Opinie o P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j. w Mszana Dolna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j. w Mszana Dolna

Jan Prusak Nowy wpis

Kupiliśmy i jedliśmy Wasze wyroby a mianowicie ,,Kluski Leniwe" i ,,Kluski Śląskie" mamy też kupione ,,Kopytka". Leniwe i Śląskie możemy powiedzieć są bardzo dobre, po prostu pyszne . Lepszych nie jedliśmy. Z całą odpowiedzialnością polecamy Wasze wyroby wśród znajomych i przyjaciół będziemy polecać i zachwalać Wasze wyroby . Po zjedzeniu Kopytek odezwiemy się jak smakowały . Poszukamy w Naszej miejscowości innych Waszych wyrobów . Chcemy wypróbować ,,Pierogi Ruskie ". Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w Biznesie . Danuta i Jan Prusak

Czy rozmowa kwalifikacyjna do P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

Jan

Bardzo dziękuję wszystkim za pochlebne opinie na temat naszych produktów. Niezmiennie od prawie 19 lat produkujemy pierogi według tej samej receptury i na bazie tych samych surowców. Opinie że pierogi smakują inaczej teraz niż kilka lat temu są dalece nie trafione ponieważ jakość , smak , wielkość są zawsze na tym samym poziomie i to nas wyróżnia na tle konkurencji. Dowodem na to jest ciągle rosnąca sprzedaż naszych produktów i niezliczone , pochlebne opinie na ich temat. Pragnę zapewnić wszystkich naszych konsumentów że wysoka jakość za rozsądną cenę będzie nadal naszym motto. Państwa pochwały utwierdzają nas że Firma ANKA podąża właściwą drogą. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to że jesteście z nami od wielu lat Pozdrawiam Wszystkich Jan Kołodziejczyk

Gosia Nowy wpis
@Jan

Najlepsze pierogi jakie jadłam,oby tak było zawsze☺️

Danuta

Polecacie pierogi Anka? Jestem ciekawa, czy warto spróbować. Czy jest możliwość zamówienia ich z dostawą do domu?

Ra
@Danuta

Polecił bym 3 lata temu, teraz to jest ceń tamtego smaku, pierogi były duże i smaczne teraz to są płaskie pierogi

No name
@Danuta

Najlepsze kupne pierogi (jeśli nie najlepsze ze wszystkich jakie jadłam) bardzo polecam spróbować . Zwłaszcza ruskie skradły moje serce

Jacek Nowy wpis
@No name

I fajnie, że ci smakują. Pierogi są sprzedawane w firmowym sklepie czy rozprowadzane po różnych marketach? Teraz na święta będą też postne wyroby?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Gabriela

Czy panie z doświadczeniem w lepieniu pierogów (umiejętność robienia falbanki) i te do przyuczenia, są przyjmowane do pracy w firmie Anka? W Mszanie Dolnej nie ma zbyt wiele ofert pracy, wiadomości o każdym zatrudnieniu mogą się przydać osobom, które odwiedzą ten profil.

Krakowianka

Uzaleznilam sie od ruskich, jem codziennie! Nigdy nie jadlam tak smacznych kupnych pierogow, są pycha! Moje sugestie dla Anka Producent Ręcznie Robionych Pierogów Jan Kołodziejczyk: Wieksza ilosc punktow srzedazy w Krakowie z tymi pierozkami

Pirogi ruskie fatalne,ciasto bardzo twarde jak z podeszwy,widać robione z resztek,farszu mało.Bardzo się zawiodłam,więcej nie kupię i odradzam innym.Że tanie,to już byle co.

@Kraków

Widać że konkurencje bardzo boli że pierożki ANKA z Mszany Dolnej są najlepszymi i najlepiej sprzedającymi się pierogami w małopolsce

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j. - Mszana Dolna

• Jak się pracuje w P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j.?

P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j.
  • Ludwika Mroza 17
    34-730 Mszana Dolna

P.P.H. Anka J. Kołodziejczyk sp.j.