Mikołaj Piekarnia Stanisław Sikorski

Łódź

Opinie o Mikołaj Piekarnia Stanisław Sikorski

Bagietka

miłe czyste wejście do sklepu ,obsługa również profesjonalna na terenie zaplecza piekarni i hurtowni zawsze czysto i porządek atmosfera przyjazna,korzystam codziennie z wyrobów piekarniczych Bagietka

Piekarnia Mikołaj

Michael bardzo nam przykro ,że nie jesteś zadowolony z naszych wyrobów, jeśli to możliwe prosimy prześlij nam więcej informacji pod adres e-mail: ksikorski@piekarnia-mikolaj.pl .Zajmiemy się tą sprawą.

Michael

Kupiłem gotową kanapkę w sklepie piekarni Mikołaj.Kanapka była stara i czuć było ją pieśnią. Źenada.

wroom

Polecam pracodawca w 100% wypłacalny,praca nie dla leni ;)

somber

co tu pisac kilka lat temu bylo lepiej wiecej ludzi do pracy ,co z tego ze sa maszyny ale te maszyny tez trzeba obslugiwac fatk sie balagan i zero organizacji a szefostwo nie szanuje pracownikow .Firma co na cala polske rozwozi towar a niemaj pracownikow z czego to wynika brak szacunku .nawet niemasz czasu isc do k...a.

roma

Co to za praca w soboty i niedziele. Może ktoś napisze?

uuuuu

to prawda panstwo w panstwie pracuje sie tu strasznie wykorzystuja na kazdym kroku a wogole to jest syf i bałagan a sprzataczki nie ma

latino

a gdzie reszta wypowiedzi ? Pan moderator aby nie przesadza?

No to jak to jest , bo piszesz "podobno".Czyli nie masz pojęcia o pracy w tej piekarni,a jeśli nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.Ja tam spędziłem parę lat i wcale nie było aż tak kolorowo.Państwo w państwie.Pozdrawiam całą starą ekipę od [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Mikołaj Piekarnia Stanisław Sikorski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikołaj Piekarnia Stanisław Sikorski