Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Cukiernia Jarosław Gmitrzuk?

Konrad Nowy wpis

Ale to jest forum pracownicze a uwagi do firmy to nie na ten adres!

Artur Nowy wpis

Dziś tłusty czwartek - myślałem, że oszaleje jak otworzyłem w pracy zakup, zamiast świeżych pachnących i mięciutkich stare twarde. Ale się dałem wyrolować, nie myślałem że można tak ludzi w tłusty czwartek traktować. Szkoda już więcej tam ciasta nie kupię bo naprawdę kiedyś tam piekli smacznie i z klasą - idą na ilość i kasę a nie renomę.

Wojciech Nowy wpis

@Marlena Obrażanie innych użytkowników forum jest niezgodne z regulaminem, @marina została już upomniana, a jej post został zgłoszony do administratora. Czy możesz napisać coś więcej o firmie Cafe Snack Bar Cukiernia? Czy firma aktualnie poszukuje nowych cukierników lub sprzedawców?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marlena

Jak można tak kogoś obrażać,ciekawe jak Ty wyglądasz,znalazła się Miss Polski.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Cafe Snack Bar Cukiernia Jarosław Gmitrzuk jako pracodawcy.

Bozena

ta cukiernia to jakas porazka, zamowilam tort , smak jak opona z gruzu, ciastka niesmaczne, pozaty, widzialam tam pulapki na myszy, to chyba mowi samo za siebie. gmitrzuk ! nie polecam nikomu

iber alles

cukiernia jak to na wsi, a kto tam patrzy czy z robajami czy bez ? Gmertszuk miał taką swińską blond córke , co teraz ponoc wyszla za mąz za szweda teraz lepi pączusie razem z islamabadem na kutrze, zamowisz paczki ... bedą po jutrze.

pipek

a co ty masz do otyłych!? kazdy wie że gmiciaki mają otyłe dzieci strasznie i co.mają pączusie za darmochę i jedzą tonami, a że w pączkach robaki to już inna sprawa.to że ta niby cukiernia czsto zamknięta to sanepid cięgle na okrągło tam siedzi.

ciacho

Cukiernia Cimitrzuk to wiejska buda z pączkami z zeszłego roku, śmierdzi w dodatku kałem w środku na zapleczu jeżdżą wózkiem spalinowym i wali spalinami , Cmitrzuki, lepiej wyjedzta wy w [usunięte przez moderatora], do tej szwecji na stałe i nie robta smrodu na wsi

Katarzyna

Mały wybór produktów i na dodatek jest bardzo drogo,ceny jak z warszawskich cukierni.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Jarosław Gmitrzuk - Mrozy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cukiernia Jarosław Gmitrzuk
1/5 Na podstawie 1 ocen.