Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julia i Jerzy Bonikowscy

Bydgoszcz

Opinie o Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julia i Jerzy Bonikowscy

Jak widać faktycznie nie ma tam sensu składać CV ponieważ praca zarówno PH jak i kierowcy jest marna. Tylko w firmie full PH nie płacą od utargu tylko ma pensję stałą, kompletny brak motywacji do pracy. Co mądrzejsi PH mają gdzieś sprzedaż i szybko wracają z tras ponieważ wiedzą że większa sprzedaż nie da większego zarobku.

Ludzie szukający pracy jako kierowcy powinni tą firmę omijać z daleka. Wynagrodzenie nie przekracza 2000 netto. Samochody mają robione \"lewe\" przeglądy byle tylko wyjechały w trasę. Jest tam straszny bałagan i całkowity brak organizacji. Jeśli nie musicie sie chwytać przysłowiowej brzytwy to odradzam pracę w firmie FULL.

Zostaw opinię o Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julia i Jerzy Bonikowscy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Full Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julia i Jerzy Bonikowscy