Cymes Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia Adam Ołów

Olsztyn

Opinie o Cymes Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia Adam Ołów

anonymous

Chyba nie pracowałem jako kierowca w piekarni np pieczywo wyląduje na podłodze lub na błocie tylko pieczywo o bluzkę przetra i z powrotem do kosza jak to zobaczyłem o drazu złożyłem wypowiedzenie jak chcecie jeść pieczywo z podłogi to smacznego

o.n.a.

na alei w B-stoku. Słowo "chamka" to za mało powiedziane.

klient

klient
@klient 07.08.2016 06:54
Produkty są ok ale obsługa pozostaje wiele do życzenia.... Chodzi i o obsłuę Pani Ekspedientki w 1 ze sklepów....

w którym sklepie?

Praca ok, wypłata na czas

Daria429
@pracownik 14.01.2016 15:02
Praca ok, wypłata na czas

hej a takie pytanie chcem sie zatrudnic w tej firmie i zanim sie zwolnie u swojego pracodawcy chcialabym wiedziec jakie godziny pracy macie na sklepach i zarobki sprzedawczynie

piekarz

Praca w Piekarni Cymes w Olsztynie OK. Produkty produkowane z dobrych surowców i w odpowiednich warunkach.

kierowca

Dzień dobry, Piekarnia Cymes jest całkiem solidną firmą. Współpraca z tą firmą jest bardzo pozytywna. Szybki kontakt i wielu ciekawych ludzi. Mogę z całą pewnością polecić Piekarnię Cymes.Pozdrawiam wszystkich.

Zostaw opinię o Cymes Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia Adam Ołów - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cymes Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia Adam Ołów