Grodcono Sp. z o.o.

Grodków

Opinie o Grodcono Sp. z o.o.

gera

Kapryśny "pan" otoczony przez konformistyczny, fałszywie oddany "dwór", grupy uprzywilejowanych i "świętych krów" - to codzienna rzeczywistość. Pracowałam tam i już więcej nie będę , bo praca tylko sezonowa. Źle traktowani ludzie. Jak w folwarkach z czasów feudalizmu. Bardzo gorąco nawet powyżej 50 st.C

anonima

Praca dla wyrobnikow.(usunięte przez administratora)

masz rację.Grodcono to jedna z najsolidniejszych firm.Praca ciężka ale przyjemna. Problem w tym że praca jest sezonowa.

Zostaw opinię o Grodcono Sp. z o.o. - Grodków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grodcono Sp. z o.o.