Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk

Radom

Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk

Opinie o Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk

Oszukany

Kupilem w tej firmie Citroena c3, mialo byc wszystko sprawne i wymienione, po tygodniu okazalo sie, ze do wymiany sa wtryski, wszystkie filtry, hamulce. Łączny koszt naprawy wynosi tyle ile zapłaciłem za samochód. Próbowałem to wyjaśnić z wlascicielem, ale nie chcial ze mna rozmawiać. Osobiscie nie polecam tego sprzedawcy.

Damian

Kilka ostatnich opinii na forum zostało napisane przez klientów firmy Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk. Może jest na forum ktoś kto zna aktualną sytuację pracowniczą tej firmy? Czy to duża firma, w której można szukać zatrudnienia? Czy miłośnicy branży motoryzacyjnej mogą w tej firmie liczyć na rozwój i dobre wynagrodzenie?

Żaneta

Kupiłem i jeźdze. Mozna sie dogadać. Auta w bardzo dobrej cenie.Pozdrawiam Żaneta.

Beata

Kupilam samochód w zeszlym roku w tej firmie i jeździłam bez awaryjnie a teraz kupilam drugi i też jestem zadowolona.Polecam

Michalpawlik

Kupiłem Skodę fabie niby 100% sprawna po wróceniu do domu już stuki. Wymiana zawieszania po 2 dniach świece cewka raczej nie polecam zakupu lub wcześniej stacja diagnostyczna.lecz sprzedawca nie chce się zgadzać

Zostaw opinię o Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawit Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Barbara Tomczyk