Nowakowski Piotr Firma Produkcyjno-Handlowa

Olsztyn

Opinie o Nowakowski Piotr Firma Produkcyjno-Handlowa

Pracowałam w Firmie Pana Piotra i to dość długo. Z pracy jak i z zarobków byłam zadowolona. Z Panem Piotrem też można się dogadać. Zajmowałam się kasą firmy i jakoś niedoborów nie miałam. Pozdrawiam ekipę pracowników z lat 2003- 2005.

CHYBA TĄ OPINIE SAM NOWAKOWSKI NAPISAŁ ALBO KTOŚ Z JEGO RODZINY HEHE.TA FIRMA TO KOMPLETNE DNO TAK SAMO JAK I SZEF.ZAPIEPRZANIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ I MARNE GROSZE .JESZCZE SZEF ZABIERZE CI PÓŁ WYPŁATY BO NIBY MANKO ZROBIŁAŚ A DO TOWARU WSZYSCY MAJĄ DOSTĘP .OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA.

Zostaw opinię o Nowakowski Piotr Firma Produkcyjno-Handlowa - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowakowski Piotr Firma Produkcyjno-Handlowa