Linodrób Zakład Drobiarski

Linowo

Opinie o Linodrób Zakład Drobiarski

mmmmm

Witam bardzo jest cieszko ale nic z tego nie robi sobie KEROWNIK ma ludzi gdzieś zero spółczucia dla pracowników ten zakład to zajeb dla pracowników niech sami sobie pracują z biura

ela

totalna masakra szefostwo traktuje pracowników jak niewolników masz robić ile tylko wytrzymasz- a jak długo wytrzymasz ?? to twój problem .Ludzie uciekajcie czym predzej .

wiatrak

21 wiek ale sami niewiecie co piszecie!!!! nie obrażajac pracownikow fizycznycznych pracuja jak za starych czasow kiedy istnial PGR i beda tam nadal tak pracowac jest wiele instykucji do których mozna sie zglosic anonimowo i one rozwiarzą wasze problemy!!! 2000 tys.zl za ponad 250 godzina pracy w miesiacu to smiech bo niewiemy co sie gdzieje z godziami nadliczbowymi istnieje chyba cos takiego jak 50 i 100 kiedy pracuje sie po 12 godzin i w kazada sobote od poniedzialku!!!!

biały

Niestety 21 wiek mamy a zakład jak ze średniowiecza ,nikt nie liczy się z tym że pracownicy są zmęczeni mają rodziny i istnieje jeszcze życie prywatne. kiedy odpocząć pozałatwiać swoje sprawy a można usłyszeć słowa jak się wam nie podoba są inni na wasze miejsce do pracy . Taki szacunek zwierzeta się lepiej traktuje Gdzie jest sprawiedliwość włodarze gminy ha ha nie pomogą pracownikom bo to kumple są ludzie pomóżcie nam bo nas za orają

bialy

zereo

czarny

Miałem niestety przyjemność tam pracować, ale nie dałem rady :( Fizycznie... podziwiam tam resztę pracowników za wytrwałość, sam fakt, że pracuję się po 12 godz przez 6 dni w tygodniu!!!!...brak słów...

szczery

jest to jeden z najcięższych zakładów pracy, baardzo wykorzystujących pracowników!! Często brak szacunku i godności dla pracowników!!!szczerze współczuję tym osobom co tam MUSZA tyrac!!!! Nie rozumiem, że w XXI jest jeszcze taki brak szacunku i wykorzystanie...(usunięte przez administratora) OPAMIĘTAJCIE SIĘĘĘ!!!!!

Zostaw opinię o Linodrób Zakład Drobiarski - Linowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linodrób Zakład Drobiarski