Opinie o Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych w Boguszów-Gorce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych w Boguszów-Gorce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Olga Nowy wpis

nie słyszał ktoś czy nie zwalnia się jakies stanowisko nauczyciela w tej szkole ? na stronie nie ma zadnego info o wolnych wakatach ale wiadomo jak to w takich placowkach, jak ktos odchodzi to wszyscy wiedza przed ogloszeniem, warto czekac na pojawienie sie po wakacjach jakiejs oferty czy nic z tego ?

admin

Czy w firmie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych - Boguszów-Gorce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • ROBOTNIK GOSPODARCZY (WOŹNY), Boguszów-Gorce - Czerwiec 2022

Czy pracujesz w firmie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bronisława Malinowskiego w Zespole Szkół Samorządowych