Społem Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców

Poznań

Opinie o Społem Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców

antek

W administracji pracują nie kompetentni ludzie, kadrowa zatrudniająca nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania: w jakich godzinach praca, w jakiej lokalizacji, za ile. Pełno ogólników i odpowiedzi wymijających. Dlatego się nie dziwię, że jest tam taka rotacja pracownika. Zatrudniają na umowę zlecenie to wiele mówi o pracodawcy, potem umowa o prace na dziwnych warunkach netto ok 1000 (6 zł/h) plus dodatki które jak tylko się uda to się potrąca, znając życie. Stosują politykę PRLu jak nie ten pracownik to inny.

skryba

Nie polecam, zatrudniają na umowę zlecenie na 3 miesiące. potem na umowę o prace i płacą 6 zł za godzinę śmiech na sali. Za pełną dyspozycyjność 350 zł/m, jeden dzień chorobowego i żegnaj dodatku. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Społem Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców