Opinie o Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j. w Otmuchów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j. w Otmuchów

Lara Nowy wpis

Hej, z chłopakiem z okolic Otmuchowa jesteśmy i tak wstępnie patrzę dla niego za zatrudnieniem jako kierowca. W tym przypadku firma pokazała mi się w takiej kategorii ale ogłoszeń coś nie widziałam. Pewien Kierowca kiedyś wypowiadał się na temat pracy. Ale jaki ma ona teraz konkretnie charakter?

Aaa Nowy wpis
@Lara

Nie polecam szukaj co innego

Agata

Witajcie, może ktoś mógłby dać znać, jaka sytuacja jest z pracodawcą, jeśli chodzi o płacenie. Są opóźnienia, jak ktoś tutaj kiedyś sugerował? Oprócz tego, czy pieniądze na czas, to bym jeszcze chciała wiedzieć, czy umowa od pierwszego dnia?

@Agata

Są opóźnienia, pracownicy muszą się prosić o wypłatę, ciężko żeby co kolwiek było na czas, wystarczy poczytać opinie niżej, nie warto

Magdalena Nowy wpis
@Andrzej

Czyli nic się nie zmieniło? Duże te opóźnienia w wypłacie są? Ostatecznie wszyscy dostają pieniądze?

Nikt Nowy wpis
@Agata

Na umowę od pierwszego dnia nie ma co liczyć. Pieniędzy w tej firmie za szybko też nie zobaczysz. Wielkie obietnice na samym początku i na tym się kończy.

Kris

Omijać, o pieniądze trzeba się prosić, praca ponad normę a ani złotówki więcej za to. Trasy dalekie, samochody nie nadające się do jazdy. Braki towaru na aucie a później dają to w paragon i odliczają od wypłaty. Problemy z umowa ( robisz na czarno ) Szef wydziera się i rzuca wulgaryzmami za byle co. Warunków do pracy brak, łącznie z brakiem wc na magazynie czy pomieszczeniem do ogrzania

Lidia
@Kris

Szczerze? Trudno się dziwić, że są takie efekty, skoro robi się tu na czarno wnioskując po tym co piszesz. Przecież jeśli nie ma podpisanych żadnych ustaleń to raczej normalne, że jest taka niepewność i mogą się dziać takie rzeczy...

KIEROWCA
@Kris

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, w każdej firmie jest jakieś "ALE" do pracodawcy. Ale ta opinia jest dość mocno nieprawdziwa

Małolat

Super firma zapraszam do pracy , jeśli jest cos niejasnego na wszelkie pytania odpowiem pod numerem telefonu 531221002.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Dominika

Podobno firma nie płaci pracownikowi... Ktoś w ostatnim czasie miał taką sytuację?

Szymon

Firma Iglomak szuka obecnie księgowego, ale chciałbym dopytać o kilka rzeczy. Może tam już ktoś pracował? W ogłoszeniu napisane jest, że umowa na czas określony. Na jaki czas przeważnie dają umowę i czy jest możliwość później na czas nieokreślony?

Waldek

Zlodzieje nie placa pracownika

Kamil

Chciałeś wyrazić jakieś zdanie na temat pracy w firmie Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j.? Jeżeli nie to tego typu wypowiedzi nie wnoszą nic do tematu i niepotrzebnie tylko zwracają na siebie uwagę. Proszę na przyszłość o wypowiedzi związane z tematem przewodnim tego forum.

Zofia

@Koral, bardzo, proszę o to, abyś zmienił ton swoich wypowiedzi a przede wszystkim, nie używał słów wulgarnych i takich, które są zabronione na forum publicznym. Pamiętaj, że należy przestrzegać regulaminu, który obowiązuje nas wszystkich https://www.gowork.pl/regulamin Zamiast tego mógłbyś podzielić się z nami swoją szczegółową opinią na temat pracy w firmie Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j. Chętnie poznamy Twoje zdanie na ten temat.

Zofia

@Życzliwy, forum służy do wymiany zdań oraz opinii na temat pracy w firmie Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz, dlatego, jeśli już rozpocząłeś o czymś pisać, to wypadałoby uzasadnić odpowiednio poruszoną kwestię. Dlatego, jeżeli się zdecydujesz to zachęcam Cie do odpowiedzi na poprzednie pytania.

Koral
@Zofia

(usunięte przez administratora) albo raczej D(usunięte przez administratora)skończ. Otmuchów jest mały i wszyscy wiemy jak jest naprawdę.

Zofia

@Życzliwy, przedstawiłeś bardzo niepokojące aspekty pracy w firmie Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz. Chciałabym, abyś coś więcej napisał na temat godzin pracy w tej firmie, czy normą jest praca po 15-16 godzin? Czy są to godziny dodatkowe, które pracownicy sami ustalają z kierownictwem? Byłeś świadkiem tego, aby rzeczywiście były stosowane praktyki zmiany dat ważności produktów? Trudno uwierzyć w to, co napisałeś, więc uzasadnij swoją wypowiedź podając konkretne przykłady.

Życzliwy
@Zofia

Proszę wysłać niezapowiedziana kontrolę skarbówki i sanepidu to zobaczycie konkretne przykłady

Życzliwy

Ta firma nie powinna funkcjonować i dziwię się że(usunięte przez administratora) dalej prowadzi swoją(usunięte przez administratora)działalność :) Chłopaki na chłodni pracują po 15-16 godzin dziennie o własne ciężko zarobione pieniądze muszą się prosić jak (usunięte przez administratora),samochody nie sprawne w każdym jest jakiś defekt a to brak przeglądu a to brak świateł :) (usunięte przez administratora)

Zofia

@Algida, przedstawiłeś aspekty pracy związane z firmą Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz, lecz w żaden sposób żaden z punktów nie został uzasadniony. Przedstaw szczegółowo, jak wyglądają zarobki, które oferuje pracodawca swoim pracownikom? Od czego uzależnione jest otrzymanie premii? Nie napisałeś nic o atmosferze panującej w tym miejscu pracy. Napisz, proszę, więcej na wymienione tematy.

bon

masakr firma nie polecam

bb

Nie płacą!!!! Tragedia!!! (usunięte przez administratora)

Nowak

Porządna firma! Dobrze się z nimi współpracuje!

Były

Bronisław, co ty opowiadasz, [usunięte przez moderatora] nie widzisz tego chamstwa, poniżania ludzi, [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j. - Otmuchów

• Jak się pracuje w Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j.?

Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j.
  • Nyska 13
    48-385 Otmuchów
  • NIP: 7531960618 KRS: 0000084270

Iglomak Ii Jolanta Pałęcka-Makulewicz I Dariusz Makulewicz sp.j.