Opinie o Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks w Krasnystaw

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks w Krasnystaw

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

własciciel Nowy wpis

Wynagrodzenia wypłacone co tydzień,zgodnie z życzeniami pracowników

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks?

Bartłomiej Nowy wpis

Obecnie szkoła nie poszukuję nowych pracowników

Alicja

Wiem że to raczej męskie zajęcie ale napiszcie mi czy kobiety też pracują jako Instruktorki? Jestem ciekawa takiej pracy, może się kiedyś przebranżowię :)

mikołaj

instruktorzy najlepsi Pan Robert super gość, ale Bartek (usunięte przez administratora) i tyle.. ratują go tylko instruktorzy bo sobą nic nie reprezentuje

Lol
@mikołaj

Taka prawda instruktorzy super pan Sławek, Robert, Grzegorz oraz Janusz a właściciel kowal snoba co to nie ja burak cukrowy i tyle

Firma Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak sądzicie czy firma zatrudnia pracowników?

Mikołaj

Jeśli chodzi o instruktorów większość z nich ma profesjonalne podejście do szkolenia przyszłych kierowców. Samochody przyjemne w prowadzeniu takie same jak na egzaminie :]Zaś jeśli chodzi o właściciela szkoły to kawał buca nie rzadko można było spotkać się z popisywaniem, cwaniakowaniem i typowym wieśniaczeniem w stosunku do kursantów.Postawa Bartka poniżej krytyki cała reszta w szkole w gruncie rzeczy jest w porządku:]Teoria zdana za 1 praktyczny na 2 : )

Katarzyna
@Mikołaj

Z Twojej opinii kursanta Ośrodka Szkoleni Kierowców Lks z Krasnystawu wynika, że ma on dobrych instruktorów. To bardzo dobrze świadczy o szkole. Zechcesz nam może jeszcze powiedzieć, jak to się w ogóle stało, że wybrałeś akurat ten ośrodek szkoleniowy? Chciałabym poprosić również osoby tam zatrudnione o to, by napisały, jakim pracodawcą jest ta firma. Jakie są tu stawki i czy warto rozpocząć tu swoją karierę? Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

Wojtek (37)

LKS to Super szkola!, i nie wyobrazam sobie innej!.Profesjonalne podejscie do temat. Bartek, Slawek, Janusz a w szczegolnosci Grzegorz to wymagajacy i pomocni instruktorzy od ktorych wiele mozna sie nauczyc. Bezstresowe zajecia z duza iloscia humoru. Zdalem co prawda za trzecim razem ale tylko przez egzaminatorow ktorzy dwa razy wprowadzali mnie w blad z oswietleniem pojazdu i nawet nie wyjechalem z placu (przez swiatla lub ich brak..)

Ja za drugim, ale nie narzekam bo była w sumie moja wina bo nie stanąłem na czerwonym. Spoko szkoła. Fajne jazdy, można się było pośmiać ale jak trzeba było się ogarniać to nie ma lipy i jedziemy z tematem aż się ogarnie. Gites.

Jak dla mnie słaba szkoła. Głupie teksty do mnie innych kursantek zraziły mnie do nich. Zdałam za 4 razem...

Bartek

Również polecam, robiłem tam kurs na samym początku otwarcia tej szkoły jazdy. Miła atmosfera, dobre podejście do kursantów. Polecam.

Jacek

Najlepsza szkoła w Krasnymstawie, co potwierdzają statystyki. Najlepsza zdawalnośc i super atmosfera. Tak powinna wyglądać nauka - wielki szacun. Polecam z czystym sumieniem.

TeDe

Zdecydowanie najlepsza szkoła w okolicy. Warto dojechać te kilkanaście kilometrów. Zdasz za pierwszym razem, bo jak jeździsz słabo - powiedzą. Spoko że nic się nie wymusza, tylko rozsądnie i kulturalnie. Fajna atmosfera

Inka.18

Witam! Szczerze polecam LKS OSK Bartłomieja Szymaniaka, ośrodek cechuje się wielkim zaangażowaniem w swoją pracę ze strony instruktorów, jak również miłą atmosferą i bezstresowym szkoleniem kandydatów na nowych kierowców. W 100 % polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks - Krasnystaw

Bartłomiej Szymaniak Ośrodek Szkolenia Kierowców Lks
  • Poniatowskiego 4C