Cafe Snack Bar Cukiernia Jarosław Gmitrzuk

Mrozy

Opinie o Cafe Snack Bar Cukiernia Jarosław Gmitrzuk

marina

porażka ta cukiernia, brud smród i jak to na wsi, robaki i nieczystosci. Najśmieszniejszą gębę ma ta gmitrzuk córka ztarego grubego malego ojca... haha ogólnie nie polecam

iber alles

cukiernia jak to na wsi, a kto tam patrzy czy z robajami czy bez ? Gmertszuk miał taką swińską blond córke , co teraz ponoc wyszla za mąz za szweda teraz lepi pączusie razem z islamabadem na kutrze, zamowisz paczki ... bedą po jutrze.

pipek

a co ty masz do otyłych!? kazdy wie że gmiciaki mają otyłe dzieci strasznie i co.mają pączusie za darmochę i jedzą tonami, a że w pączkach robaki to już inna sprawa.to że ta niby cukiernia czsto zamknięta to sanepid cięgle na okrągło tam siedzi.

ciacho

Cukiernia Cimitrzuk to wiejska buda z pączkami z zeszłego roku, śmierdzi w dodatku kałem w środku na zapleczu jeżdżą wózkiem spalinowym i wali spalinami , Cmitrzuki, lepiej wyjedzta wy w [usunięte przez moderatora], do tej szwecji na stałe i nie robta smrodu na wsi

Katarzyna

Mały wybór produktów i na dodatek jest bardzo drogo,ceny jak z warszawskich cukierni.

Zostaw opinię o Cafe Snack Bar Cukiernia Jarosław Gmitrzuk - Mrozy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Snack Bar Cukiernia Jarosław Gmitrzuk