AGENCJA HANDLOWA BOLL WOJCIECH DALEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Toruń

Opinie o AGENCJA HANDLOWA BOLL WOJCIECH DALEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Już nie klient

Uważam że sam Wojciech Dalewski to zadufany burak. Zero kultury i brak podejscia biznesowego. Janusz buraczany pełną gębą. Dno!!!

Bang

Bardzo niski poziom zatrudnionych managerów, pierwsza rozmowa wg. tabelki oraz pytania o: -stan cywilny -dzieci -palenie papierosów To podlega pod sąd pracy i dyskryminację. ???? Kogoś pogieło, facet jest ciekaw jakim jesteś człowiekiem a nie jakie masz wyprane kompetencje przez system i wyscig szczurów

mega

Zarobki musza być dobre odnosząc się chociażby do oferty środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych którą posiada ta firma. bardzo bogata i na bardzo wysokim poziomie

markotny

zarobki okej, praca też dobra. nie ma co narzekać.

stary

Dziwne pytania? TAK! Pracujesz robisz swoje-zarabiasz!!

Kandydat

Xkandydat
@Kandydat 17.02.2016 15:31

Niestety potwierdzam - masa dziwnych pytań niezwiązana z kompetencjami.

Roger

NIc o tej firmie nie piszą? Nie ma co, jak źle się dzieje to opini milion- wszędzie. Jak jest ok, to nikt nie pisze bo boi się konkurencji? Szef ma duże wymagania, ale odnosi się do pracowników z dużym szacunkiem. Płace jak wszędzie, dyktuje rynek. Ale można zarobić jako PH. Cenią sobie uczciwość, i kreatywność. Auta GPS !

Zostaw opinię o AGENCJA HANDLOWA BOLL WOJCIECH DALEWSKI SPÓŁKA JAWNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA HANDLOWA BOLL WOJCIECH DALEWSKI SPÓŁKA JAWNA