Opinie o Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski w Wolica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski w Wolica

Potencjalny kandydat Nowy wpis

@Pracodawca Skontaktowałam się z powyższą firmą ze względu na niekompletne ogłoszenie o pracę na stanowisku pracownik biurowy w dziale handlu oraz sprzeczne informacje w nim zawarte. Telefon odebrała osoba, która niestety mi się nie przedstawiła i zamiast odpowiedzieć na moje pytania dotyczące pracy i pozwolić mi przejść płynnie do kolejnych pytań. Zaczęła podnosić na mnie głos i obrażając mnie śmiała się podważając moje kompetencje, których nawet nie poznała. 1. Moje pytanie o wynagrodzenie zostało skwitowane formułą, że nie mamy o czym rozmawiać, bo zależy mi tylko na pieniądzach. A zadałam je, ponieważ kwoty brutto i netto wykluczały się wzajemnie. 2. W ofercie pracy było napisane, że doświadczenie nie jest wymagane - co świadczyć może, że do przyuczenia - ta Pani powiedziała cyt:" nie prowadzimy przedszkola [...] i nie będziemy uczyć studenciaków" -podkreślam dalej mnie nie zna i nie wie kim jestem. 3. Kolejne pytanie dotyczyło m in. zakresu obowiązków, który omawiana Pani była wstanie mi przekazać dopiero po rozpoczęciu stosunku pracy.:) Czy to jest jakaś tajemnica, co potencjalnie na tym stanowisku się wykonuje? Nie mam prawa poznać swoich potencjalnych obowiązków przed zatrudnieniem, bo tak ponoć mówi KP (jeśli się mylę to uprzejmie proszę wskazać, gdzie jest taki zapis? Który dział, artykuł o tym mówi?). Kodeks pracy obowiązuje w momencie stosunku pracy. Pani myli pojęcia i odpycha potencjalnego kandydata już na starcie. Zaczęła Pani stosować na mnie mobbing jeszcze przed rozpoczęciem pracy ośmieszając mnie i poniżając, wywołując zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Ponadto dyskryminacja - cyt." pokaż najpierw, co umiesz, a później będziesz pytać o kasę". Nie pamiętam, żebyśmy były na ty. Takie zachowanie, rodzaj wypowiadania się nie mieści się w głowie. To już nie te czasy " tania siła robocza". Ludzie tworzą większość przedsiębiorstw i bez ich wkładu, pracodawca może nim tylko być, ale nie będzie zarabiał. Z resztą bez wątpienia każdy zasługuje na szacunek. Ta Pani była w pracy - art. 100 ust. 2 pkt. 6. KP. Gdy powiedziałam, że praktycznie każde ogłoszenie o pracę zawiera opis zakresu obowiązków ta Pani powiedziała mi, że jestem nie douczona oraz żebym przejrzała ich stronę internetową oraz gdybym była inteligentna/ ogarnięta (nie jestem pewna - ponieważ ta Pani mnie przekrzykiwała, ciężko się rozmawiało) to bym tam zajrzała. Oferta zamieszczona na portalu olx.pl cyt. "Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV, bądź zadzwoń pod numer 60*******59 jeżeli masz dodatkowe pytania." Zdaniem Pani żadne ogłoszenie o pracę nie zawiera opisu zakresu obowiązków- Ciekawe... Skoro ktoś podaje numer telefonu, a ja dzwonie i pytam to czemu miałabym nie dostać informacji zwrotnej - tym bardziej, że taka była instrukcja. Usłyszałam, że zakres obowiązków to jest dokument - no podobnie jak Uop, Uz czy Regulamin Pracy - co zatem idzie? Jeśli dział kadr prowadzi akta osobowe pracownika to zazwyczaj musi mieć podkładkę w postaci dokumentu z podpisem pracownika (zapoznałem się + odebrałem + podpis). Miałam jeszcze kilka pytań, natomiast ciężko jest prowadzić monolog z drugim człowiekiem. Pani sprawiała wrażenie osoby zaburzonej psychicznie, nie panującej nad emocjami oraz kompletnie nie nadającej się komunikacji z drugim człowiekiem. W ofercie pracy na olx.pl obok numeru telefonu jest podane, kto zamieścił ogłoszenie - niejaka P. Sylwia. Radziłabym zachować ostrożność w kontaktach związanych ze stosunkiem pracy oraz biznesowych. Skoro już na starcie ktoś się tak zachowuje to nie chce myśleć, co dzieje się w zakładzie. Nikt nie ma prawa źle traktować drugiego człowieka. PS. Życzę tej Pani, żeby w swoim życiu trafiała TYLKO na takich ludzi jak ona.

Uważasz, że zatrudnienie się w przedsiębiorstwie Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski w mieście Wolica to było dobre posunięcie? Napisz opinię na temat tego pracodawcy i wystaw mu szczerą ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski - Wolica

• Jak się pracuje w Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski?

Zobacz opinie na temat firmy Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jędrzejewski Marcin Zakład Mięsny Jędrzejewski
  • Ostrowska 20B