Rumaniec Jan Młyn Gospodarczy

Dobre

Opinie o Rumaniec Jan Młyn Gospodarczy

pan Tadeusz

Pan Rumaniec to osoba bardzo nerwowa i ordynarna. Zachowuje się bardzo często w sposób niedopuszczalny dla pracowników i nie tylko. Wszystkich ludzi ma za śmieci. Kierowcy w jego firmie musza pracować jako obsługa myjni samochodowej (dzikiej i nielegalnej) w jego zakładzie w którym myją jego auta i firmowe i prywatne. W firmie nie dba się o pracowników, nie ma odzieży ochronnej, a już nie mówiąc o hałasie który jest nieznośny z powodu oszczędności na rozwiązaniach technicznych które SĄ TYLKO NA PAPIERZE.

Ja

zreszta jak ci coś nie pasuje to zmień robote a nie, pracujesz kilka dobrych lat a obsmarowujesz, idz gdzie indziej, zobaczymy, gdzie bedziesz tak "pracowal" (nic nie robil) jak u niego.

janko muzykant
@Ja 06.05.2016 09:43

jak nic nie robił???????????????? jaka płaca taka praca hi hi hi

T

rumaniec uprzedza pracownikow, ze jesli nie ma roboty, trzeba isc robic co jest,albo mozna isc do domu, wiem bo pracowalem. jak idziesz do pracy, to zostajesz o tym uprzedzony. dwa różne podpisy i dwie opinie tego samego dnia i o podobnej godzinie. Jak się kogoś nie lubi, trzeba mu to w oczy powiedzieć, szczególnie jesli też sie jest oszustem. hi hi hi

marcin

za nic ma pracowników

ja

prezes
@ja 13.04.2015 15:40
witam chcial bym pracowac w mlynie u pana Jana Rumaniec prosze o opinie i czy potrzebuje ludzi do pracy...

jan rumaniec to pan nie kompetentny oszust i lapówkarz pracownikow ma za smieci kierowcy w jego pracuja jako fizyczni pracownicy

ja

Zostaw opinię o Rumaniec Jan Młyn Gospodarczy - Dobre

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rumaniec Jan Młyn Gospodarczy