Opinie o Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o. w Prusak

Zibi Nowy wpis

Sąd Rejonowy w Sieradzu, Sąd Gospodarczy, V Wydział Gospodarczy, postanowieniem z dnia 1 września 2009 r. ogłosił upadłość Zakładów Mięsnych "MARKO-WALICHNOWY" Spółki z o.o. w Prusaku (KRS nr 0000072445), obejmującą likwidację majątku Spółki.

Rzeznik Nowy wpis
Kandydat

Zakład poszukuje pracowników uboju??

Krystian Nowy wpis

Czy tam wymagają matury? Trzeba mieć książeczkę sanepidowska?

Ada Nowy wpis

Dowiedzialam sie czarna pani kierownik ze sredzkiej poszla do państwa do pracy kobieta ktora nie nadaje sie do pracy z ludzmi przez nia ludzie zwalniali sie z pracy jest wredna arogancka ludzi miala za nic mieso kochas wywozil torbami siedziała na zapleczu i pila piwo a ludzie pracowali na target dobra aktorka potrafi oczy mydlic a to jest (usunięte przez administratora) ustawia pracownikow pod swój rozklad jazdy .Do dzis by wiele dziewczat pracowalo w tej firmie tylko psychicznie przez pania J.... sie nie dało przyjezdzala do pracy o 3 w nocy wiadomo po co ? Dziewczyny dlugo sie z nia nie napracujecie a panstwo nie wierzcie w jej zadne slowo bo to mydlenie oczu a za miesiac jak cos bedzie nie po jej mysli to po trupach do celu nie patrzy czy to pracownik czy właściciel firmy. WSPÓŁCZUJĘ

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Winek

@Krzysztof To jest forum przewidziane na opinie pracowników natomiast klienci swoje uwagi powinni kierować na inny adres.

Krzysztof

Trzeba posadzić tych właściciel do celi i karmić ich tymi słonymi golonkami az im nerki wysiada takiego gówna dawno nie kosztował em nie kupujcie golonek z tej firmy trucizna

Magdalena
@Krzysztof

Rozumiem, że nie odpowiadają Ci produkty Zakłady Mięsne, ale fajnie byłoby, gdyby Twój wpis był nieco bardziej merytoryczny. Nie do końca można z niego wywnioskować, co jest nie tak z produktem. Nie jest smaczny?

stefan
@Krzysztof

Ja wlasnie kupilem ich golonke w Kauflandzie i uwazam ze jest bardzo smaczna , wlasnie wszedlem szukac firmy co takie dobre goloneczki robi , wiec gon sie trollu

Erwin

Nie bylem ani nie jestem pracownikiem ale to co ostatnio znalazlem w ich wyrobach przechodzi ludzkie pojęcie !!! Nigdy w zyciu nie kupie ich wędlin - dla zainteresowanych moge podeslac zdjecia a sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich służb ????

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

noway

Nie polecam nikomu pracy tutaj. Duży wyzysk, obowiązki dokładane a pieniądze wręcz przeciwnie. Jeśli tylko przydarzy się okazja to jeszcze zabiorą. Główny zarząd wliczając w to szefa robi pracownikowi bardzo pod górkę. Omijać szerokim łukiem

Nigdywiecej

Nie polecam nikomu pracy tam , mobbing , niskie pensje, mocny wyzysk ludzki, darcie sie i rzucanie sie sobie do gardel to porzadek dzienny. Niewyksztalcona kadra kierownicza i wszystko w gore, najgorsze miejsce do jakiego trafilem do tej pory, balgan napedza najprawdopodobniej efekt wielu krolow ktorzy rzadza tam, ktos mi powiedzial jak tam szedlem ze to duza firma ale na wsi, zaryzykowalem, szybko odszedlem.

Jak się pracuje w firmie Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o. - Prusak

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.