Opinie o Jażdżyk-Truszkowska Anna Zakład Optyczny w Sierpc

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jażdżyk-Truszkowska Anna Zakład Optyczny. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jażdżyk-Truszkowska Anna Zakład Optyczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jażdżyk-Truszkowska Anna Zakład Optyczny w Sierpc

Łukasz Nowy wpis

Jakie są pozytywne aspekty pracy w tej firmie?

Zakład optyczny Nowy wpis

Ocena tej osoby jest anonimowym, złośliwym i nieprawdziwym wpisem.Przez ostatnie lata nie miała miejsca w naszych zakładach żadna nie uwzględniona reklamacja.Co więcej nasi klienci nigdy nie zostali bez naszej pomocy nawet po okresie gwarancji.Naszą zasadą jest hasło ,,rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba poczekać". W dzisiejszych czasach nie szlifuje się szkieł, robią to automaty :) Trudno jest dokonać wadliwego montażu.Zapraszamy tą ,,zawiedzioną" osobę zapewnimy jej nawet dwie pary bezpłatnych okularów:) Właściciel zakładu (usunięte przez administratora)

Klientka od wielu lat Nowy wpis

Polecam zakupy w zakładach u tych Pań. Wiedzą jak ubrać i co będzie dla danej osoby najlepsze.Od lat dbają o wygląd moich córek i żadne sieciówki nie są im równe.Jakość i wiedza.Polecam!

lOLEK Nowy wpis

Serdecznie nie polecam! Nie dość że ceny mają wyższe niż konkurencja to jeszcze nie potrafią dobrze doszlifować szkła do okularów. Nie przyjmują reklamacji. Porażka!!!

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
zadowolony klient

BARDZO PROFESJONALNA I MIŁA OBSŁUGA, DUŻY WYBÓR OPRAW W ATRAKCYJNYCH CENACH. PANIE DORADZAJĄ W WYBORZE OPRAW.

Zostaw merytoryczną opinię o Jażdżyk-Truszkowska Anna Zakład Optyczny - Sierpc

Jażdżyk-Truszkowska Anna Zakład Optyczny