Centrum Edukacji Zdroje

Szczecin

Opinie o Centrum Edukacji Zdroje

świeżak

Jestem w stanie zrozumieć konstruktywną krytykę pod adresem szkoły jako miejsca pracy oraz warunków, ale osobiste ubliżanie osobie zarządzającej szkołą i sic! wymienianie w dodatku jej z imienia i nazwiska to jest wręcz chamstwo na poziomie rynsztoku. Dziwię się, że osobie wypisującej takie rzeczy nie jest wstyd tak postępować, tym bardziej że jest to osoba dorosła i powinna zdawać sobie sprawę z tego, jak niski poziom reprezentuje takimi wypowiedziami. Nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma i skoro komuś się tak bardzo nie podoba, to może w każdej chwili odejść, skoro wszystko tu jest takie okropne, a nie wypisywać jakieś farmazony, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Od siebie słów kilka. W szkole pracuje zgrana i wspierająca się kadra, na którą zawsze można liczyć w razie potrzeby. Uczniowie chętnie angażują się w różne przedsięwzięcia i potrafią współpracować z nauczycielami, by stworzyć i rozpowszechniać pozytywny wizerunek szkoły. Zarządzanie szkołą prywatną jest trudnym zadaniem i każdemu "hejterowi" proponuję zamienić się miejscami z p. dyrektor i pokierować przez jeden dzień szkołą, by zobaczyli jak to jest musieć zajmować się tyloma sprawami na raz i nie zwariować. Praca jak to praca, do łatwych nie należy, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo i jeśli ktoś chce mieć łatwo, to nie powinien Wybierać pracy w szkole ;))

obrońca
@świeżak 03.05.2016, 23:19

Leginsy w jajeczka cisną? Tu się wyraża swoje opinie a wymienienie kogoś z imienia i nazwiska nie jest zabronione. Poluzuj gumkę w leginsach.

świeżak
@obrońca 16.07.2016, 12:17

Wyraża się tutaj opinie o pracodawcy, konstruktywną krytykę, a nie obraża osobiście ludzi, który tam pracują oraz wypisuje uwagi na poziomie gimnazjalisty do innych komentujących. Ech, takie rzeczy trzeba tłumaczyć?

słuchaczka

Jestem słuchaczką tego centrum. Niestety pracuje tam osoba,która bardzo mocno podważa reputację właścicieli. Pani ta jest z sekretariatu. Nie wiem jak ma na imię ale z byle czego się cieszy. Wśród słuchaczy rozpowiada jacy to właściciele są ograniczeni,że nie będzie podwyżek ponieważ paliwo kosztuje itp itd. Proponuję zacząć robić porządki na własnym podwórku ponieważ kilkoro słuchaczy jest zrezygnowanych i planuje odejść. Mniej słuchaczy mniej pieniędzy. Nie pozdrawiam takiego centrum z takimi pracownikami

Zostaw opinię o Centrum Edukacji Zdroje - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji Zdroje