Cuiavia Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Hurtownia Nabiałowa

Inowrocław

Opinie o Cuiavia Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Hurtownia Nabiałowa

czlowiek

OSM CUIAVIA najgorsze co może być, mobbing, chamstwo, wyzysk, brak numeru do osób rządzących, sciąganie z wolnego, zmiany w grafiku, świątek piątek i niedziela

Md44563

Witam chciałabym napisać o pani która sprzedaje na słynnym Manhattanie w Inowroclawiu na Osiedlu Rabin. JEST BARDZO NIE MIŁA NIE UPRZEJMA NIE POTRAFI ROZMAWIAĆ Ź KLIENTEM. Ciągle NA BURMISZONA jak by stała za karę w tym sklepie. MASAKRA

Baltazar

Jak można dostac się do pracy w OSM CUIAVIA? Tylko po znajomości czy istnieje jakaś inna możliwosc zatrudnienia?

Farfoclen

Pani chyba nie robi w zakładzie to skąd pani może wiedzieć ? A dwa co do zarobków To proponuje zmianę zakładu ,gwarantuję że wtedy się Pani rozpisze na forum ;)

Kinia

W Cuiavia OSM panuje mobbing i dyskryminacja. Pracownicy mają głodowe pensje.

Zostaw opinię o Cuiavia Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Hurtownia Nabiałowa - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cuiavia Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Hurtownia Nabiałowa