Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków w Grabik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków w Grabik

Jacek

Ze wzgledu na swoj charakter pracy, kurier, w paru fiampach kupowałem. Żary, koło Okrzei,porażka, nie powiem. Centrum/Podwale troche lepiej,ale wolałem szybko wyjść. Koło Wodnika nawet spoko. W Lubsku na blokach, nie pamietam ulicy-kostnica...koło kościoła fajnie. Nie rozumiem natomiast złej opinii o Jasieniu. Wesołe dziewczyny, luźna atmosfera. Polecam. Moje sugestie dla Fiamp Przedsiębiorstwo Handlowe Szymon Sobków: Cieżko powiedzieć, na prowadzeniu takiej firmy nie znam sie za bardzo. U nas jest tak-pochwały=nagrody, negatywy, no to wiadomo... Lubię atmosferę w Fiamp Przedsiębiorstwo Handlowe Szymon Sobków za: Miłe dziewczyny

Me
@Mariola

Przyjdz tutaj do pracy. Gwarantuje ci , ze popracujesz tydzień i zrozumiesz dlaczego można wyczuć niechęć od pracowników. Tutaj nie ma przerwy od pracy, tyrasz całe pełne 8-9 h bez przerwy.

Jacek

Mariola
@Jacek

Byłam tam cztery razy w piątkowe i sobotnie popoludnie i powiem tak...przedmówca stwierdził luźna atmosfera. Aż za bardzo wg mnie. Dwie blondynki zrobiły sobie swój prywatny folwark...szef nie widzi? Obsługa była tak od niechcenia, w przerwie na rozmowy miedzy pracownicami. Niechęć było można mocno wyczuć z "co podać"? Ciągle na telefonach,chyba Internet i dodatkowo rozmowy o niczym...przed sklepem randkowanie, załatwianie swoich prywatnych spraw, klient jakby miał się prosić o obsługę. Poza tym biorąc wino z półki, butelka była bardzo zakurzona. A to nie jest winnica z szlachetnymi trunkami. Więcej pracy, mniej gadania. Rezygnuje z zakupów w tym sklepie.

@Mariola

Me Nowy wpis

Śmiech na sali co tam się dzieje. Niedziele i święta OBOWIĄZKOWE, nie ma żadnych dodatków. Jeśli ktoś jest na minusie na drugiej zmianie a na następny dzień inna osoba na porannej zmianie jest tyle samo na plusie to ich to nie interesuje, każą oddawać pieniądze. (usunięte przez administratora) pracowników w każdy możliwy sposób. Imagine jesteś sam na zmianie, przyszła duża dostawa a w tym samym czasie musisz SAM ją ogarnąć, obsługiwać ludzi i dokładać towar na sklep. Wyzysk człowieka, (usunięte przez administratora). Powinni zająć się tym sklepem prawnie, inspekcja pracy powinna tam wlecieć i albo zamknąć ten (usunięte przez administratora) albo niech zmieniają warunki pracy.

@Me

dodam jeszcze, że (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa i nie ma czegoś takiego jak przerwa jak w każdej normalnej pracy. Nie zjesz sobie w spokoju.

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków?

Kot

Możesz liczyć na wieczny zajazd i pracę po godzinach oraz w światek, piątek i niedzielę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Olapaola

Strasznie wyzyskują pracowników. Nie dziwota, że ciągle pojawiają się w internecie nowe oferty pracy.

Szymon
@Olapaola

Zabrzmiało to niepokojąco. No dobra ale to czym on się objawia? Niskie pensje w stosunku do obowiązków? Wyjaśnij trochę, bo nie chcę czegoś źle zrozumieć a interesuje mnie tam praca :D

Żagań

Pani co ma służbowe auto nie chce mi wymienić towaru ponadto gniecie i wyrzuca mój paragon Towar był w tej samej cenie!!! (usunięte przez administratora) mam52lata Irakiem nie doświadczenie z madakra24,04,2020,godz20,30

tylda

Firma ma świetną opinię pracodawcy i mam pytanie czy warto aplikować?

Iga

Czy ktoś z pracujących mógłby napisać kilka zdań informacji o pracy ?

JestNieMa

(Jasień) Skandaliczna obsługa, pani kierownik (pożal się Boże) wiecznie zajęta rozmową przez telefon, a praca? No cóż wiecznie źle, niedobrze, za mało zrobione, zawsze ze wszystkim problem. Nie polecam.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Johnny Walker

Wczoraj po południu byłem w monopolowym...miło, wesoło, szybko. Polecam Fiamp w Jasieniu. W takim klimacie bardzo przyjemnie kupować. Więcej takich...więcej...

Jaro

Problem z wymianą kapsli w promocyjnej sprzedaży piwa Warka w Kożuchowie

Siwy

Bardzo zła obsługa kierowniczki w punkcie na ul. Katowickiej. Arogancka, wyprasza ze sklepu bez powodu

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków - Grabik

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków?

Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków

Przedsiębiorstwo Handlowe Fiamp Szymon Sobków