Opinie o Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o. w Prusak

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o. w Prusak

Pablo2127

Dajcie sobie spokój z pracą w tym zakładzie, umowa na każdym stanowisku na najniższą krajową. Na podwyżki nie ma co liczyć, zarząd woli sobie kupić nowe Porsche niż inwestować w zakład. Ogólnie za dużo obowiązków do oferowanej płacy, nie dziwne że już pół zakładu to ukraincy i ciapate. Od kierowników po pracowników, najlepiej jakby każdy siedział głęboko w 4 literach zarządu i łechtał im ego. Jak masz swoje zdanie i szacunek do swojej osoby to za długo nie porobisz, bo nie będziesz dupowłazem. Mega oszczędności w firmie na wszystkim od wyposażenia i modernizację zakładu, po wypłaty dla pracowników. Najlepiej robić za pół darmo, normę na 2-3 pracowników i nic się odzywać. Ogólnie na swoim przykładzie nie polecam, ale jak bardzo chcesz to idź i przekonaj się sam jak jest na prawdę.

@Pablo2127

To co innego jest na umowie a co innego jeśli przychodzi do wypłaty? Te dodatkowe pieniądze są w formie premii czy płacone osobno i nie na konto?

PhoenixPL

Po rozmowie telefonicznej w sprawie ogłoszenia na kierowcę C+E ręce opadły. :D Chłop jakiś niekompetenty, telefon odebrał z pretensjami i nie umiał udzielić odpowiedzi na pytania. Szukał chyba po skryptach, bo dlugo była cisza w słuchawce. W końcu podał jakieś stare stawki, za chwilę się zreflektował i podał te dobre: - kierowca kraj, codzienny powrót 55gr/km bez podstawy + 5gr/km premii jak nie będzie L4 xDDD Nie lubię tego typu stwierdzeń kierowców, ale serio taką stawkę miałem na busie kilka lat do tyłu u chłopa 10km stąd. - kierowca międzynarodowy, powrot co 2-3 dni 36gr/km + podstawa. Jak zapytałem ile tej podstawy to odburknął ze wiadomo, że najniższa krajowa. :D Różne słyszałem opinie o tym zakładzie, ale widzę że wszystko się potwierdza. Gruzinów z produkcji sobie przeszkolcie na kierowców, to może wam będą jeździć za takie dziengi. :D

@MyszkAMikI

To jest jazda w kółko po terenie miasta czy trasy trochę dłuższe? To dbanie o auto jest traktowane jako nadgodziny dodatkowo płatne?

Wieslaw Nowy wpis

Pragnę podziękować pani, która pracuje w placówce na pl. Strzegomskim. Pani pracuje 24.kwietnia n a zmianie popołudniowej a jest godz. 17.15.Ta pani jest tak uprzejma, uśmiechnięta i zarazem grzeczna. Bardzo doradzila mi i zarazem zachęciła mi abym robił w tym sklepie zakupy. Bardzo polecam ten sklep.

Byłem na targach kariery w Wieruszowie, dziś firma wstawiła relację na FB, linkując stronę 'kariera', na której... nie ma aktualnych ofert pracy XD Ale już trudno, w każdym razie były poszukiwane osoby do działu marketingu i tym jestem zainteresowany. Jak Wam się pracuje? Korzystacie z grafików zewnętrznych i fotografów, czy wszystko robicie sami?

Wroclaw kozanow Nowy wpis

Niestety już nie mogę kupować wedlin w sklepie na kozanowie wrocław.brak higieny i ignorancja sprzedawczyć nie zna granic.niejednokrotnie widzialam jak biorą rękami bez rękawic wędliny do krojenia,wydaję pieniądze i rąk nie myje.podaje mięso i tą samą reką kasuje.masakra.kupuje tylko dla psa surowe nic więcej.raz zwrocilam uwagę to udawała że nie rozumie....

Lala

Tragedia (usunięte przez administratora) pracowników z premi i wypłaty zero szacunku dla pracownikow w szczególności przez szefa z dolnego Śląska. Pana Muchy. Wyzwanie i obrażanie pracowników. (usunięte przez administratora) Co miesiąc zabieranie po kilkaset zł z premi Kino nie praca Do tego stres przez Pana Muchę.

@Lala

Dlaczego co miesiąc zabierana jest premia? Są jakieś konkretne wytyczne, których trzeba przestrzegać, aby takie dodatkowe pieniądze dostać? Jeśli tak, to jakie? I w jakiej maksymalnej wysokości jest ta premia?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
PhoenixPL

Małgorzata
@PhoenixPL

Ehhh, ręce czasem opadają :( Mówił Ci coś jeszcze, czy tylko rozmawialiście o wysokości wynagrodzenia itp? Pamiętasz może co jeszcze mówił o warunkach? :) Mój chłopak też chce zapytać w firmie o to stanowisko, minimalna krajowa to nie jest szczyt jego marzeń, ale jest w takiej sytuacji, że chyba musi się zgodzić.

MyszkAMikI
@PhoenixPL

To ciesz się kolego że tylko na rozmowie zakonczyles ten etap. Pracowalem tam chwile jako kierowca, nie mozna normalnie wrocic z trasy jaka ci wysylaja, wiecznie masz cos odebrac albo jezdzic i spelniac glupie prosby osob nad toba. Jako kierowca tam to praca 12h dziennie minimum, jak myslisz ze jezdzisz na tacho i skonczy ci sie czas a trzeba cos zalatwic to wracasz na zaklad i wsiadasz w busa bo przeciez mozesz. Nic dziwnego ze wieczne ogloszenia z tego zakladu tam sa, zreszta nasza okolica juz raczej dobrze zna ten zaklad, a najlepsze jest to ze jak wracasz z trasy to czeka cie jeszcze mycie i tankowanie auta plus zrzucanie pojemnikow z trasy

@MyszkAMikI

Jan

Pojawiła się oferta dla pracownika myjąco - dezynfekującego do mycia hal, maszyn produkcyjnych i ich dezynfekcji. Trzeba być dyspozycyjnym. To znaczy że praca jest na zmiany albo w weekendy? Jak z grafikiem? Powiecie?

Sklep Wrocław ul.Sienkiewicza.Pani ekspedientka nie zmieli mi mięsa o godz.17.00,bo już umyła maszynę do mielenia.Biega za ladą z miotłą.Sklep czynny do 18.00. Dramat !

@Pablo2127

Serio każdy ma minimalną? Chyba na wyższym stanowisku wypłata jest lepsza, nie? Nawet jak się pójdzie indywidualnie to też odmawiają nawet małej podwyżki? Ty próbowałeś?

@Jan

Najniższą masz na umowie, w zależności od stanowiska zarobisz więcej niż na najniższej, ale na kokosy nie licz

Beata

Szukam pracy jako pracownik produkcyjny. Czy firma poszukuje pracowników na produkcje, bo nie mogę znaleźć nowych ofert? Po opiniach z poprzednich lat widzę że na produkcji nie było najlepiej. Czy ktoś wie czy sytuacja w firmie się poprawiła, jeżeli chodzi o traktowanie pracowników oraz wypłaty?

Erwin

Nie bylem ani nie jestem pracownikiem ale to co ostatnio znalazlem w ich wyrobach przechodzi ludzkie pojęcie !!! Nigdy w zyciu nie kupie ich wędlin - dla zainteresowanych moge podeslac zdjecia a sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich służb ????

Daro
@Erwin

A co znalazłeś

Krzysztof

Trzeba posadzić tych właściciel do celi i karmić ich tymi słonymi golonkami az im nerki wysiada takiego gówna dawno nie kosztował em nie kupujcie golonek z tej firmy trucizna

Magdalena
@Krzysztof

Rozumiem, że nie odpowiadają Ci produkty Zakłady Mięsne, ale fajnie byłoby, gdyby Twój wpis był nieco bardziej merytoryczny. Nie do końca można z niego wywnioskować, co jest nie tak z produktem. Nie jest smaczny?

stefan
@Krzysztof

Ja wlasnie kupilem ich golonke w Kauflandzie i uwazam ze jest bardzo smaczna , wlasnie wszedlem szukac firmy co takie dobre goloneczki robi , wiec gon sie trollu

Daro
@Magdalena

Na sredzkiej śmierdzi zdechła surówka w Panie jałowcowa to by w rękę dały

Beata

Duży zakres obowiązków i małe wynagrodzenie. Przykro, że idzie to w parze. Przypuszczam, że praca nie należy do lekkich. Czy kobieta ma szansę na zatrudnienie? Ostatnie opinie pracowników są sprzed 4 lat, czy teraz sytuacja wygląda lepiej, zarobki wzrosły?

Rzeznik

Zakład poszukuje pracowników uboju??

Krystian

Czy tam wymagają matury? Trzeba mieć książeczkę sanepidowska?

Ada

Dowiedzialam sie czarna pani kierownik ze sredzkiej poszla do państwa do pracy kobieta ktora nie nadaje sie do pracy z ludzmi przez nia ludzie zwalniali sie z pracy jest wredna arogancka ludzi miala za nic mieso kochas wywozil torbami siedziała na zapleczu i pila piwo a ludzie pracowali na target dobra aktorka potrafi oczy mydlic a to jest (usunięte przez administratora) ustawia pracownikow pod swój rozklad jazdy .Do dzis by wiele dziewczat pracowalo w tej firmie tylko psychicznie przez pania J.... sie nie dało przyjezdzala do pracy o 3 w nocy wiadomo po co ? Dziewczyny dlugo sie z nia nie napracujecie a panstwo nie wierzcie w jej zadne slowo bo to mydlenie oczu a za miesiac jak cos bedzie nie po jej mysli to po trupach do celu nie patrzy czy to pracownik czy właściciel firmy. WSPÓŁCZUJĘ

Winek

@Krzysztof To jest forum przewidziane na opinie pracowników natomiast klienci swoje uwagi powinni kierować na inny adres.

noway

Nie polecam nikomu pracy tutaj. Duży wyzysk, obowiązki dokładane a pieniądze wręcz przeciwnie. Jeśli tylko przydarzy się okazja to jeszcze zabiorą. Główny zarząd wliczając w to szefa robi pracownikowi bardzo pod górkę. Omijać szerokim łukiem

Nigdywiecej

Nie polecam nikomu pracy tam , mobbing , niskie pensje, mocny wyzysk ludzki, darcie sie i rzucanie sie sobie do gardel to porzadek dzienny. Niewyksztalcona kadra kierownicza i wszystko w gore, najgorsze miejsce do jakiego trafilem do tej pory, balgan napedza najprawdopodobniej efekt wielu krolow ktorzy rzadza tam, ktos mi powiedzial jak tam szedlem ze to duza firma ale na wsi, zaryzykowalem, szybko odszedlem.

admin

Jak się pracuje w firmie Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o. - Prusak

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.?

Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Zakłady Mięsne Marko-Walichnowy Sp. z o.o.