Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów w Olsztyn

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów
4 3 25 5 1
żonkil Nowy wpis

Jestem zatrudniony tutaj od roku i jest OK. Firma stale się rozwija i inwestuje w swoich pracowników. Lubię atmosferę w Cymesie za możliwość rozwoju, atmosferę w pracy i terminowe wynagrodzenie.

Honorata Nowy wpis
@żonkil

Dopiszesz, w którym dziale pracujesz? I w jaki sposób inwestują w pracowników — są jakieś dodatkowe świadczenia, benefity, szkolenia, czy jeszcze coś innego? Mógłbyś podać również mniej więcej stawkę płacy w Cymes?

Sylwester Nowy wpis

Jestem zadowolony z pracy w Cymesie, a pracuje w tej piekarni już kilka lat. Dobre pieniądze i z każdym można się bez problemu dogadać.

Tomx Nowy wpis

Dobra kasa, chociaż praca w piekarni do najłatwiejszych nie należy. U pana Adama pracuje już kilka lat i czuje się doceniony.

Tak4Nie
Tymi

Pracuję w tej piekarni od dawna. Jak pracuje piekarz chyba każdy wie, ale lubie tą swoją pracę. No i fajnie kiedy szef Cię docenia i inwestuje w swoich pracowników. A tutaj tak właśnie jest.

Tak5Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Aldonka

Gdybym napisała, że jest to normalna piekarnia, to wprowadziłabym ludzi w błąd. Muszę napisać, że jest to jedna z najlepszych piekarni w mieście, a chleb i bułki są wybitnie dobre. Polecam.

Tak2Nie
Mateusz Wejherowo
Nazwa działu: Handlowy

Dzisiaj chciałem kupić w piekarni na dworcu w Gdańsku głównym dwa rogale z makiem i zapłacić kartą a sprzedawczyni poinformowala mnie ze płat osc karta od 5 zł na wiesz ze to nie zgodnie z prawem oburzonasklamala że terminal się rozładować a kilka sekund przedemna Pan płacił karta za kanapkę proszę o upomnienie jej ze takie praktyki są nielegalne

TakNie3

@Mateusz Wejherowo

To chyba nie ta piekarnia bo nie ma ich produktów w Gdańsku

Alutka

Bezapelacyjnie najlepsza piekarnia w Olsztynie. Życzliwa i sprawna obsługa, przesympatyczni właściciele, nienaganny porządek. Wyłącznie naturalne, najlepszej jakości półprodukty. Bardzo dobra relacja cena/jakość. Polecam.

Tak3Nie1
Zack

Tylko w tej piekarni kupuje pieczywo i ciasta. Mam porównanie z innymi, bo z niejednego pieca chleb jadłem (O ironio!) ale tutaj pieczywo jak i słodkości są po prostu najlepsze. Polecam gorąco!

Tak2Nie1
Anka

Bardzo dobre opinie w internecie. Słyszałam, że firma to dobry pracodawca. Wiecie coś o pracy?

Ilona

@kierowca Olsztyn, dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w firmie Cymes Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia Adam Ołów, czy mógłbyś jednak coś więcej napisać o panującej atmosferze u tego pracodawcy? Jak wyglądają relacje na linii pracodawca - pracownik? W swojej wypowiedzi podałeś konkretnie kwoty wynagrodzeń na jakie mogą liczyć pracownicy zatrudnieni na tych stanowiskach, mógłbyś dodać, czy poza stałą stawką pracodawca przewiduje dla swoich pracowników jakieś świadczenia dodatkowe?

kierowca Olsztyn

Pracuje w piekarni w Olsztynie. Zarobki ok. Kierowca od 2500 do 4500. Produkcja od 2000 do 4500.

Tak9Nie
Ilona

Zachęcam osoby związane obecnie z firmą Cymes Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia w Olsztynie do odświeżenia wątku tej firmy na forum. Z miłą chęcią dowiemy się najnowszych informacji, co do obecnych warunków pracy oraz kwestii poziomu wynagrodzeń, każda nowa opinia w tym temacie pozwoli przybliżyć tego pracodawcę innym osobom.

Nanana

W ogloszeniu na fakturzystke napisali ze preferuja kontakt osobisty, a jak juz czlowiek przyszedl z CV to nawet nie spojrzal facet na nie. Slyszalam tylko przed wejsciem jak dzwoni do kogos i tlumaczy jak dotrzec do pracy na dzien probny, wiec raczej osobiscie z CV ta osoba nie byla. Nie polecam poswiecania czasu na kontakt osobisty, bo tego nie szanuja.

Tak7Nie

Ilona

Jak obecnie rozwija się firma Cymes Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnicze w Olsztynie? Możecie napisać jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia i czy firma zwiększyła zatrudnienie w ostatnich latach? Zachęcam do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, nowe informacje będą dla nas szalenie pomocne.

anonymous

Przeżyłem 60 lat ale tak fatalnych faworków nie jadłem. Rodzina stwierdziła to samo. Bułki na drugi dzień rano wyglądają jakby miały tydzień

anonymous

Chyba nie pracowałem jako kierowca w piekarni np pieczywo wyląduje na podłodze lub na błocie tylko pieczywo o bluzkę przetra i z powrotem do kosza jak to zobaczyłem o drazu złożyłem wypowiedzenie jak chcecie jeść pieczywo z podłogi to smacznego

o.n.a.

na alei w B-stoku. Słowo "chamka" to za mało powiedziane.

klient

Produkty są ok ale obsługa pozostaje wiele do życzenia.... Chodzi i o obsłuę Pani Ekspedientki w 1 ze sklepów.

@klient

w którym sklepie?

Tak2Nie

Praca ok, wypłata na czas

Tak8Nie

Daria429
@pracownik

hej a takie pytanie chcem sie zatrudnic w tej firmie i zanim sie zwolnie u swojego pracodawcy chcialabym wiedziec jakie godziny pracy macie na sklepach i zarobki sprzedawczynie

piekarz

Praca w Piekarni Cymes w Olsztynie OK. Produkty produkowane z dobrych surowców i w odpowiednich warunkach.

Tak6Nie

kierowca

Dzień dobry, Piekarnia Cymes jest całkiem solidną firmą. Współpraca z tą firmą jest bardzo pozytywna. Szybki kontakt i wielu ciekawych ludzi. Mogę z całą pewnością polecić Piekarnię Cymes.Pozdrawiam wszystkich.

Tak14Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów - Olsztyn

Chcę opublikować:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Cymes Adam Ołów