Malek S.C. Cukiernia Romualda i Jan Malek

Szczecin

Opinie o Malek S.C. Cukiernia Romualda i Jan Malek

Luzak

A co takiego zrobiło szefostwo, ze sie tak oburzylaś

oburzona

Szefostwo traktuje ludzi nie poważnie, nie jestem ani nie byłam pracownikiem, jednak jestem klientem żle potraktowanym przez szefostwo firmy ''Malek''przy ul.Santockiej. nie polecam !!

Pracownica

Nie poważna to jest pani co z tego że pieniądze na czas jak na umowie najniższa krajowa i za tak ciężką pracę dostaniesz z premią 1850zl to tyle co w butiku za nirobienie nic.

@Pracownica 01.12.2015, 12:15

Jaka praca taka płaca...chyba w tej samej cukierni nie pracujemy bo poniżej 2 tys. Wypłaty to ja dawno nie widziałam :) pozdrawiam i z serca życzę pracy gdzie się siedzi nic nie robi a kasa z nieba leci :-)

@Pracownica 07.12.2015, 21:40

To bardzo pani Gratuluje jak nie zarabia Pani poniżej 2tyś, bo z tego co pamiętam to 1850 za tak ciężką prace to był max z pracującymi niedzielami i premią. To w butiku siedząc na tyłku i nic nie robiąc masz 1600zł ale pewnia Pani ma płacone za robote PR, no chyba że pani robi to w swojej naiwności za darmo i myśli że szfostwo za to ją pochwali. Szefostwo ma Panią i reszte pracowników w dupie macie robić i się nie odzywać niestety tak to wygląda.

Irytacja

Nie poważni ludzie jeśli chodzi o właścicieli i "zarząd", pracownicy nie wiem skąd ich biorą(kasjerki). Jak najdalej szerokim łukiem z dala stamtąd.

@Irytacja 04.08.2015, 18:24

Niepowazna jest osoba ktora sie wypowiada praca bezstresowa przede wszystkim umowa o prace jasny system wynagradzania premie polecam!!!

Zostaw opinię o Malek S.C. Cukiernia Romualda i Jan Malek - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malek S.C. Cukiernia Romualda i Jan Malek