Siedlce

Opinie o Technikum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. S. Staszica

Świder.007

Poziom nauki w szkole - dno.

As
@Świder.007 24.04.2013 12:25
Poziom nauki w szkole - dno.

Wypowiedział się były/aktualny uczeń, który naukę własną traktuje jako ciężką katorżniczą pracę.

Zostaw opinię o Technikum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. S. Staszica - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technikum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. S. Staszica