ON BOARD Public Relations

Toruń

Opinie o ON BOARD Public Relations

Adam

Witam, poszukuję pracy i zainteresowała mnie firma ON BOARD Public Relations. Czy ktoś z osób obecnie pracujących wie, czy jest obecnie lub w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja? Z góry dziękuję za odpowiedz

Asystent_na_pokładzie
@Adam 26.04.2016 19:41

Adamie, pracuje w Agencji On Board od ponad roku. Przez ten czas bardzo dużo się nauczyłem, zarówno od moich przełożonych jak i współpracowników. Pracy jest dużo, dlatego jak masz chęci to zapraszam na pokład ;) Atmosfera jest miła. W najbliższym czasie przewidziana jest integracja więc jak widzisz nie żyjemy samą pracą;) Pozdrawiam

brrr

przyznam racje powyzszym opisom. nie polecam wspolpracy z niejaka panna [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] sie na pracownikach i pokazywanie wyzszosci nad nimi na porzadku dziennym atmosfera chorej rywalizacji bez zupelnego uzsadnienia specjalista z owej pani przez bardzo male s! wspolczuje

off

w 100% zgadzam się z opiną. do prestiżowości to onboard ma daleko. [usunięte przez moderatora] u. najlepiej aby armia stazystow obrabiala projekty. porazka. im szybciej sie ucieknie z tej chorej firmy tym lepiej. no chyba, ze chce sie byc [usunięte przez moderatora]

Manita

Jedna z najbardziej fatalnych atmosfer pracy jaka jest możliwa - każdy na siebie warczy, kłótnie i chamstwo na porządku dziennym. Nikt Ci za nic nie podziękuje. Ogromne wymagania jeśli chodzi o czas i nieprzyjemny sposób zwracania uwagi. Do tego wieczne przepychanki w działach i między dyrektorami. Może kiedyś to była dobra firma i prestiżowy adres.

Zostaw opinię o ON BOARD Public Relations - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ON BOARD Public Relations