Łódź

Opinie o Inter Prasa S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Beata i Bernard Soja

Ruda

Pracowalam w tej firmie wiele lat, wykorzystują ludzi na maksa oszukują na wynagrodzeniu, ludzie tam tyraja świątek piątek za marne grosze .Porażka nigdy więcej takiej pracy smród bród i ubustwo a szef tylko auta zmienia.

Patryk

A ja mam opinię zgoła odmienną od powyższych. Pracodawca bardzo miły, pieniądze jak na tak lekką pracę nawet okej, ze wszystkim można się dogadać.

Załamana

Potwierdzam tą opinię!!!! Pracowałam w tej firmie świątek-piątek i niedziele oraz we wszystkie święta za pół darmo. Strasznie wykorzystuje się pracowników a jak ktoś zachoruje albo pójdzie na urlop trzeba odwalać po dwie zmiany. Połowa ludzi ma umowy na pół etatu a robi na cały. Nie idźcie tam do pracy!!!

zdumiona
@Załamana 16.02.2015 23:12

nie zgadzam się z "lipnymi umowami". każdy ma umowę o pracę! rzeczywiście, większość na 1/2 etatu, ale - umowa jest! można co najwyżej dyskutować o wysokości dochodu...

dziubek

Nikomu nie polecam tam pracy[usunięte przez admina] kazdy prawie tam pracuje na lipne umowy ....Jest camski w stosunku do ludzi....

Zostaw opinię o Inter Prasa S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Beata i Bernard Soja - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Prasa S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Beata i Bernard Soja