Jania Janusz Cukiernia

Bibice

Opinie o Jania Janusz Cukiernia

Kate

Nie płaci faktur kontrahentom. U mnie zalega z trzema już ponad 200 dni. A nie słuchałam jak mi mówili inni.

marcin gach

smacznie wybornie polecam

Roman

kontakt z właścicielem jest ok ,wyroby jako nieliczny ma naprawde dobre ,trzyma jakość .polecam

zadowolony

Kilkakrotnie zamawiałem w cukierni ciasta i torty i zawsze były świeże i smaczne. Naprawde polecam

piotr

do bani

Piter

Współpracuje z tą firmą od paru lat ,czasem mały poślizg finansowy ale wszystko wyrównane i uporządkowane.POLECAM

Zostaw opinię o Jania Janusz Cukiernia - Bibice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jania Janusz Cukiernia