Opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców Sylwester Efinowicz w Ziębice

Ewa Nowy wpis

@Kursant2, dziękuję za wypowiedź, niemniej chciałabym przypomnieć jednak, że na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców, a nie na temat oferowanych przez nich usług czy też charakteru właściciela. Czy są wśród nas osoby pracujące obecnie w Ośrodku Szkolenia Kierowców Sylwester Efinowicz w Ziębicach? Zachęcam Was do wypowiadania się na temat tego pracodawcy!

Kursant2 Nowy wpis

Właściciel szkoły jest tylko skupiony na kasie a nie na kursantach. Niemiły, dwulicowy i pazerny. Unikajcie kontaktu z nim! Instruktorzy szkolą tak sobie, ale jak mają takiego pracodawcę to się nie dziwię.

Administrator Nowy wpis

Jakim pracodawcą jest Efinowicz Sylwester Ośrodek Szkolenia Kierowców? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

kursant

Szczerze polecam, doświadczeni ludzie, fajna atmosfera i nowocześnie się to wszystko kręci. Polecam naprawdę nie ma co słuchać plotek ludzi co tam się nawet nie uczyli a przepisują się Ci, którzy NIE DADZĄ SOBIE WYTŁUMACZYĆ CZEGOŚ I ZWALAJĄ WINĘ NA INSTRUKTORÓW, byłem świadkiem. Jeszcze raz polecam. Sala na bogato, przyjemnie sie uczyć. A że drogo to wiadomo każy chce zarobić a ty się chcesz dobrze nauczyć zresztą płacisz za przyjemny kurs.

Super!!!! Nowy wpis
@kursant

Jestem zadowolona z tej szkoły. Super podejście do kursantów. Instruktorzy BARDZO DOBRZE prowadzą szkolenia. Zdałam za pierwszym :) Polecam!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prosto w oczy

Efin To Jedno Wielkie Oszustwo i Naciągacz na Kasę i Ham Z HAMUW !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Kierowców Sylwester Efinowicz - Ziębice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Sylwester Efinowicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.