Opinie o Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. w Linowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. w Linowo

Byly

Zakład pracy nie szanujący pracowników majster nie ma pojęcia o zarządzaniu na produkcji ludzie nim kierują i wiedza sami lepiej co mają robić zastraszanie, pracownicy z Indonezji to dla niego szczury gdyby góra rozmawiała z pracownikami to było by inaczej a tak tylko tuszują jego wybryki np rzucanie nozem

Firma prowadzi właśnie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Handlu, stąd moje pytanie do was — co robić? ;) Polecacie pracę tutaj, warto zaaplikować? To mobline stanowisko, czy sprzedaż odbywa się raczej przez kontakt telefoniczny/mailowy? Mogę jeszcze prosić o jakieś plusy, minusy firmy? Gdzie zaliczylibyście zarobki? Znalazłem tu wpisy, które chwalą pracodawcę. Czyli można się dogadać bez problemu w kwestii podwyżki, urlopu? Nikt nie będzie zły za l4? Niby to podstawowy, ale chyba wiecie, jak to czasem bywa w zakładach. Nie ma cię dzień i żegnaj premio.

Handel Nowy wpis

Czy w handlu może potrzeba świeżej krwi do pracy z j.angielskim?

Opiszecie jak teraz wygląda praca na produkcji? z rok temu ktoś pisał o braku szacunku ale do teraz nikt już niczego więcej nie pisał, wiec w zasadzie nie wiem jak w praktyce jest? czy do dziś widać spore różnice kulturowe, skoro ktoś podkreślał osoby z innego kraju?

Byly Nowy wpis

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. na stanowisko Pracownik administracji magazynowej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
Marzena

Z tego co widzę chyba doszło do pomyłki odnośnie jednej z rekrutacji. na stronie natomiast widnieje informacja o poszukiwaniu pracowników ze względu na rozwój. chciałam się zapytać o bieżące warunki na produkcji. podobno na rozbiorze przysługuje premia uznaniowa, można dowiedzieć się w jakim stopniu jest pewna i ile może mniej więcej wynieść? dodatkowo ile osób obecnie tam pracuje i jaka część to Kobiety?

@Marzena

Pracuje sporo kobiet. Odpowiedzi na Twoje pytania z pewnością uzyskasz na miejscu w siedzibie firmy. Zakład cały czas zatrudnia kogoś nowego, więc warto pytać. Pracodawca jest bardzo dobry.

Marzena

Super, dzięki. Jeśli jest ich tak sporo, to na których stanowiskach tutaj najlepiej się odnajdują i dlaczego? Gdzie będzie tu najlżej?

W Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zakład Drobiarski Linodrób w chwili obecnej nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Administrator GoWork powyższą informacją wprowadza w błąd osoby zainteresowane.

Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko Główny Księgowy. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Zakład Drobiarski Linodrób w chwili obecnej nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Główny Księgowy. Administrator GoWork powyższa informacją wprowadza w błąd osoby zainteresowane.

Łucja

Dziękuję w takim razie za informację. Są plany za np. pół roku wznowić rekrutację?

@Łucja

Proponuję pozyskiwać informację za pomocą danych kontaktowych bezpośrednio u pracodawcy. Według mojej oceny GoWork nie jest wiarygodnym źródłem uzyskania informacji dotyczącej warunków zatrudnienia, ponieważ wszystkie zamieszczone opinie są subiektywne.

Były

Jako zakład pracy ok, jeśli chodzi o zarządzających porażka, ludzie na ryj padają za głodową pensję a oni dotacje z tarczy 3,5 miliona wzięli, zachorujesz to won jesteś nieopłacalny na Twoje miejsce 10 kitajcow przyjmą a nowy majsterek dupowlaz i głąb do potęgi ludzi za bydło ma a sam się pracą nie pobrudzi. Tam tylko bomba i (usunięte przez administratora)!!!! Jedna klika i jeden drugiego za przysłowiową kromkę chleba sprzeda żadnego zgrania i poszanowania, świnie i nic więcej.

????????
@Były

A czasem wczoraj z pracy nie wylecialas ????

@Były

Krytykujesz zarobki w zakładzie drobiarskim Linodrób, twierdząc, że są o wiele za niskie. A czy mógłbyś napisać dokładnie, o jakim dziale firmy mówisz i ile wynosi wynagrodzenie na Twoim stanowisku? Będę bardzo wdzięczna za konkrety, pozdrawiam serdecznie.

@Były

I masz rację kolego Kwiatki zawdzięczają (usunięte przez administratora)ja pracy pracowników rękoma i nożami tego co mają i nawet pracowników nie potrafią uszanować

Były taki
@Były

I co polepszyło się ludzie uciekają to pracę robili bardzo dobrze

Były taki
@Grażyna

To najniższa krajowa jak sobie przeliczysz 4.400 na rękę i po od6.00 do 16.30 6dni w tygodniu to może jak ktoś potrafi liczyć to nawet mniej i trzeba (usunięte przez administratora) w pracy

Opinia nieprawdziwa

Kazimierz

Jak nieprawdziwa i się z nią nie zgadzasz to napisz jak jest naprawdę. Atmosfera jest lepsza, czy płacą więcej bo chciałem się przyjąć do pracy i przydałaby mi się obiektywna opinia.

prac1
@Kazimierz

Według mnie atmosfera jest całkiem dobra.

Zakład pracy dobry, pracuje na produkcji jest ciężko ale napewno 10 razy lepiej jak na starym jak jeszcze był stary majster...krzyk wyzwiska i zero szacunku. Teraz jest dużo lepiej. Godziny liczone co do jednej i normalnie płacone 50 i 100 nie ma oszukiwania dodatkowo deputat na mięso . Jak ktoś chce pracować i zarobić a nie się obijać to polecam. Nie ma w pobliżu zakładu który da tyle zarobić i nie (usunięte przez administratora)

Były NIESTETY

Pracowałem w LINODRÓB, nie doceniałem tej pracy wszedłem w konflikt z niektórymi i się zwolniłem. Teraz załuję bo to dobra praca była. pracodawca dba o ludzi, nawet w trudnych sytuacjach nie zwalnia od razu jak niektórzy. Widać, ze zakład się rozwija, co dobrze rokuje. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy. Może i ja wrócę.

Zakład pracy dobry, na produkcji z ludźmi to różnie wiadomo, ale jak sie chce to z każdym można się dogadać. Wystarczy swoje robić i nikt się nie czepia. Ostatnio atmosfera tez dużo lepsza. Pozdro Wacek

Jakies wymagania dodatkowe sa potrzebne w pracy? Czy wystarczy że chce sie pracować? A warunki zatrudnienia dobre, czy na czarno moze?

@Kandydat

Jeżeli chcesz pracować to wszystkiego się nauczysz. Ja pracuję na produkcji już kilknaście lat i sobie dobrze radzę,. Nie jest lekko, ale na produkcji to chyba wszędze cięzko. Warunki zatrudnienia jak na tą okolicę dobre, umowa o pracę normalna i wypłata całkiem dobra, ostatnio mało godzin, ale ma być lepiej.

@Kandydat

Hej, zapytałeś o wymagania do tej pracy i tak się składa, że mnie też to interesuje. A powiedz proszę, o jakie dokładnie stanowisko pytasz? Bo nie można za bardzo wywnioskować z tego komentarza. Jeśli możesz, to powiedz jeszcze, o jaką dokładnie pracę chodzi.

@Grażyna

A ty pracujesz w Linodrobie i masz dla mnie informację, czy chcesz pracować i dopytujesz? Już uzyskałem informacje z innego źródła, ze warto spróbować. Będę próbował do pracy na produkcji, zatrudnienie jest na umowę o pracę i warunki dobre.

Czujny????

osoba podająca się za:Czarnypiwosz,Czarnypiwosza,Były dawno, Biały itd to jest w rzeczywistości Sławomir Górski, który ma z głową coś nie tak(i nie tylko????) i wypisuje sobie co mu do tej zachlanej i zboczonej bani przychodzi... na Facebooku konwersacje z fejkowych kont nic nie dają to tu próbuje swoich sił ????także u nas wszystko ok i pozdrawiamy Demon????????????

Biały

(usunięte przez administratora)kierownik i majster i magazynier też na starym zakładzie kupę milionie poszło bokiem Staremu Prezesowi i teraz nowemu i bym wam więcej napisał ale z kimś normalnym to bym wam dużo powiedział

Czarnypiwosza
@Biały

To mi możesz napisać będę wdzięczny

Pracuje w linodrobiu już kilka lat. Są momenty że człowiek by tą pracę zostawił ale w okolicy ciężko o nią, w ostatnim czasie atmosfera jest naprawdę okropna nowy majsterek rządzić nawet nie potrafi stali pracownicy bardziej wiedzą co i jak i w sumie to oni mu mówią A on tylko kasę za to bierze. Gdzie się człowiek nie oglądanie w pracy to widzi zachlane mordy jeden drugiemu nosi alkohol do pracy i to nie tylko mężczyźni. Zatrudniają Ukraińców bo niby tania siła robocza A to (usunięte przez administratora) prawda zapewnić im muszą mieszkania A na godzinę mają płacone więcej niż my Polacy. Następna sprawa to skazani powinni pracować za karę A nie dla przyjemności. Powinni zapi...c na osobnej hali z której nie powinni wychodzić do ludzi A nie jeszcze ich przy nozach stawiacie skazanych za rozboje wymuszenia włamania. To Nie jest normalne. I Nie tylko mi to nie odpowiada tyle ze nikt tego na glos nie powie.

Czarnypiwosz

I masz rację kolego Polacy muszą (usunięte przez administratora)a ciapate łatwiznę i jeszcze majsterek nie obrażając Maciusia Maciuś z klanu i zawsze będzie dobrze

Były dawno
@Czarnypiwosz

No ja mam zdjęcia jak fileta rozmnażają udziec i skrzydła we wózkach z nierdzeki golonkę i podroby serca żołądek i wątrobę a puzniej kupisz od Zielińskich czy kieru i po dniu w lodówce opslizgłe się robi

ona nowa

Zwolnili starego Majstra i zatrudnili nowego czemu wy Prezesi tego nie widzicie za co mu płacicie. Ten człowiek jest gorszy od poprzedniego ma ludzi za nic . Powinisie Wy jako Prezesi Firmy przeprowadzic rozmowe z pracownikami . To jest waże dla was jako Powstający nowy Zakład. Bo jak dalej tak bedzie poniżać ludzi to nie bedzię mniał kto pracować bo już tak powoli sie robi.

@ona nowa

Witam chciałem przejść do dej nowej pracy ale sie wacham i wiele innych bo nowy zakładbto jestbotęcjaw ale chyba nie wato. wy napiscie pracownicy co pracujecie czy warto isć do pracy do was .

@Nowy

Ico warto przyjąć się w Linodrobiu na nowy zakład .Pomózcie .Ktos sie wypowie jak tam jest.

były

pracowałem tam parę lat, chciałem wrócić do nowego zakładu, ale widzę ze niewarto. tam zawsze pili wódę wszyscy poprzedni majster to sam lał pracownikom zeby gębe zmknąć, a potem straszył, sam byłem tak poczęstowany. a z romasami to też prawda przyklad idzie z gury

On zrezygnowal

Dużo W tym prawdy co piszecie. Tam wiezniary mają nawet swoją(usunięte przez administratora) mamuske którą sama święta nie jest, dobrze że ukrainkom życia nie układa, same sobie radzą. Nie bez powodu odeszłem i wracać tam nie mam zamiaru. Nie dość że trzeba się z nimi uzerac to potrafią zapier..olic ponad 200zl za soboty W którą się nie pójdzie, a które nawet nie są liczone jak się należy. Człowiek zapier..ala od 6 do 17 czasami dłużej przez 6 dni w tygodniu A wpisane ma 5 i to jest normalne? Cały ten zakład to jedna wielka kupa.

nowa
@Nowy

PO CO PYTAC NIKT KONKRETNIE NIE UDZIELI ODP.TO CO LUDZIE PISZA TO JEDNO A TO CO W ZAKLADZIE TO DRUGE NAJLEPIEJ PRZYJSC SAMEMU ZOBACZYC I OCENIC A ZWOLNIC ZASZE SIE MOZNA

@On zrezygnowal

I masz rację jeden syf i tak zostanie kolego

ona nowa

WY Własciciele Zakładu i iwestycji zastanówcie sie GRUBO CZY WY TEGO NIE WIDZICIE . BO MY PRACOWNICY ODYCHAMY Z ULGĄ JAK ON JEST Z RANA Z NAMI TO PRACA IDZIE PEŁNA PARĄ A TEN NOWY KIEROWNIK PRODUKCJI TO SIĘ NIE NADAJIE .JEŻELI MACIE WĄTPLIWOŚCI TO POROZMAWIAJCIE Z NAMI BO MY MAMY DOŚĆ TEGO ŻE MASKOTKA CZY KLAUN JEST Z NAMI WEŚCIE TO SOBIE DO SERCA BO JAK TAK DALEJ BĘDZI TO BĘDZIE GORZEJ JAK PRZEŁORZONY DA URLOPY PRACOWNIKOM I NIE WIE O TYM CZY MAJĄ WOLNE WYBACZCIE

@ona nowa

Tak na tym zakładzie Majstry i inne osoby zarządzające nie mają podejścia do pracowników co (usunięte przez administratora) wola iść i patrzeć jak te zachlane mordy się włóczą i nic nie robią nowi przychodzą i zostają wykorzystani przez osoby co nie mają pojęcia że nie powinni być na tym stanowisku nie musisz mieć doświadczenia na początek musisz mieć szacunek do pracowników wtedy zarządzaj!!!!!

Grażyna

Twój wpis sugeruje, że coś jest nie tak w sposobie zarządzania w Linodrób. Mógłbyś powiedzieć, co konkretnie jest nie w porządku? Podasz jakieś przykłady?

@Grażyna

A pamiętasz czasy jak Jan jeździł c 300 a Dorota na biurku w nowym biurze przy ubojni leżała najebana i jednego razu na sylwestra ja nioski po schodach do pokoju

czarny

Miałem niestety przyjemność tam pracować, ale nie dałem rady :( Fizycznie... podziwiam tam resztę pracowników za wytrwałość, sam fakt, że pracuję się po 12 godz przez 6 dni w tygodniu!!!!...brak słów...

@czarny

A teraz piwo po placu albo na nowej komorze chlejesz i żeby coś zrobić to że dwóch przynajmniej ludzi musisz mieć żeby za ciebie pracę zrobili

Iza

To w firmie jest problem z alkoholem? Ktoś tak poniżej napisał

@Iza

To z indorkiem masz probl

@Iza

Co indorek dobrze daje że na niego słowa nie powiesz i może chlać na rampie

Pracownik/czka

Zakład ujdzie ale ludzie dramat, jedna wielka zawiść, zazdrość, poniżanie przez „ kolegów ”, zapierdziel ogromny a pensja znikoma. Pajacowanie ja hali jest na porządku dziennym przez jednego osobnika, wiele standardów jest notorycznie łamanych. W skrócie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. - Linowo

• Jak się pracuje w Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Zakład Drobiarski Linodrób Kwiatkowscy sp.j.