Orent Ośrodek Szkolenia Kierowców

Toruń

Opinie o Orent Ośrodek Szkolenia Kierowców

klgtk

Firma niepoważna. Olewczo traktują klientów. Odrazu po zakupie kursu wyslalem dane na email. 11 dni czekam na telefon od Pani, która miała oddzwonic po 2 dniach. w końcu zrezygnowałem z kursu bo strata czasu. Żenada.. generalnie nie polecam.

Krzysiek

Niestety, jest to bardzo niepoważna firma, mimo zgłoszenia mail'owego i potwierdzenia zwrotnego o terminie, dowiedziałem się w przededniu kursu że się nie odbędzie. Kurs miał być we wtorek 26-07-2016, jeszcze w piątek 22-07-2016, potwierdzano mi ze kurs odbędzie się planowo i zostanie zakończony egzaminem UDT. W dniu dzisiejszym dzwoniłem do osoby odpowiedzialnej za kurs na miejscu w Szczecinie i człowiek ten był równie jak ja zdziwiony, on że ma być jakikolwiek kurs, a ja organizacją w Ośrodku Szkoleń ORENT. Nie polecam, chyba że chcesz stracić czas i nerwy.

oleg
@Krzysiek 25.07.2016 15:47

ręce opadają brak profesjonalizmu.... brak szacunku dla klientów-kursantów. przekładane egzaminy z tygodnia na tydzień jednym słowem kpina!!!

Robert T

Bardzo fajny i szybki kurs na wózki. Mimo, że jeździłem wózkiem już wczesniej teraz dopiero dowiedziałem się jak poprawnie jeździć żeby nic się nie stało. Polecam

Zostaw opinię o Orent Ośrodek Szkolenia Kierowców - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orent Ośrodek Szkolenia Kierowców