Ruch S.A. Oddział Wielkopolski Zespół Poznań Hurtownia

Września

Opinie o Ruch S.A. Oddział Wielkopolski Zespół Poznań Hurtownia

ktos

sporo nauczyć ??? ciekawe czego ??? tej braku organizacji w firmie RUCH SA Poznań ??? tam nikt nic nie wie, każdy zrzuca wszystko na siebie taka tak zwana spychoterapia... Brak mi słów na tą firmę...

to też nie ja

Drogi Emilu jak mawiał Towarzysz Knapik : "Не говори гоп, пока не перепрыгнешь", popracuj trochę, a później oceniaj.

Zostaw opinię o Ruch S.A. Oddział Wielkopolski Zespół Poznań Hurtownia - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruch S.A. Oddział Wielkopolski Zespół Poznań Hurtownia