Kwadro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe

Włocławek

Opinie o Kwadro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe

R

Pierwszy raz spotkałam się z taką ignorancką i bezduszną postawą pracodawcy w stosunku do pracownika.Zwolnienie za to , że człowiek się rozchorował a na pieniądze czekałam bardzo długo i za każdym razem byłam zbywana i nie odbierano ode mnie telefonów.Postawa Pani manager skandaliczna. Zero szacunku dla ludzi, odzywki wulgarne , krzyki , poniżanie na każdym kroku nie tylko pracownic ale także chamskie odzywki do Przedstawicieli. Zero kultury ogłady o inteligencji już nie wspomne...Mobbing totalny.Omijajcie tą firmę wielkim łukiem.

Ja

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie.Otwierają kolejne sklepy a warunki jakie proponują są skandaliczne.Oczywiście na rozmowie obiecują złote góry a w rzeczywistości obóz pracy.Umowa zlecenie podpisywana co miesiąc, bez względu na to czy pracujesz miesiąc czy 4 lata.Praca 7 dni w tygodniu plus święta bez dodatkowej kasy a na wszelkie rozmowy o podwyżce słyszysz od szefostwa jak się nie podoba to do widzenia na wasze miejsce jest wielu chętnych.Wynagrodzenie na umowie żałosne. Dziwne , że Inspekcja Pracy się tym jeszcze nie zajęła...Właściciele posiadają także Hurtownie Spożywczą i często do własnych sklepów wypychają towar po terminie bo może naiwny klient kupi....Sanepid miałby duże pole do popisu.Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika.Jednym słowem odradzam!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw opinię o Kwadro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwadro Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe