Opinie o Augustowianka Sp. z o.o. w Augustów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Augustowianka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Augustowianka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Augustowianka Sp. z o.o. w Augustów

hwdA

A więc podzielę się z wami moją opinią teraźniejszego lub już byłego pracownika Augustowianki. Byli prezesi oraz zarząd firmy tototalne dno, ludzie niekompetentni swoich stanowisk. pociągnęli firmę na dno… niżej na niż (usunięte przez administratora) A To jak postąpili w ostatnim czasie z pracownikami jest niewyobrażalne. Gdy były problemy z pieniędzmi w firmie śmieszni prezesi tłumaczyli się żeby zrozumieć że jesteśmy wszyscy ”rodziną "a gdy okręt zaczął poważnie tonąć to”kapitanowie "tego okrętu super***lili ratując się pierwsi zostawiając resztę swojej "rodziny"na katastrofę. (Informacje o sprzedaniu firmy przekazywać telefonicznie…poziom Przedszkolaka) Serdecznie albo nie serdecznie dziękujemy czestochowiakom i Antoniemu za pociągnięcie Podlaskiej firmy na dno, panowie ziemniaki zbierać a nie za poważne interesy się brać.

Haczica
@Robby

A to nie ten co po kryjomu węgiel wywoził???? a wszystkich traktował jak złodzieji. Takie słuchy chodziły.

Iwona

Czy polecacie aplikować na stanowisko Operatora do Augustowianki? Jakie można wymienić pozytywne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Co jest na plus? :)

Sąsiad
@Iwona

Praca dosyć łatwa i przyjemna, pracownicy wporzadku, tylko jak inni piszą Pan A.... Jest dosyć dziwny, ciężko go zrozumieć co od ciebie chce, ma również w stylu przyjść o godzinie której już kończysz pracę coś wymagać. Praca poza sezonem była jedno zmianowa, w sezonie dwie zmiany i sporadycznie soboty

Zapytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

Czy to prawda że augustowianke kupił KD tedi ????!!!! Czyli woda eva i agustowianka(mercedes wśród wód) to będzie to samo ????????????.

Iwona

@Iwona

Pozytwne sa zarobki bo ponad przecietne i oczywiscie pelen socjal. Wczasy pod gruszą itd

Damian
@Rydźik

Ponadprzeciętne? A masz jakieś porównanie względem konkurencji?

@Damian

Oczywiście ze mam w innym przypadku bym o tym nie mówił. Mało która firma tak dba o pracowników

Reddy
@Rydźik

Jaki socjal człowieku??? Jakie wczasy pod gruszą? Może Ty członek zarządu?

Sąsiad Nowy wpis

hwdA

ciekawy
@hwdA

Co się takiego stało? Firma została sprzedana?

Już były pracownik
@ciekawy

Rozgrabiona i potajemnie sprzedana. Poprzedni zarząd zostawił ludzi na pastwę losu…..

nick123
@Już były pracownik

Co się stało z resztą pracowników?

@nick123

Zwolnieni przez nowego właściciela

Nick123
@:¥

Czyli aktualnie nikt tam nie pracuje? Czy znaleźli kogoś innego?

Odp
@Nick123

Zaczęli zwalniać dział handlowy, na pierwszy odstrzał poszli PH. Jak z reszta, pewnie w nie długim czasie się dowiemy. A powinni moim zdaniem zacząć od najsłabszych ogniw jakie były w augustowiance…. Zarząd który do tego doprowadził. pan A … powinien zostać potraktowany, jak sam traktował ludzi

Robby
@Odp

Póki co chyba został tylko zdegradowany. Oby jak najszybciej się na nim poznali co to za człowiek

Haczica
@Robby

Tam już dawno cały zarząd powinien wylecieć na zbity pysk.

Robby Nowy wpis
@Haczica

Za słabe wyniki winni byli wszyscy tylko nie "cudowny" zarząd (LABORANTKA I KIEROWNIK PRODUKCJI czy jak ktoś wcześniej napisał FLOTOWIEC byli pionem decyzyjnym dot.sprzedaży, produkcji itd.)

Haczica Nowy wpis

Lena

Z uwagi na sytuację, jaka ma w chwili obecnej miejsce, chciałabym podzielić się refleksją. Otóż, w głowie mi się nie mieści, jak człowieka którego max możliwosci to schowanie się na magazynie i wydawanie materiałów reklamowych dla handlowców, narzędzi dla pracowników fizycznych, zrobioną osobą przez którą przechodziły wszelkie decyzje szczebla handlowego. Pracowałam w kilku firmach ale tego nie wymyśliłby nawet reżyser Monthy Python'a ani Bareja. Wstyd i hańba zniszczyć dorobek tylu ludzi. Rowy kopać i świnie paść.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Augustowianka Sp. z o.o. na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy / Regionalna przedstawicielka handlowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno

Witam. Czy ma ktoś informacje co dzieje się w tej firmie? Chce aplikować na ph a krążą różne pogłoski na temat augustowianki. -dlaczego starsi ph się zwolnili/zostali zwolnieni ? -dlaczego nowe osoby zatrudnione w firmie nie przedłużają umów ? -jaka jest przyszłość firmy? -czy to prawda że firma jest wystawiona na sprzedaż? - jakie są zarobki i plany? - o co chodzi z zarządem firmy? Dziękuję za od pozdrawiam

Piżmowiec
@Zainteresowany

Jeśli nadal najwięcej do powiedzenia ma flotowiec który nie ma nawet podstawowej wiedzy jak zarzadzać firmą, to nie ma sensu nawet myśleć o pracy w Augustowiance. Człowiek był/jest chyba największym mącicielem w tej firmie. Ambicje mają ogromne natomiast możliwości zerowe

Eloszka
@Zainteresowany

Szczerze nie polecam, wszyscy co pracowali długo uciekli z tej firmy bo wielki zarzad ma marne podejście do wszystkiego. Ten zarzad to w innym świecie żyje i uważa ze za darmo masz mieć najlepsza pozycje i wystawki na sklepach. Ogólnie nie polecam

Rekrutacja

Zdecydowanie nie polecam mówić że ma się dziecko bo na starcie Pan kierownik przedstawicieli handlowych skreśla na starcie. Bardzo nie polecam takiego podejścia pracodawcy do pracownika.

Pracował ktoś z Was jako Dyrektor zarządzający w firmie Augustowianka Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Haha

Dyrektor w tej firmie nie ma nic do gadania, a prezesina na wszystko żałuje pieniędzy. Tylko do siebie a nic od siebie. Chcesz wymienić opony to musisz objechać wszystkie warsztaty i wymienić gdzie najtaniej. Firma zatrzymała się w katach 70-80 ubiegłego wieku.

ek.

po odstaniu przez 3 h. woda augustowianka lekkogazowana w kubku staje się żółta im dłużej stoi jest jeszcze bardziej żółta

@ek.

Co Ty mówisz? :o A wiadomo jaki może być tego powód? Było Ci coś po tym jak ją piłeś?

Ciekawy

Poproszę o informacje jak nowy Dyrektor?

DODO
@Ciekawy

Z tego co słyszałem to już nie pracuje, ale.... na 100% nie potwierdzam.

Mikołaj
@DODO

i jak z tym nowym dyrektorem firmy Augustowianka? Został rzeczywiście zatrudniony i objął swoje stanowisko, czy jednak jeszcze nie? Trochę czasu minęło od wpisów a nic nie zostało dokładnie sprecyzowane?

@Ciekawy

Ciezki typ

Jasiek

Wystarczy być dobrym pracownikiem i byłoby dobrze. Ostatecznie można zmienić pracę!

CO2
@Jasiek

Być dobrym pracownikiem w dzisiejszych czasach to nie wystarczy , ale pracę można zmienić - to fakt :)

CO2

Ta Firma została w latach 80 tych . Woda doba i to tyle , cała reszta PGR.

Maaxxx

Witam Wszystkich Proszę o informację odnośnie PH Mazowieckie: -ile wizyt dziennie -jakie targety? -jaka podstawa? -jaka premia (co miesiąc?) -jakie auto, można korzystać prywatnie, ciężarowe,rodzinne? Jeśli o czym zapomniałem to proszę napiszcie Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich

Potwierdzam. Polecam prace w tej firmie jedyny minus to zarobki ale z tym jest tak, że ile czlowiek by nie mial to i tak bedzie malo.

Zostaw merytoryczną opinię o Augustowianka Sp. z o.o. - Augustów

• Jak się pracuje w Augustowianka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Augustowianka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Augustowianka Sp. z o.o.?

Augustowianka Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Turystyczna 18
    16-300 Augustów