Lks Ośrodek Szkolenia Kierowców Bartłomiej Szymaniak

Krasnystaw

Opinie o Lks Ośrodek Szkolenia Kierowców Bartłomiej Szymaniak

Andrzej

Ja za drugim, ale nie narzekam bo była w sumie moja wina bo nie stanąłem na czerwonym. Spoko szkoła. Fajne jazdy, można się było pośmiać ale jak trzeba było się ogarniać to nie ma lipy i jedziemy z tematem aż się ogarnie. Gites.

Anna

Jak dla mnie słaba szkoła. Głupie teksty do mnie innych kursantek zraziły mnie do nich. Zdałam za 4 razem...

Bartek

Również polecam, robiłem tam kurs na samym początku otwarcia tej szkoły jazdy. Miła atmosfera, dobre podejście do kursantów. Polecam.

Jacek

Najlepsza szkoła w Krasnymstawie, co potwierdzają statystyki. Najlepsza zdawalnośc i super atmosfera. Tak powinna wyglądać nauka - wielki szacun. Polecam z czystym sumieniem.

TeDe

Zdecydowanie najlepsza szkoła w okolicy. Warto dojechać te kilkanaście kilometrów. Zdasz za pierwszym razem, bo jak jeździsz słabo - powiedzą. Spoko że nic się nie wymusza, tylko rozsądnie i kulturalnie. Fajna atmosfera

Inka.18

Witam! Szczerze polecam LKS OSK Bartłomieja Szymaniaka, ośrodek cechuje się wielkim zaangażowaniem w swoją pracę ze strony instruktorów, jak również miłą atmosferą i bezstresowym szkoleniem kandydatów na nowych kierowców. W 100 % polecam!

Zostaw opinię o Lks Ośrodek Szkolenia Kierowców Bartłomiej Szymaniak - Krasnystaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lks Ośrodek Szkolenia Kierowców Bartłomiej Szymaniak