Augustowianka Sp. z o.o.

Augustów

Augustowianka Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Augustowianka Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maaxxx

Witam Wszystkich Proszę o informację odnośnie PH Mazowieckie: -ile wizyt dziennie -jakie targety? -jaka podstawa? -jaka premia (co miesiąc?) -jakie auto, można korzystać prywatnie, ciężarowe,rodzinne? Jeśli o czym zapomniałem to proszę napiszcie Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich

Potwierdzam. Polecam prace w tej firmie jedyny minus to zarobki ale z tym jest tak, że ile czlowiek by nie mial to i tak bedzie malo.

Zostaw opinię o Augustowianka Sp. z o.o. - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Augustowianka Sp. z o.o.