Leśniak Wiesław Zakłady Mięsne

Nowy sącz

Opinie o Leśniak Wiesław Zakłady Mięsne

phoenix

Zarobki średnie, dobra ekipa (spedycja,rozbiór,produkcja,biuro)ale paczkarnie omijać bo tam jest gniazdo żmij:P, wyrozumiały właściciel z którym serio da się dogadać w różnych kwestiach, ogólnie polecam ludziom co się nie boją robić więcej niż 8 godzin i przy niezłym kotle - zwłaszcza przed świętami.Przepracowałem tam parę lat i oceniam na + ten zakład.Polecam też jego wyroby - są na pewno lepsze niż u konkurencyjnego Szubryta, który to stawia na masówkę a nie na jakość.

i jak tam praca w firmie Szubryt? Pytam bo jestem zainteresowany są przyjęcia?

Zostaw opinię o Leśniak Wiesław Zakłady Mięsne - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leśniak Wiesław Zakłady Mięsne