX wieku. Nie polecam nikomu ani pracy ani produktów. Zero higieny. Ais

Tak31Nie
RichMan

Pracowałem w Cymesie jako piekarz kilka lat. Musiałem zrezygnować z powodów zdrowotnych, ale lata pracy w tym zakładzie wspominam z sentymentem. Szefostwo super, nie było problemu z załatwieniem dnia wolnego, jak brałem L4 na dziecko też się krzywo na mnie nie patrzyli. Zarabiałem dobrze, nie narzekałem.

MArcusino

Nie wiem skąd te negatywne opinie?! Czyżby pisane przez konkurencje? Ja tu pracuje od dwóch lat i nie kojarzę ani jednej sytuacji, o których piszecie. Takie bezpodstawne oczernianie jest karalne!

TakNie29
Akacja Nowy wpis
 Rekomendacja

Ja tam nie mam nic do jakości pieczywa. Smaczne, w dobrej cenie, zawsze świeże.

Nina Nowy wpis

A ja tam polecam. Praca w piekarni/sklepie całkiem ok, poza tym lubie kontakt z ludźmi i nie wierzcie w te bzdury o tym ze pieczywo byle jakie i byle jak robione, bo nad takimi piekarniami sanepid czuwa i je czesto odiwedza.

Malkontent Nowy wpis

Praca jak to w cukierni. Narobić się trzeba. Ale w każdej cukierni czlowiek się narobi. Kasa ok i na czas.

Zuma Nowy wpis
Klient

Pyszne pieczywo, jedne z lepszych w Olsztynie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ais

Tak31Nie
Lama
@Ais

U konkurencji robisz co się tutaj udzielasz? Dziwne, bo zawsze muszę stać w kolejce po chleb i bułki. To powiedz mi skąd się codziennie biorą ci wszyscy ludzie??? Stoją i kupują beznadziejny chleb???

Kriss
@Lama

Morda w kubeł, lamo.

Tak6Nie
Wiedźmin
@Ais

A cos ty taki niewydarzony? Płacą ci czy sobie kpisz? Kolejki po pieczywo mówią same za siebie, juz chyba lepszej rekomendacji nie trzeba.

Tadeusz

Pracuję tu jako piekarz od 4 lat. Gdyby bylo tak źle jak piszecie to już dawno bym zmienił pracę. Ale nie zmieniłem i nie zamierzam :)

Tak2Nie1
@Tadeusz

Ponieważ jesteś nieudacznikiem którego tylko cymes przyjął. Brawo.

Tadeusz
@A1

To, że tutaj pracuje stawia mnie jako nieudacznika? A może bardziej rozwinąć swoją myśl? Ja bynajmniej siebie tak nie oceniam.

MrówkaZ
@Tadeusz

Zrozum, że tutaj 90% wpisów pisze konkurencja. Po jest zwykła zazdrość, że komuś interes lepiej idzie.

TakNie

Jaki dress code obowiązuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów?

Lilka
@Pytanie

A jaki dress code obowiązuje piekarzy? To nawet dzieci w przedszkolu wiedzą, a w Cymesie w tej kwestii jest tak jak wszędzie. Panie sprzedające w piekarniach również mają ujarzmione włosy, rękawiczki, zachowują czystośc i higienę.

Tak2Nie1
@Lilka

Ta, zachowują higienę. Drapie się po kroczu a potem gołą łapą podaje towar.

Lilka
@A1

Może ty tak robisz skoro to napisałeś? Pracujesz w tej firmie, pracowałeś czy po prostu piszesz żeby pisać i oczerniać?

Aga
Klient

Najlepsze pieczywo w Olsztynie. Dobrze, że nie mają tylko jednego sklepu :)

@Aga

Lubisz chclebuś z zadeptanej brudnymi buciorami podłogi? No to smacznego.

Bunia
Klient

Piszę jako klient, więc uszczypliwe komentarze proszę zostawić dla siebie. Od wielu lat kupujemy tu chleb, bułki, drożdżówki. Jest smacznie i tanio. Na przestrzeni ostatnich lat pieczywo nic nie straciło na jakości.

Lasocki

Praca piekarza i cukiernika jaka jest każdy chyba wie. Dla mnie najważniejsze są pieniądze oraz normalna atmosfera w pracy. I tak tu właśnie jest.

TakNie2
JarekWTF

Co wy wogole piszecie? Pracuje tam rok i jakos nie kojarze ani was ani sytuacji które przytaczacie. Gdyby bylo tak tragicznie jak piszecie to nikt by tam nie pracowal. A ja jestem swiadkiem jak przychodza osoby z CV i je zostawiaja, bo szukaja pracy.

Tak1Nie3
Jolan

Przestańcie kasować negatywne wpisy. Ile wam za to płacą? 500 zł? Nie macie sumienia? J.

Tak8Nie2
Mariola
@Jolan

Trzeba rozróżnić negatywną opinię od obraźliwej opinii zawierającej wulgaryzmy - to po pierwsze. Po drugie więc nie dziw się, że moderatorzy kasują w/w opinie. Po trzecie, to chyba tacy jak ty biorą kasę za wypisywanie obraźliwych opinii (konkurancja!), bo im się nie podoba, że Cymes co i rusz otwiera nowe sklepy.

Tak1Nie3
Aldonka

Gdybym napisała, że jest to normalna piekarnia, to wprowadziłabym ludzi w błąd. Muszę napisać, że jest to jedna z najlepszych piekarni w mieście, a chleb i bułki są wybitnie dobre. Polecam.

Tak5Nie30
Miś
@Aldonka

I to nieprawda że zabrali nam premię za listopad w tamtym roku,a pan nasz właściciel nie pogania nas do pracy i w ogóle jest dobrym panem.

Kriss
@Aldonka

Aldona z pękniętego kondoma...

Tak5Nie
RichMan

@RichMan

Z sentymentem wspomina i chwali robotę w której zrujnował sobie zdrowie...

Tak9Nie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów odbywa się również w języku angielskim?

TakNie6
@Pytanie

Skąd pomysł że ktoś tam w ogóle zna angielski?

Tak7Nie
Odbiorca

A może mi ktoś wyjaśni, dlaczego ciągle nie dowozicie tego co trzeba, ciągle jest z wami problem, bułki nadgryzione przez myszy lub szczury?!?! Ceny ciągle w górę... Ludzie otwórzcie wreszcie oczy!!!

Ziutek
@Odbiorca

Potwierdzam, tak właśnie jest. Skoro szczury nadgryzają bułki to co wyrabiają na produkcji?!?

Tak8Nie
@Ziutek

No jak to co? Robią koopę do ciasta z którego pieczony jest ten "wyśmienity" chleb. Smacznego, "rodzynki" gratis!

Tak7Nie
Zoltan

Nie narzekam, kasa na czas, warunki pracy dobre. Jak potrzebuje urlop to nie ma problemu. Jak żona była w szpitalu to siedziałem 3 tygodnie w domu z dzieckiem i też nie było problemu. Szef jest w porządku.

Tak1Nie10
Zuber
@Zoltan

A smutny uśmieszek to pewnie konkurencja daje, bo mają problem z tym, że Cymes się rozwija i ma dużo patronackich sklepów/piekarni.

Tak1Nie9
Tomiczek

Jaka jest praca piekarza, kazdy piekarz doskonale wie :) Natomiast co do zakresu obowiązków, szefostwa, terminowych wypłat itp to nie napisze złego słowa, bo były by one krzywdzące i mnie i szefa.

TakNie9
Jacek

Nie życzę pracy w tej firmie nawet wrogowi.

Tak10Nie
Barbara

W dniu 25 stycznia kupiłam w Inter Marche faworki wyprodukowane przez Cymes Suwałki. Data ważności 6 luty. Były suche, twarde i na dodatek słone. Gdyby leżały do daty ważności nie dałoby się ich ugryźć. Najgorszy zakup i wyrzucenie pieniędzy!

Tak18Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów - Olsztyn

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów