Opinie o Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j. w Turośń Kościelna

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j.?

ZISI
Klient

Chciałem spróbować tych wysmienitych wyrobów, pojechałem na Andersa a tu niespodzianaka. Takiej chamskiej obsługi nie zdarzyło mi sie nigdzie spotkać. Musałem zrezygnować i obeszłem się smakiem. Nigdy już tam nie pojadę .

Dobre Nowy wpis
@ZISI

Dobrze, ze sie obeszłeś :) ja w boscie kupuje od lat i nigdy nie bylo nic nieświeżego ani niemilej obslugi

Łucja Nowy wpis

Hej, jak wygląda praca wykrawacza w Boscie? :) Chciałabym dowiedzieć się ogólnych rzeczy typu: w jakich godzinach się pracuje, ile jest zmian, czy praca jest od poniedziałku do piątku, czy może również w weekendy....? Czy praca jest ciężka pod względem fizycznym dla kobiety?

Puchola
Klient

Witam.piszecie tutaj o sytuacji jaka panuje w firmie (pracownik-pracodawca)co mnie to obchodzi.Interesuje mnie jaki towar kupuję i jaka obsługa-ja jeszcze się nie zawiodłam

puchola Nowy wpis
@Puchola

Może to będzie dla Pani nie do ogarnięcia, ale na tej stronie wyraża się opinie o pracodawcy tu o "BOST" a nie czy pani smakuje ich tomawar

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j.?

odp

Do emerytury.

Maniek

Pracowałem nie polecam ,co tam się dzieje , wędliny są obmywane i spowrotem odwędzane, właściciel w sumie ok ,u niego nic się nie marnuje.Zarobki ogólnie możliwe dla osób bez dojazdu,i zapiernicz jak wszędzie coś za coś, pozatym nie kupuje tego , wiem co jem.

yyy
@Maniek

Dla tego zakładu można wiele zarzucić, można mieć żal za traktowanie, ale przez 2 lata mojej pracy tam w życiu nie było sytuacji z wędlinami o jakiej piszesz. Troszkę popłynąłeś w swoich fantazjach.

Łucja

Witam, jakie wynagrodzenie firma oferuje na start nowym pracownikom? Czasami jest tak, że wpierw dostaje się niższą stawkę a po czasie za zaangażowanie w pracę oraz dłuższą współpracę można liczyć na podwyżkę. Jak jest z tym w Zakład Mięsny Bost?

Nordi

Firma z bardzo dobrą opinią ale wymagająca od pracowników sumienności. Ja polecam pracę.

szok
@Nordi

:D :D :D Nie wiem co bierzesz, ale zazdroszczę odlotu. Jeśli określenie (usunięte przez administratora) jest bardzo dobrą opinią to trzeba wziąć to co opiniodawca powyżej :D

Czy pracodawca Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

odp
@Pytanie

Oczywiści, że tak- pracuj 24h /24h to zarobisz więcej :D Masz inną możliwość pracy to z niej skorzystaj, tu się nie pchaj bo stracisz zdrowie.

Łucja

Bardzo mało tu wpisów o pracy w Bost. Szkoda, bo chętnie poczytałabym o tym, jak się tam pracuje. Wiecie może, czy trzeba mieć książeczkę sanepidowską, żeby się przyjąć?

@Łucja

Jak Pani nie ma to i tak wyślą. Pilnują czystości i przepisów. Ciężko o umowę o pracę, ale umowa zlecenie jest ze wszystkimi składkami. Ekwiwalent świąteczny i bony, ekwiwalent za urlop nawet dla pracowników ze zleceniem. Praca ciężka, ale płaca nawet ok.

@:)

Bardzo dziękuję za informację. Czyli widzę, że jest szansa raczej tylko na umowę zlecenie, ale są różne dodatki. A na czym polegają te bony, możesz wyjaśnić?

Xxx
@Łucja

Witam,nie trzeba mieć książki wystarczą badania okresowe w tej firmie wystarczy chęć do pracy mało wymagają a jeszcze mniej przestrzegają BHP nie istnieje.

Młody
@Łucja

Książeczkę sanepid zrobia ci a praca jak kazda

Jak jest z awansem w Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j.?

Turośnianka.
@Pytanie

Po co pisać na stronie można przejść się i dowiedzieć.

białostocka

nie warto jechać do bostu- sprzedawca wrzuca najgorsze ochłapy mięsa do relamówki po czym owija skreczem - aby nie było mozna zajrzeć do srodka,rozczarowujesz sie w domu dopiero. lepiej zapłacić kilka zł drożej w pssie

:P
@białostocka

Przepraszam, ale nie mogłam się oprzeć :D skrecz co to za zwierz???? Sorki, ale znam tylko jedną osobę która na stretch mówi "skrecz" Fakt jeden sprzedawca pokazuje badziew i daje wybór między tymże badziewiem a gów..m :D Wiadomo kto to ;)

ale jaja
@białostocka

nieprawda.

Ala

Lubię atmosferę w Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j. za: Mieso w normalnych cenach jak w Białymstoku ale za to pewność że zawsze swieze

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j. - Turośń Kościelna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lipowa 48
    18-106 Turośń Kościelna
  • NIP: 9661308573 REGON: 50628863 KRS: 0000079451
Zakład Mięsny Bost Jakim Bogdan Jakim Stanisław sp.j.