Husar Ośrodek Szkolenia Kierowców

Zielona góra

Opinie o Husar Ośrodek Szkolenia Kierowców

instruktor

Praca u tego człowieka przypomina niewolnictwo. Najpierw układa się do formy zatrudnienia, aby było to najbardziej opłacalne dla niego. Oczywiście na początku jest bardzo mile, a później walka o wszystko to co się pracownikowi należy. Praca po osiem godzin dziennie nie jest mile widziana, musi być więcej. za nadgodziny ..... nie ma czegoś takiego jak nadgodziny, zwykła praca po 10 godz. dziennie. Praca w soboty obowiązkowa. Urlop, jedynie tydzień kalendarzowy jeśli weźmiesz więcej masz pozamiatane i mowa tu o całym roku. Urlop raz w roku przez siedem dni i zapomnij abyś miał urlopowe zapłacone. Jesteś tu niewolnikiem, zbiera na ciebie "haki", szantażuje abyś pracował. Gdy on zwalnia pracownika to jest wszystko w porządku, gdy sam się zwalniasz jesteś poniżony, no i okrojony ze swoich pieniędzy. Tą firmą i tym człowiekiem powinny zainteresować się odpowiednie instytucje. Instruktorzy omijajcie tego człowieka z daleka, a ludzie którzy tam pracują - przejrzyjcie na oczy, to nie lata 90, można naprawdę normalnie pracować mieć urlop 26 dni, pakiet socjalny, pracować 8h i mieć nadgodziny itd. nawet pół gwiazdki nie powinno się świecić

Zostaw opinię o Husar Ośrodek Szkolenia Kierowców - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Husar Ośrodek Szkolenia Kierowców