Optimum

Czarnocin

Opinie o Optimum

Nauczyciel

Polecam ! Bardzo dobra firma. Kursy są świetne - młodzież i rodzice są bardzo zadowoleni. Produkt jest bardzo dobry, cena przystępna więc się dobrze sprzedaje i zarabia. Praca wiadomo jest ciężka jak to w sprzedaży, na początek wiele razy usłyszysz nie zanim usłyszysz tak. Jak umiesz sobie z tym radzić i z takim samym entuzjazmem jak do pierwszego klienta iść do następnego i kolejnego to zarobisz tu duże pieniądze. Płatne terminowo i bez problemu.

Optimus Prime

Właściciele firmy Optimum są bardzo pracowitymi osobami (optymalnie). Organizują nabór za naborem. Czyżby branża tak się rozwijała, że wciąż muszą poszukiwać nowych pracowników??? Skądże znowu. Mało kto chce z nimi mieć do czynienia po zakończeniu szkolenia. Szkolenie jest dosyć kosztowne.Jeżeli podpiszesz umowę ,a nie podejmiesz pracy zapłacisz za szkolenie i rekrutację. Zajrzyj na www.komentuj,pl

usuwany

Oj naiwny, naiwny.

Zostaw opinię o Optimum - Czarnocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimum