Opinie o Ośrodek Kształcenia Masażystów Grzegorz Kruszewski w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ośrodek Kształcenia Masażystów Grzegorz Kruszewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ośrodek Kształcenia Masażystów Grzegorz Kruszewski o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Kształcenia Masażystów Grzegorz Kruszewski w Białystok

Andrzej Nowy wpis

jak się czyta te opinie, to widać tylko jedno - IM WIĘCEJ JADU, TYM LEPIEJ. ja na świadectwie mam nr 683, a tych opinii z jadem ledwie kilka, to niech mnie ktoś oświeci i wytłumaczy, co ten nauczyciel jest winny??? od tylu lat kształci, pomaga (wystarczy popytać i poszperać na fb), a są ludzie, którzy kipią nienawiścią. zastanówcie się, czy nie robicie (usunięte przez administratora) krzywdy? niby tacy radośni i mili na kursie, a po kursie jad:( to co z waszą odwagą, trzeba było podczas nauki zwracać uwagę, teraz to z was bohaterowie? ludzie, wstydu nie macie! Andrzej

lmk17 Nowy wpis

Skończyłem kurs 18 grudnia 2016 i jestem bardzo zadowolony. Oto powody: - Wysoki profesjonalizm i olbrzymia wiedza prowadzącego. - Indywidualne podejście do każdego kursanta. - Świetna atmosfera. - Na koniec kursu dostaliśmy ekstra niespodziankę (dodatkowy bonus) ze strony prowadzącego. Polecam każdemu. Leszek MK

Pink Nowy wpis

Nie polecam uczestnictwa w kursach, osoba prowadząca jest nierzetelna i nieuczciwa, kase bierze nie wywiazujac się z obowiązków. Trzeba się upominać o wydanie certyfikatu.

spring

Uwaga! Prowadzący to oszust i krętacz. Wyjeżdża do USA w trakcie szkolenia, materiały dydaktyczne kompletnie nieczytelne, wyblakłe. Na zajęciach po masażu często brakowało nawet mydła. Nie wszyscy uczestnicy kursu otrzymują dyplomy, o czym na początku przed rozpoczęciem nauki nie ma ani słowa. Omawiany pan "nauczyciel" używa na zajęciach niecenzuralnych chamskich słów o czym świadczy jego poziom kultury! Jednym słowem szkoda Waszych pieniędzy. Zastanówcie się ludzie zanim wybierzecie ten ośrodek!!

M. Wasilewska Nowy wpis
@spring

a ja jak konczylam tam kurs dostalam dwa swiadectwa. po polsku druk urzedowy i po angielsku. nikt na nic nie czekal! wiadomo, jak się olewa wszystko i na kurs sie przychodzi bo mama kazala albo w CV w rubryce WYKSZTALCENIE" jest podstawowe i od lat na bezrobociu sie siedzi,to obowiazek nauki bardzo przeszkadza. skad ta nienawisc? tekst o mydle to rekord swiata! moze gdybys wiedzial/wiedziala co to jest dezynfekcja ( za trudne dla ciebie slowo) i czego się do tego uzywa, to pewnie i mydlo by nie starszylo takze, nawiasem mowiac rece myje sie PRZED zabiegeiem, ale widac o tym tez nie wiesz... samo to, ze umieszczasz swoje wypociny na tej "akurat" stronie swiadczy o braku obiektywizmu slowa "chamskie"..... to zapewne te, ktorych znaczenia nie rozumiesz, dlatego dla ciebie sa chamskie konczylam z nr 69... a ty? jeszcze jedno - MASZ ODWAGE PISAC TAKIE SZWINGLE O KIMS, TO MIEJ ODWAGE SIE PRZEDSTAWIC!!! nie pozdrawiam! M. Wasilewska

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ośrodek Kształcenia Masażystów Grzegorz Kruszewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Paerl i Monika

Jesli uczyc sie masazu (premysl to mocno, bo latwo nie jest), (usunięte przez administratora) Kameralnie, uczciwie i rzetelnie. Czasem bylo dosc "ostro" ;) Aktualnie czerpiemy z masazu calkiem przwoite pieniadze:) Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Kształcenia Masażystów Grzegorz Kruszewski - Białystok

Ośrodek Kształcenia Masażystów Grzegorz Kruszewski
  • Henryka Sienkiewicza 1 lok. 19