Ożóg Mirosław Cukiernia

Wrocław

Opinie o Ożóg Mirosław Cukiernia

były pracownik

OBIEMA RĘKOMA PODPISUJE SIĘ POD OPINIAMI WYŻEJ!! LUDZIE JEŻELI WY BĘDZIECIE SIĘ ZGADZAĆ TAK PRACOWAĆ I BĘDZIECIE AKCEPTOWAĆ TAKIE WARUNKI PRACY NIGDY W TYM KRAJU NIE BĘDZIE LEPIEJ!! MOŻE W KOŃCU PAŃSTWO (usunięte przez administratora)ZACZNĄ SZANOWAĆ SWOICH PRACOWNIKÓW !! 6 ZŁ ZA GODZINE? TO JAKAŚ KPINA!!!!

Nie dajcie się zwieść, firma beznadziejna, spóźnienia z wypłatami, tylko (usunięte przez administratora),6 zł na godzinę za sprzedaż w sklepie, wymagania za te pieniądze za wysokie. (usunięte przez administratora). Zastanówcie się zanim się zatrudnicie. Kierownik niemiła.

Zostaw opinię o Ożóg Mirosław Cukiernia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ożóg Mirosław Cukiernia